Sahtekar Medyumlar

Sahte Medyum Şikayetleri Nereye Yapılır?

Her zaman karşınıza çıkma ihtimali olan dolandırıcı medyumları anlamak düşünüldüğü kadar zor bir şey değildir. Yeteri kadar bilgi sahibi olursanız, dolandırıcı medyumları çok net olarak görebilirsiniz. Sahte medyum şikayetleri nereye yapılır? Araştırması yapan kişiler, yaşadıkları olumsuz deneyimleri diğer insanlara aktarmak ister. Bu şikayetleri okuyan, manevi olarak sıkıntılar yaşayan kişiler, hem zaman kaybı hem de maddi kayıplar yaşamaz. Bazı dolandırıcılar bu durumu da ortadan kaldırmak için çeşitli yollara başvurabilir. Yapılan olumsuz yorumları sitesinde yayınlamaz ya da yapılan yorumları değiştirebilir. Bu sebeple şikayetlerinizi ileteceğinizi sitelerin güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Güvenilir olduğunu düşündüğünüz sitelerde yapacağınız yorumlar, doğru kişilere ulaşacaktır. Sahte medyum şikayetleri nereye yapılır? Sorusuna doğru yanıtları bulduktan sonra yaşadığınız tüm olumsuz hikayeleri güvenle paylaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri de ifşa edeceğiniz kişinin tüm özelliklerini detaylı bir şekilde anlatmaktır. Böylece kandırmaya çalıştığı insanları, bu kişiden uzak tutabilirsiniz.

Gerçek Medyum ve Dolandırıcı Medyum Arasındaki Farklar

Sahte medyum şikayetleri nereye yapılır? Diye araştıran bir kişi mutlaka olumsuz bir tecrübe yaşamıştır. Bunun da en büyük sebebi gerçek medyum ile dolandırıcı medyum arasındaki farkları bilmemesidir. Gerçek bir medyum ile dolandırıcı medyum arasındaki farklar aşağıdaki gibidir.

 • Gerçek bir medyum sizi süslü sözlerle kandırmaz ancak, dolandırıcıların en büyük meziyeti insanları süslü cümleler kurarak gerçeklerden uzaklaştırmaktır.
 • Gerçek bir medyum için maddi konular daima arka plandadır. Dolandırıcı medyumların ise ilk konusu paradır.
 • Gerçek bir medyum bilgi ve tecrübeleri ile ön plana çıkmak ister. Dolandırıcı medyumlar ise ilmi bilgilere sahip olmadığı için lafı dolandırarak hiçbir zaman bilgi ve tecrübe konularına değinmez.
 • Gerçek bir medyum yapamayacağı bir çalışmayı net bir ifade ile reddeder. Dolandırıcı medyumlar ise istediğiniz her çalışmayı yapabileceklerini söylerler. Her defasında yeni bir çalışmaya daha ihtiyacınız olduğunu söyleyerek, daha fazla para koparmaktan başka dertleri yoktur.
 • Gerçek bir medyumun önceliği sizin manevi olarak rahatlamanızdır. Dolandırıcı bir medyum için ise sizin ne yaşadığınızın bir önemi yoktur. Lafı bir şekilde paraya getirerek, maddi çıkarlarının derdine düşerler.
 • Gerçek bir medyuma her zaman aynı iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Buna karşılık dolandırıcı medyumların sabit bir iletişim adresleri yoktur. Telefon numaralarını sürekli değiştirirler.
 • Gerçek bir medyum sağduyuludur. Sizi dikkatle dinler ve mutlaka bakım çalışması yaparak, önce sorununuzu belirler. Dolandırıcı bir medyum ise bakım çalışması yapamadan neye ihtiyacınız olduğunu söyler ki, bu normalde mümkün değildir.

Sahte medyum şikayetleri nereye yapılır? sorusuna yanıt arayan kişiler yukarıda sıraladığımız farkları da öğrenmiş olur. Sizin de tarafsız yorum yapan bir siteye ihtiyacınız varsa, sitemizde ana sayfadan yorum ve şikayetlere ulaşabilirsiniz. Yorum ve şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Foxy at

  Belki size yanlış gelir ama gönül işidir aşk işidir o yüzden kimsenin bu konuya kötü yorum yapmasını istemiyorum bizim mutluluğumuz kimseyi ilgilendirmez benim durumumda olan kardeşlerimi biliyorum ne zorluklar yaşadıklarını o yüzden tavsiye etmek istiyorum ben ali gürses hoca ile aileyi evliliğe ikna konusunda çalıştım benim ailem kuzenimle birbirimize aşık olduğumuz için asla evlenemezsiniz diyordu biz herşeyin farkında sorumluluğunda olup evlenmek istedik evlenmek için elimizden geleni yaptık olmadı sırf aileler yüzünden kaç gün yemek yiyemedim iştahsızlıktan kötü hissettiğim için en sonunda ali gürses hocaya işlemi yaptırmasam hiç iyi olmayacaktı benim için ali hoca sağolsun 2 hafta gibi sürede yaptığı işlemle herkesin evliliğimize ikna olmasını sağladı belki zor bi durum kimine göre ters bir durum ama ben mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak istedim sadece bunuda aşık olduğum adamla yapmak istedim kendisini herkeze tavsiye ediyorum çok başarılı bir medyum hoca ve işinin gerçekten ehli

  • Reply aysenur at

   mrblar ali beye nasıl irtibat kurarız

   • Reply Foxy at

    Selam 0535 590 62 75 ulaşabilirsin

  Leave a Reply