Sahtekar Medyumlar

Büyü Bozan Hocalar Kimdir?

Büyü bozan hocalar, büyüye maruz kalan kişilerin yardımına koşmaktadır. Büyüler amaçları bakımından birçok konuda yapılmaktadır. Bazı büyülerin sonuçları yıkıcı etkilere neden olabilir. Büyülerin kötü etkilerinden kurtulmak için birçok kişi büyü bozan hocalardan yardım almaktadır. Çoğu zaman alınan yardımlar doğrultusunda büyüye maruz kalan insanlar eski hayatlarına dönebilmektedir ve büyüden hiçbir eser kalmamaktadır. Ancak büyü bozdurmadan hayatlarına devam eden kişiler, büyünün etkilerini ömür boyu çekmek zorunda kalacaklardır.

Büyü Bozan Hocalar Yardımıyla Büyüyü Anlamak Nasıl Olur?

İnsanlar üzerinde bir büyünün varlığından şüpheleniyorlarsa, büyünün yapılmasını anlamak için büyü ilmine vâkıf olan bir medyum veya hocadan yardım almak zorundadırlar. Çünkü kitaplardan veya internetten kendisine ne tür bir büyü yapıldığını veya neden yapıldığını anlamaları imkânsızdır. Bilinçsizce büyü bozmaya çalışmak büyünün daha da derinleşmesine ve etkisinin güçlenmesine neden olabilir. Büyüye maruz kalan kişiler, kendilerinde olan belirtileri dikkatlice gözlemleyerek, medyum veya hocalara bu konuda bilgi vermelidirler. Böylelikle medyum ve hocalar, yapılan büyünün ne olduğunu anlar ve bozulması için gerekli ritüelleri tamamlar. Uzman kişiler, insanların etkisi altında olduğu büyünün bozulması için ellerinden geleni yaparlar. Medyumlar farklı malzemeler ve tılsımlarla büyüleri bozmaktadırlar. Büyü bozma işleminde kullanılan malzemeler açıklanacak olursa;

 • Sirke
 • Şeker
 • İğne
 • Tuz
 • Defne yaprağı
 • Safran
 • Kur’an ayetleri

Büyü Bozan Hocalar ile Büyünün Bozulması Nasıl Olur?

Büyü yapımı veya büyü bozumu işlemleri eski çağlardan beridir kullanılmaktadır. Günümüzde büyülerin etkisi oldukça artmıştır.  Öyle ki yapılan büyülerden kurtulamayan insanlarda mevcuttur. Bir büyünün etkisinden olmak oldukça tehlikeli olduğundan, kişide gözlemlenen belirtiler göz ardı edilmemelidir. Kişide bir takım davranış bozuklukları ve psikolojik sorunlar gözlemlendiğinde öncelikle bir psikiyatri servisinden yardım alınmalıdır. Ancak alınan yardımlar bir işe yaramadığında, büyüye inanan biri büyünün varlığından şüphe etmelidir.

Bu sayede büyünün bozulması sağlanır ve kişi eski hâline geri dönebilir. Büyünün bozulmaması gibi bir durum olduğunda, kişinin durumu daha da kötüleyebilir ve hayati tehlikesi ortaya çıkabilir. Tüm bunlar doğrultusunda kişi üzerindeki büyüyü tespit etmek gerekmektedir. Büyü tespit edebilmek için uzman medyum ve hocalardan yardım alınmalıdır. Büyüye maruz kişilerde gözlemlenen belirtiler açıklanacak olursa;

 • Büyünün ilk belirtileri arasında dinî konulardan uzaklaşmak ve Kur’an okunduğunda rahatsızlık duymak yer almaktadır. Büyüye maruz kalan kişiler Kur’an’dan ayetler duyduklarında sinirlenip kaçmak isteyebilirler.
 • Büyü yapılan kişiler aynaların ve suların olduğu yerlerde kendini kontrol etmekte zorlanırlar ve aynalara bakamazlar. Baktıklarında ise huzursuzluk duyarlar.
 • Belli bir konu hakkında düşünmedikleri hâlde sürekli dalgın ve düşünceli hâlleri dikkat çeker. Konuşmalara kulak asmazlar ve anlatılanları anlamazlar.
 • Büyüye maruz kalan kişilerde unutkanlık başlar. İlk başlarda normal olarak karşılansa da daha sonraları aşırı derecede bir unutkanlık gözlemlenir.
 • Büyü yapılan kişilerin eşyaları sürekli kaybolur ve kişi eşyalarını bulamaz.
 • Yapılan büyünün etkisine göre kişide bilinç bozuklukları ve psikolojik sorunlar gözlemlenir. Büyünün etkisi ile kişi yapmayacağı davranışlar sergiler ve çevresindeki insanların dikkatini üzerine çeker.

Alanında uzman medyum ile hemen iletişime geçerek yapılmış büyüleri tespit edebilir ve bozum işlemleri için destek alabilirsiniz.

Web sitemizde medyumlar için yazılmış olan yorum vardır. Tarafsız bir şekilde yayınlanan yorumlar ile sizlere yardımcı olabilecek medyumu kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Yorumların bulunduğu sayfaya erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply