Sahtekar Medyumlar

En İyi Medyum Yorumları & Şikayetleri Neden Önemlidir?

Çok uzun yıllardan beri büyü konusunda insanların bilgisi artmış ve yeni yöntemler geliştirilerek çeşitli büyüler yapılabilir hale gelmiştir. Bu yöntemler arasında kimi zaman farklı ilimler ile yapılan büyüler oluşmuş kimi zaman ise sadece medyumun kendi nefes gücüyle büyü yapılabilmesi mümkün hale gelmiştir. En iyi medyum yorumlarını okuyan bir kişinin görebileceği üzere, bu alanda başarılı olan kişilerin tercih ettiği sabit bir yöntem bulunmamaktadır. Yapılan her çalışma yerine göre kişiden kişiye, medyum hocadan başka bir medyuma değişkenlik göstermektedir. Ancak hepsinin etkisi aynı şekilde, insanları memnun edebilecek niteliktedir.

Büyülerin farklı tesirleri her zaman için kişinin enerjisiyle doğrudan bağlantılıdır. En iyi medyum yorumlarında adından sıkça söz ettiren medyumların her biri bu konuda hemfikirdir. Bir medyum hoca, büyü yapmadan önce mutlaka büyülenecek olan insanın enerjisini inceleyecek, akabinde doğru kararı vererek çalışmayı tamamlayacaktır.

İlim, her büyünün temelini oluşturan, fazlasıyla özel bir etmendir. En basitinden, enerjileri tanımakta kullanılan farklı ilimlerde bilgi sahibi olmayan birinin en iyi medyum yorumlarında kendinden söz ettirmesi mümkün değildir. Medyumlar, daha çok küçüklükte itibaren ilim ile ilgili eğitim almaya başlar.

Ledün İlmi Ne İşe Yarar?

Ledün, medyumların neredeyse tamamının bildiği, çok kadim ve özel ilimlerin başında gelir. Bu ilmin temellerinde, kadim dönemlerden kalma antik bilgiler yer alır. En iyi medyum yorumlarında, farklı ve zorlu büyüler yapan medyumların çok büyük kısmı ledün ilmine başvurmaktadır.

Ledün ilmi sırlı ve gizli bilgiler içerir. Çok güçlü bir ilim olduğu, farklı enerjilerin tesirini taşıyor olduğu biliniyor olsa bile bu ilim konusunda insanların bilgisi sınırlıdır. Tam olarak ne işe yaradığını ve hangi durumlarda bu güve başvurulduğunu söylemek mümkün değildir.

En iyi medyum yorumlarında adını duyduğunuz medyumlar, çok karmaşık büyü uygulamalarında bile bu ilmin gücünden yararlanarak başarıya ulaşabilir.

Ledün Olmadan Büyü Yapılabilir Mi?

Manevi alemler ile alakalı hiçbir konuda net bir şey söylemek söz konusu olamayacaktır. Sonsuz bir ihtimal deryasına sahip olan öte alemlerde, kimi zaman hiçbir sözcük, dua veya herhangi bir güç kullanmadan yapılabilen büyüler bile bulunabilir.

En iyi medyum yorumlarında sıkça rastladığımız medyumlar, genellikle ledün ilminin çok önemli olduğundan bahseder. Başarılı çalışmaları ile tanınan bu kişilere göre önemli olan bu ilim mutlaka göz önünde tutulmalıdır.

Ledün kullanılmadan büyü yapılması mümkündür. Ancak, ne gibi durumlarda kullanılacağını hangi durumlarda başka ilimlerden destek alınacağını bilmek sadece medyum hocalara mahsustur. Medyumlar, eğitim ve tecrübe sayesinde, bizim tam olarak cevaplayamadığımız bu soruyu net olarak bilebilir, çalışmalarını da buna göre şekillendirebilir.

Sitemize tüm medyumlarla alakalı sizden gelen yorum ve şikayetleri ana sayfada bulabilmeniz mümkün. Tümünü okumak ve dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Melda at

    6 aylık hamileyim, hamilelik süreci, stresi derken eşimin benden uzaklaştığına şahit oldum. Telefonunda başka bir kadınla mesajlaşmasını gördüm, çok üzüldüm. Bu durumu anneme anlattım, boşanmak istediğimi söyledim. Karnında çocukla yuvanı yıkma dedi. Başka bir yol buluruz dedi, arkadaşlarına danışmış Ali Gürses hocayı tavsiye etmişler. İnternetten de iyice araştırdım hakkında olumsuz tek şey göremedim ve iletişime geçtim. Bu hayatımızı alt üst eden kadına soğutma işlemi yaptırdım. Bir haftada çalışmayı tamamladı ali hoca. Sonrasında kocamın bana olan ilgisi tekrar yerine geldi. Aniden değişti tüm huyu, tüm vaktini benimle geçirmeye başladı. İlk zamanlardaki gibi olduk çok şükür. Eğer benim kafama göre hareket etsek ben yuvamı yıkacaktım aklıselim davranıp Ali Gürses beyle iletişime geçmemiz sayesinde yuvamı korumayı başardım Allah razı olsun kendisinden. Ali beyle telefonda hiç görüşmedim bile hep mailden iletişim kurduk medyumalibey@gmail.com mail adresi dilerim size de faydası dokunur…

  • Leave a Reply