Sahtekar Medyumlar

Gerçek Medyumlar Kim?

Bazı konularda ayrım yapmak diğerlerine kıyasla daha zor olabilir. Örneğin, gerçek medyumlar ile sahtekarların veya kendini medyum olarak görse bile bilgisi yetersiz kişileri ayırt etmek çok daha özenli olmayı gerektirebilir.

Manevi alemlerle alakalı çalışmalar yaptırmak isteyen insanlar mutlaka bir medyum hocaya ihtiyaç duyar. Çoğu zaman zor durumlarımızda başvurduğumuz medyum hocaların gerçek olması çalışmanın başarılı olması ile doğrudan bağlantılıdır. Bu nedenle böylesi bir yola çıkan kişinin mutlaka gerçek medyumları bulması ve onlarla çalışması gerekir.

Gerçek medyumları diğerlerinden ayıran en önemli konu eğitimleridir. Yeteri kadar eğitim almayan bir medyum hoca basit bile olsa büyü çalışmalarını yerine getiremez. Büyü çalışmalarının temeli bilgi ve nefes gücünden geçer.

Bir insanın nefes gücü çok yüksek olsa bile bu durum tek başına gerçek medyum hoca olmasına yeterli gelmeyecektir. Tıpkı kontrol edilmeyen bir akarsuyun hiçbir işe yaramadığı gibi, kontrol edilemeyen bir nefes gücü de istenen etkiyi vermeyecektir. Ancak kendini eğiten ve bilgiye sahip olan bir kişi nefes gücünün potansiyelini kullanabilir, büyü ve diğer çalışmalarda başarılı olabilir.

Gerçek medyum hocalar hiçbir zaman bilgilerinin test edilmesinden çekinmezler. Dilediğiniz her türlü soruya severek cevap vereceklerdir. Aldıkları eğitimin bir parçası olarak sorulan soruların tam olarak cevaplanması gerektiğini bilirler ve buna uygun hareket ederler. Bu durumu gerçek ve sahte hocaları ayırt ederken kullanabilir, çalışmaya başlamadan önce aklınızdaki soruları yönelterek alacağınız cevaplara göre çalışmaya karar verebilirsiniz.

Elbette tüm bunları yaparken medyum hocaların bilgisine ve mesleğine hakaret etmemek önemlidir. Allah yolunda olan bu insanlar, bu işe ömürlerini adadıkları için en yüksek saygıyı hak ederler. Eğer saygılı ve doğru şekilde sorularınızı sorarsanız, karşı tarafı incitmeden medyum hocanın gerçekliğinden emin olabilirsiniz.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply