Sahtekar Medyumlar

Sevgilimde Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Bir kişide büyü olduğunu anlamak uzman gözlerin fark edebileceği ince bir iştir. Havas ilmini çok iyi bir şekilde bilen kişiler bu ilmin getirisi olarak çok güçlü ve gizli bir şekilde büyü yapabilirler. O nedenle sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu bazen çok kolay yanıtlanırken bazen ise neredeyse olanaksızdır.

Büyünün etkisini fark edebilmek, büyüyü bozabilmek için kimin tarafından yapıldığı bilinmelidir. Büyü yapan kişinin havas ilmini çok iyi seviyelerde biliyor olması sizlerin işini çok zorlaştıracaktır. Bir kişiye büyü yapıldığının anlaşılması için o zaman yapmanız gereken şeyler şunlardır:

  • Büyü konusunda uzman bir kişinin yanına gitmek (medyumlar)
  • Büyü yapıldığından şüphelendiğiniz kişiyi dikkatli bir şekilde takip etmek
  • Büyü olduğundan şüphelendiğiniz anda harekete geçmek ve kişinin yanında, yakınlarında Kuran-ı Kerim okumak

Bu 3 şey sizlere ayrı ayrı kişide büyü olup olmadığını gösterebilir. Sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunda ise bir nebze daha rahat olabilirsiniz. Çünkü onunla sürekli vakit geçirirken birden bire sizlerden uzaklaşmaya başladı ise o zaman onda büyünün varlığından şüphe etmek gerekebilir. Çünkü sevgiliye yapılan büyüler genellikle çiftlerin arasını açmak için yapılır ve ilişki sürekli olarak eksiye gider.

Büyü Nerelerde Saklanır?

Bir kişiye yapılan büyülerden ziyade o kişideki büyü etkisi ile gerçekleşen hareketlere odaklanmak gerekir. İnsanlar, büyü etkisi ile birlikte kısa süre içerisinde sizlerin istediği işlemleri yapabilmektedir. Ancak bu sürecin daha da kısalması için genellikle büyülü nesneler kullanılır. Mesela:

  • Kişiye ait olan özel bir eşya
  • Muskalar
  • Okunmuş ve tılsım yapılmış, bir yere saklanmış nesneler

Bunun gibi nesneler üzerinde büyülerin etkisi vardır ve kişiye daha hızlı bir şekilde etki eder. İşte böyle zamanlarda yapılması gereken şey bu nesneyi bulmaktır. Sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu üzerine bulacağınız bir nesne sizler için son derece önemlidir. Çünkü büyünün etkisinden sevdiğinizi kurtarmanın en etkili yollarından bir tanesi bu nesneyi bulmaktır.

Nesnenin saklanabileceği bazı yerlerde vardır. Bunlar:

  • Tılsımlı nesneyi kişi sürekli olarak üzerinde taşıyabilir. (cüzdan, kalem, gözlük vb.)
  • Muska gibi saksılara gömülecek olan bir şey olabilir.
  • Evin yatak odasında yatağın altında, yastığın içinde, gardırobun içerisinde bir yerlere saklanmış olabilir.

İşte önemli olan bu nesneyi bulmak ve akabinde medyumlara ulaşarak onlara bilgi vermektir. Kısa süre içerisinde büyünün bozulması ancak bu şekilde mümkün olabilir. Sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan süreçte büyünün bozulmasını istiyorsanız eğer bu nesneleri bulmalı ve akabinde güvenilir bir medyuma danışarak hareket etmelisiniz. Güvenilir bir medyum bulmak ise yapmanız gereken ilk şeydir.

Sitemize yapılan yorumlarda medyumlar hakkında çok çeşitli bilgiler vardır. Bu bilgiler ışığında güvenilir bir medyum bulabilir ve medyumlarla alakalı gerçekçi bilgiler öğrenebilirsiniz. Yorumları okumak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply