Sahtekar Medyumlar

Ankara Medyum Hoca – Ankara’daki Medyumlar

Normal şartlarda, iyi niyet ile yapılan bir büyü çalışmasının hiçbir koşulda olumsuz etkisi bulunmaz. Ne büyüyü yapan medyum hoca, ne yaptıran ne de yapılan kişi büyüden asla olumsuz etkilenmez. Halk arasında yanılsama olarak büyünün tehlikeli olduğu düşünülüyor olsa da, gerçekte böyle bir durum söz konusu değildir. Bu durum tamamen söylentiden ibarettir. Büyü çalışmalarından hiçbir şekilde zarar görülmesi mümkün değildir. Tüm gerçek medyum hocalar gibi, Ankara medyum hocaları da bunu açık açık ifade etmektedir.

Bazı durumlarda, kötü niyetli kişiler tarafından yapılan kara büyü veya kötü büyü uygulamaları insanlara zarar verebilmektedir. Gaybi alemlerin sonsuz enerjisini böylesi kötü niyet ile kullanan insanlar, büyülenen kişinin hayatında olumsuz olaylar meydana gelmesine neden olabilir. Böylesi bir durumun önüne geçmek içinse, Ankara medyum hocaları tarafından yapılan muska ve vefk çalışmaları kullanılabilir.

Koruyucu niteliğe sahip olan muska ve vefk uygulamaları, büyü yapılan kişinin hiçbir şekilde olumsuz etkilenmeyeceği bir alan oluşturur. Böylece, muskayı taşıyan kişiye büyü yapılamaz, olabilecek kötü olaylar daha meydana gelmeden def edilir.

Ankara medyum hocalarının büyük bir kısmı muska konusunda oldukça başarılı işler ortaya koymaktadır. Muska ile birlikte, vefk ve benzeri koruyucu çalışmalar yaptırmanız halinde, başınıza gelebilecek her türlü kara büyü ve benzeri musibetten korunmanız mümkündür. Aynı şekilde, kötü şans, nazar gibi olumsuz durumlar da bu çalışmalar sayesinde def edilebilir.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Ferit at

  Merhaba
  Hem dolandırıcı hem de ahlaksız bir insan olan Medyum Ömer hakkında yorum yapmak istiyorum! Bu kişi bana yaklaşık olarak 3500 lira kadar para takarak üstüne bir de ağza alınmayacak küfürler ederek numaramı engellemiştir!

  Vefkim elime ulaşmadığı için durumu sormak için telefon açtım, telefonda gönderdiğini söyledi, kargo bilgilerini istedim diye küfürler ederek telefonu yüzüme kapattı. Ne zaman başka numaradan arasam kim olduğumu anladığı anda tekrar küfür ederek telefonu yüzüme kapatıyor. Gördüğünüz gibi kendisi inanılmaz bir “insan”!

 • Reply Funda at

  Ali gürses i araştırmanızı öneririm. Kendisinin mail adresi medyumalibey@gmail.com sitesi medyumali.com hep oradan iletişim kurduk. Benim yaptırdığım işlemlerde çok net ve hızlı sonuçlar almayı başaran bir medyum hoca oldu. Kendisine bir süredir çalışma yaptırıyorum vefk ve papaz büyüsü işlemlerini denedim. Biri rızık konusunda diğeri de aramızdaki ufak bir mesele yüzündendi. İkisinden de çok hızlı şekilde sonuç aldım. Farklı alanlarda çalışmalar yapıyor. Vefk konusunda özellikle başka medyum hocalar eline su dönemez.

 • Leave a Reply