Sahtekar Medyumlar

Celb

En zor anlarda bile yardıma yetişen gayb alemlerinin gizli ilimlerinden olan Havas, dünya üzerinde varlığımızı en verimli ve değerli şekilde nasıl kullanabileceğimizi bizlere öğretmekte. İlimin her daim çok önemli olduğunu vurgulayan İslamiyet’in bunu neden yaptığını tam olarak anlamamızı sağlayan Havas, ilim sayesinde hayatımızı değiştirebilecek uygulamaları içinde saklıyor.

Havas’ın gizli uygulamalarından olan, insanların hayatını baştan aşağı değiştirmek için gereken tüm güce sahip olan celb çalışmaları, manevi alemlerden elde edilen enerjileri kullanmanın en verimli yollarından biri.

Dualar aracılığıyla hazırlanan celb uygulamaları, insanların talepleri ve istekleri doğrultusunda şekillendirilebiliyor ve buna uygun sonuçlar vermesi sağlanıyor. İşinin ehli medyum hocalar ve Havas üstadları tarafından hazırlanabilen celbler, insanların hayatlarına direkt olarak müdahil olabiliyor. Örneğin, hayatı boyunca yalnız kalan bir kişi, kısmetinin kapalı olmasını celb aracılığıyla düzeltebiliyor ve hayatının aşkını kolayca bulabiliyor. Üstelik tüm bunlar herhangi bir dış etmene gerek duymadan, sadece dua ile yapılabiliyor.

Eski çağlardan beri süregelen celb uygulamaları bugün de medyum hocalar tarafından yapılmakta. Kimi zaman kısmet açma ve aşk, kimi zaman para ve maddiyat konuları için başvurduğumuz medyumlar büyük bir özenle celb çalışmalarını eski çağlardaki yöntemlere sadık kalarak yapmaya devam ediyor.

Çok özenli bir çalışma süreci gerektiren celb uygulamaları medyum hocaların yeteneklerini gösterdiği alanların da başında geliyor. Sadece Havas’ın bir parçası gibi görünüyor olsa da aslında onlarca farklı ilimden destek alan, en azından bu ilimler konusunda temel bilgiye ihtiyaç duyan celb yapımı medyum hocaları bir hayli zorlamakta. Sadece bu kadarla da kalmayıp, bu bilgiler ışığında okunacak olan duaların doğru zaman ve doğru sayılarda olmasını da gerektiren celbler medyum hocalar için adeta bir ustalık eseri niteliğinde.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply