Sahtekar Medyumlar

Ankara Medyum Hoca – Ankara’daki Medyumlar

Normal şartlarda, iyi niyet ile yapılan bir büyü çalışmasının hiçbir koşulda olumsuz etkisi bulunmaz. Ne büyüyü yapan medyum hoca, ne yaptıran ne de yapılan kişi büyüden asla olumsuz etkilenmez. Halk arasında yanılsama olarak büyünün tehlikeli olduğu düşünülüyor olsa da, gerçekte böyle bir durum söz konusu değildir. Bu durum tamamen söylentiden ibarettir. Büyü çalışmalarından hiçbir şekilde zarar görülmesi mümkün değildir. Tüm gerçek medyum hocalar gibi, Ankara medyum hocaları da bunu açık açık ifade etmektedir.

Bazı durumlarda, kötü niyetli kişiler tarafından yapılan kara büyü veya kötü büyü uygulamaları insanlara zarar verebilmektedir. Gaybi alemlerin sonsuz enerjisini böylesi kötü niyet ile kullanan insanlar, büyülenen kişinin hayatında olumsuz olaylar meydana gelmesine neden olabilir. Böylesi bir durumun önüne geçmek içinse, Ankara medyum hocaları tarafından yapılan muska ve vefk çalışmaları kullanılabilir.

Koruyucu niteliğe sahip olan muska ve vefk uygulamaları, büyü yapılan kişinin hiçbir şekilde olumsuz etkilenmeyeceği bir alan oluşturur. Böylece, muskayı taşıyan kişiye büyü yapılamaz, olabilecek kötü olaylar daha meydana gelmeden def edilir.

Ankara medyum hocalarının büyük bir kısmı muska konusunda oldukça başarılı işler ortaya koymaktadır. Muska ile birlikte, vefk ve benzeri koruyucu çalışmalar yaptırmanız halinde, başınıza gelebilecek her türlü kara büyü ve benzeri musibetten korunmanız mümkündür. Aynı şekilde, kötü şans, nazar gibi olumsuz durumlar da bu çalışmalar sayesinde def edilebilir.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply