Sahtekar Medyumlar

Köln Medyum Hocalar

Tarihi çağlardan beri gelen güçleri kullanabilen medyumlar, insanların hayatlarına büyük etkilerde bulunabilmektedir. Köln medyum hocalar yaptıkları çalışmalar neticesinde insanların dertlerine derman, manevi ihtiyaçlarına karşı da bir yol gösterici olurlar.

Medyum hocalar, yaptıkları çalışmalar sonrasında büyü ve sihir gibi yeteneklerini de kullanarak fiziksel olarak pek çok şey gerçekleştirebilirler. Özellikle aldıkları eğitimler neticesinde öğrendikleri ile birlikte sürekli olarak bir tecrübe elde ederler. Elde edindikleri bu tecrübeler sonrasında her geçen gün güçlerini daha da geliştiren hocalar, bu sayede yeni ve farklı büyü yapmayı da başarırlar.

Bir hocanın büyü yapabilmesi için öncelikli olarak o büyüyü defalarca kez kafasında kurması ve sonra tecrübe etmesi gerekir. Yapılan deneme ve yanılmalardan sonra bir büyü konusunda yıllar içerisinde uzman olurlar. Ancak bu yapılacak olan diğer büyüler içinde geçerlidir. Dolayısı ile hayatları boyunca tüm büyüleri öğrenmeleri mümkün değildir.

Köln medyum hocalar kendilerini geliştirmeleri sonrasında büyü yapabilme kabiliyetine sahip olurlar. Ancak bunların içerisinde hiçbir büyü öğrenmeyen ve bu işe kabiliyeti olmayan kişilerde bulunur.

Sahte Hocalar Büyü Yapamaz

Yıllarca süren zorlu eğitimin ardından hoca olmayı başarabilen kişiler kadar bu işte hiç çalışmamış olan sahte kişilerde piyasada çokça bulunur. Büyü, sihir, dua, vefk, muska hazırlamak gibi hiçbir özelliği bulunmayan kişileri ise gerçek hocalardan ayırt etmek gerekir.

Sahte olan hocaları ayırt etmek ise şu maddeler itibari ile daha kolaydır.

  • Gerçek bir hoca büyüler konusunda çok tereddütlüdür. Konuşmalarında kesinlik bulunmaz. Sahte olan hoca ise konuşmalarında sizi ikna edebilmek için sürekli kesin şeylerden konuşur ve cümleleri hep keskindir.
  • Sahte hocanın yaptıkları elbette zaman içinde tutmaz. Hoca ise sürekli bahanelere sığınır. Gerçek hoca size en başında neler olacağını söyler ve bu konuda sizi aydınlatır.
  • Her bir büyü hocaya yeni bir tecrübe demektir. Ancak bazı şeylerinde eksilmesi demektir. Hoca bunun farkında olduğu için herkesi kabul etmez. Sahte hocalar için ise herkes yeni bir müşteri ve yeni bir para kaynağı demektir. Bu nedenle insan ayırt etmez.
almanya köln medyum hocalar

Bunun gibi akla gelebilecek olan maddeler Köln medyum hocalar eşliğinde daha da artırılabilir. Gerek Köln’de yaşayan gerekse diğer şehirlerde yaşayan hocaların içerisinde sahte ve gerçek olanlarının olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle bir hocaya başvurulmadan önce hakkında araştırma yapmak ve bilgi toplamak önemlidir.

Günümüzde teknoloji geliştikçe internetten yapılabilecek şeylerin başında araştırma işlemleri gelmektedir. Bu araştırma işlemlerinde hocalar hakkında yapılan yorumlar sizler için mihenk taşıdır. Çünkü bu yorumlarda bir hocaya giden ve onu tecrübe eden kişilerin ifadeleri yer alır. Böylelikle henüz o hocaya gitmeden hoca hakkında fikir sahibi olma şansınız bulunur. Bu durum Köln medyum hocalar içinde geçerlidir.

Yapılan istatistiklere göre Almanya’da en sık Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg bölgelerinden medyum araştırması yapılıyor.

Web sitemizin ana sayfasında hocalar ile ilgili pek çok yorum bulunur. Ziyaretçilerden gelen yorumların paylaşıldığı sayfaya gitmek ve hocalar hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply