Sahtekar Medyumlar

Soğutma Büyüsü

Eski çağlardan beri pek çok medyum tarafından kullanılan büyü yöntemleri tarih boyunca geliştirilmiş, büyüler hakkında çok daha yeni bilgiler edinmemiz sağlanmıştır. Bu bilgiler arasında, soğutma büyüsü adı verilen ve çok etkili olan çalışmalar da bulunur. En etkili soğutma büyüleri, medyumlar tarafından yapılan araştırmalar neticesinde öğrenilmiş, insanlık olarak sahip olduğumuz ilim bu sayede daha fazla gelişmiştir.

Medyumluk mesleği, bu gibi durumlarda insanların manevi alemleri daha net tanımasını sağlamaktadır. Etkili olan büyü yöntemler ile hayatlarımız düzene sokulmakta, hayırsız ve bizler için tehlikeli olan durumlardan kurtulmamız sağlanmaktadır. En etkili soğutma büyüleri yapılarak, kişilerin onlara zarar verenlerden, kötü alışkanlıklarından uzaklaşmaları sağlanabilir.

Medyum hocalar, bu çalışmaları herkese özel olarak gerçekleştirir. Herkesin enerjisi farklı olduğu için mutlaka kişiye özel dualar ve hesaplamalar ile büyü yapılmalıdır. En etkili soğutma büyüsü olan papaz büyüsü bile kendi içinde kişiden kişiye değişiklik gösterecektir.

Gerçek medyumlar, üstat medyumlar tarafından aktarılan ve kendilerine el verme yöntemi ile verilen bilgiler sayesinde ne gibi değişiklikler yapılması gerektiğini bilecektir. Bu durumun bir sonucu olarak, kişilerin tam da istediği etkiyi veren büyüler yapılabilmektedir.

Medyumluk Mesleği Uzun Bir Öğrenme Sürecine Sahiptir

Her büyü çalışması için kullanılması gereken ilimler fazlasıyla değişkenlik göstermektedir. Medyumlar, kişilerin enerjisine göre en iyi büyüyü belirleyebilmek için bu ilimleri kullanır. En etkili soğutma büyülerini yapabilmek için de mutlaka bu ilimlerden yararlanmak gerekir.

Medyumlar, ilimleri öğrenebilmek adına küçük yaşlardan başlayan bir eğitim sürecinden geçer. Bu eğitim sürecine başlayabilmek sadece istek ile gerçekleşen bir durum değildir. Medyumun, doğuştan gelen ve nefes gücü adı verilen yeteneklerinin de yüksek olması gerekir. Üstat medyumlar, eğitim süreçlerine tüm bu gereklilikleri karşılayan kişilerle başlar.

Yıllar boyu süren eğitim süreci hiçbir zaman son bulmaz. En etkili soğutma büyüleri de dahil olmak üzere, sonsuz bir kudrete ve sınırları olmayan bir dünyaya sahip olan öte alemlerle ilgili her zaman öğrenilecek yeni şeylerle karşılaşılabilir.

Soğutma Büyüsü Mutlaka Doğru Yapılmalıdır

Bir medyum hoca başarılı bir soğutma büyüsü yapabilmek için mutlaka her noktada tecrübesinden yararlanmak zorundadır. En etkili soğutma büyüleri bile doğru şekilde yapıldığı sürece etkili olacaktır.

Gerçek medyum hocalar hiç kimseyi mağdur etmemek adına gereken her türlü çalışmayı en iyi şekilde yapacaktır. Bu sayede, kişilerin onlara hayırsız olan kişilerden soğuması veya kötü alışkanlıklarından kurtulması sağlanabilir. Medyumlar, her zaman için insanlara ihtiyaç duydukları konularda, ellerinden gelen her şekilde yardımcı olmaya gayret edecektir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri, kolayca ulaşabilmeniz için ana sayfada toplanmaktadır. Tüm bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz soru sormak veya medyumlar ile ilgili kendi görüşlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply