Sahtekar Medyumlar

Evlilikte Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım? Büyü, çok güçlü manevi uygulamalardır ve insanlarda kendisini hemen belli eder. Özellikle bir kişiyi dikkatli bir şekilde gözlemler, büyü etkisinden önceki halleri ile büyü sonrasındaki hallerini karşılaştırırsanız ondaki büyü izlerini rahatlıkla görebilirsiniz.

Büyüden dolayı insanların hal ve hareketlerinde bariz farklar görülür. Bu onlarda bazı yan etkilerin görülmesini sağlar.

  • Büyünün Psikolojik Etkileri

Büyü psikolojik olarak insanlar bir yıkıma götürür. Sosyal hayattan kopmaya başlayan insanlar, sürekli takip ediliyormuşçasına rahatsızdır. Bunu gözlemlemek son derece kolay olsa da kişinin yalnız kaldığında ki davranışlarını incelemek gerekir. Bunun içinde kamera kayıtları önemli bir rol oynayabilir.

  • Büyünün Hal ve Hareketlerde Neden Olduğu Değişimler

Evliliğimde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusunu soran bir kişi eşinin bazı hareketlerinden şüphe etmektedir. Mesela eşi durduk yere sinirleniyorsa, sürekli tartışma çıkartıyorsa, çok gergin ve asabiyse onda büyünün etkisinden bahsetmek mümkündür. İnsanlar bir anda değişmeye başlar. Büyü, insana nüfus ettikçe asabilik, gerginlik artar.

  • Büyünün İnsan Yaşamına etkileri

İnsanların hayatlarında da büyü bazı şeyleri değiştirmeye başlar. Mesela insanlar, olmadıkları kadar şanssız olurlar. Hangi işe girdi ise o işi batırırlar. Sürekli olarak sakarlıklar gerçekleşmeye başlar. Şanssızlık olarak nitelendirilebilen bu durumlar kimi zaman büyü etkisi ile de gerçekleşebilir.

Büyünün Varlığından Emin Olma Yolları

Yukarıdaki söylemlerin hepsi bir varsayım ve şüpheden ibarettir. Ancak bu işi bizzat yaşayan kişiler büyüden emin olmak ister. Çünkü varsayımdan ziyade işleri yoluna koymayı ve her şeyin eskisi gibi olmasını isterler. Harekete geçmek için ise emin olmak gerekir.

Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusunda şüpheleriniz hala varsa o zaman büyünün kanıtlarını aramanız gerekir. Kimi zaman tılsımlı bir nesne kimi zamansa eşinizin kendi kendisine konuşmaları bir nevi kanıt hükmündedir. Özellikle çevrenizde büyü ile ilgilenen kişiler varsa sizlere de büyü yaptırmış olabileceğini unutmamalısınız.

Sürekli olarak sizlerin yanında olan ve hiç güvenmediğiniz kişiler büyü yaptırmış olabilir. Bunu onların ağzından duyamazsınız ama şüphelenebilirsiniz. Şüpheleriniz geçmiyor aksine artıyor ise o zaman bir medyuma görünmek zorundasınız.

Medyumlar, güvenilir ve dolandırıcı olarak iki sınıfa ayrılabilir. Sektöre olan ilgiyi gören dolandırıcıların pek çoğu hiçbir bilgisi olmamasına rağmen büyü ile ilgili sizlere yardım edebileceğini söyler. İşte böyle zamanlarda bir medyum başvurmadan önce muhakkak hakkında araştırma yapmalı ve güvenilir olduğuna kendinizi ikna etmelisiniz. Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusu ile başlayan bu süreç içerisinde kendinizi teslim edebileceğiniz, her söylediğini yapabileceğiniz medyumlar bulmak çok önemlidir.

Sitemizde medyumlar hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı yorumlar tarafsız olarak ve içerisinde küfür olmadığı müddetçe yayınlanmaktadır. Yorumları okuyarak, inceleyerek güvenilir bir medyumu bulabilirsiniz. Soru sormak, medyumlar hakkında bilgi almak ve yorum yazmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply