Sahtekar Medyumlar

Vefk Yapan Hocalar Hakkında Yorumlar

Öte alemler, bizlerin yaşantısına etki edebilecek neredeyse sayısız farklı çalışmaya sahiptir. Vefk yapan hocaların da aralarında bulunduğu, bu alanda eğitim almış olan kişiler vesilesi ile anlayabildiğimiz bu alemleri kullanmak fazlasıyla zorludur. Medyum hocalar, bu enerjileri tanımak ve yönlendirebilmek için neredeyse ömür boyu çalışmakta, her işlemle birlikte yeni tecrübeler edinmektedir.

İnsanlar, fiziksel alemde yaşarken belirli sınırlara ve kısıtlamalara sahiptir. Manevi dünyalar için böylesi bir durumdan bahsetmek söz konusu değildir. Öte dünyalarda, yapılan her türlü çalışmanın sonsuz bir kaynaktan beslendiği bilinmektedir. Vefk yapan hocalar da bu işlemleri yaparken her zaman için bunun bilincinde hareket etmektedir.

Gayb çalışmalarında kullanılan enerjiler genel olarak bazı farklılıklar içermektedir. Genel olarak pek çok çalışmada kullanılan büyü enerjileri bu konuda verilebilecek örneklerden biridir. Büyü enerjileri, insanların isteklerini yerine getirmek adına, gaybi dünyada var olan bazı güçleri tetikleyerek kullanılmaktadır. Bu enerjileri kullanmayı öğrenen medyum hocalar, kimi zaman aşk çalışması kimi zaman çok daha farklı amaçlarla yapılan büyülerle insanlara yardım etmektedir.

Vefk yapan hocalar, yine gaybi dünyada bulunan ancak büyüler ile bir bağlantısı olmayan enerjileri kullanmaktadır. Vefklerin etkileri tıpkı büyüde olduğu gibi güçlü olsa da bu çalışmaların büyü olmadığını unutmamak gereklidir. Bu işlemlerde kullanılan enerjilerin tamamen farklı bir kaynaktan geldiği bilinmektedir. Özellikle, büyü yaptırmak istemeyen ve bu enerjilerden uzak durmayı tercih eden kişilerin vefk yoluyla isteklerini yerine getirdikleri bilinmektedir. Vefk yapan hocalar, sahip oldukları bilgi birikimleri sayesinde bu çalışmaları tam istenen şekilde yerine getirebilmektedir. Büyü enerjileri ile yapılan neredeyse tüm çalışmaların aynı zamanda vefklerle de yapılabildiği görülmektedir. Tarihin her döneminde, vefk yapan hocaların bu şekilde insanlara destek olduğu ve yardım ettiği görülmektedir.

Vefkler Büyüden Farklıdır

Bir medyum hoca vefk yaparken öncelikle ilimleri kullanarak duaların ve surelerin gücünü tetiklemektedir. Vefk yapan hocalar, bu güçleri kullanabilmek için kendi nefes güçlerinden de yararlanmaktadır. Bu çalışmalarda büyülerin aksine çok daha yoğun bir bilgi birikimi kullanılır. Güvenilir medyum hocalar, aldıkları eğitimler sayesinde bu çalışmaları başarılı şekilde yapabilmektedir.

Vefk yapan hocalar, büyü enerjisinin asla bu işlemlerde yeri olmadığını belirtmektedir. Yapılan her türlü çalışmanın sadece manevi enerjilerle yapıldığı, büyüden uzak olduğu için herhangi bir sakıncası olmadığı belirtilmektedir.

Vefkler, aslında muska çalışmaları ile oldukça benzerlik göstermektedir. Ancak, vefk işleminde kullanılan ilimler ve bilgiler, bir muskaya göre çok daha karmaşıktır. Yine aynı şekilde, vefkin enerjisinin çok daha yoğun olduğu bilinmektedir. Vefk yapan hocalar, yaptıkları her türlü çalışmada gaybın enerjilerini doğru şekilde yönlendirerek kendilerine danışan kişilerin isteklerinin yerine gelmesini sağlamaktadır.

Vefk Yapan Hocalar Asla Büyü Enerjisi Kullanmaz

Vefk yapan hocalar, büyü enerjisi yerine ilim temeline sahip olan duaların ve surelerin enerjilerini kullanmaktadır. Bu enerjiler, tıpkı büyülerde olduğu gibi fiziksel dünyaları etkileme potansiyeline sahiptir. Bu nedenle, vefk yoluyla yapılan çalışmaların da dünyevi yaşantımızı değiştirebilecek kadar güçlü olduğu görülebilmektedir.

Vefk yapan hocalar, tüm bu enerjileri kullanırken istenen sonucun en hızlı şekilde ortaya çıkmasına çalışmaktadır. Bu sonuçları doğru şekilde alabilmek için kimi zaman havas ve ledün dışında kalan ilimlerden de yararlanılabilmektedir. Eğitimli vefk yapan hocalar ile çalıştığınız sürece, bu alanda yapılacak olan tüm işlemlerden etkili sonuçlar alabilmek oldukça kolay olacaktır.

Sizden sitemize gelen tüm medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiyelerini okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply