Sahtekar Medyumlar

Büyü Yaptıranların Yorumları

Her büyünün farklı bir şekilde insanlar üzerinde tesir kurduğu bilinmektedir. Büyü yaptıranlar her defasında aynı büyüyü yaptırıyor olsa bile büyülerin etkisinin farklı şekillerde ortaya çıktığının görülmesi çok yaygın bir durumdur. Bu durumun kaynağı, her insanın kendine ait bir enerjisi olması ve buna göre farklı bir büyü çalışması yapılmasının gerekmesidir.

Büyü yaptıranlar, gerçek medyum hocalar ile çalıştıklarında ilk olarak enerjilerinin incelenmesi ile karşılaşmaktadır. Bu inceleme, medyum hocalar tarafından çok çeşitli yöntemler kullanılarak gerçekleştirilen, hassas bir çalışma olarak bilinir. Yapılan bu çalışma neticesinde en etkili büyü yöntemi belirlenir ve çalışmadan tam olarak etki alabilmek için gerekli işlemler yapılır.

Büyü yaptıranlar mutlaka doğru medyumu belirlemek zorundadır. Doğru medyum hocalar büyü işleminin tüm aşamalarını olması gerektiği gibi yapacak ve size her zaman etkili sonuçlar verecektir. Her ne kadar doğru medyumu bulmak birazcık zahmetli olsa da gerçek medyum hocaların davranışlarını ve size olan yaklaşımlarını bildiğiniz sürece etkili sonuçlar alabilmeniz mümkündür.

Büyü yaptıranların yorumları gerçek medyumları bulabilmeniz için değerlendirebileceğiniz ilk kaynaktır. Bu yorumlarda yer alan bilgiler kimin gerçekten büyü konusunda iyi olduğunu kimin insanları kandırdığını görmenizi sağlayacaktır. Gerçek medyumlar her daim başarılı sonuçlar alırken dolandırıcılarda böylesi bir durumun görülmesi söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle, dolandırıcı medyumlar hakkında yapılan yorumlar doğal olarak kötü ve olumsuz olacaktır.

Gerçek Medyumlar Yardım Etmek İçin Çalışır

Medyumluk mesleğinin temellerinde insanlara yardımcı olmak ve manevi alemlerin gücünü hayırlı amaçlar için kullanmak vardır. Bu bir meslek olarak icra ediliyor olsa da gerçek medyum hocaların öncelikli amacı insanların sorunlarını ve sıkıntılarını çözmektir. Büyü yaptıranlar, medyum hocaların kendilerine olan yaklaşımları ile kimin bu işi gönül işi olarak gördüğünü çok rahat şekilde anlayabilir.

Eğer bir medyum sizin sorununuzu dinliyor ve çözüm sunabilmek adına gayret ediyorsa bu kişinin gerçek medyum olma ihtimali daha yüksektir. Gerçek medyumlar her daim size bir çözüm bulabilmek adına gayret ediyorken dolandırıcılarda bu durumun tam tersi görülmektedir.

Gerçek Medyumlar Dürüst Yaklaşır

Medyum hocaların yaptığı büyüler çok fazla konuda bizlere yardımcı olabiliyor olsa da her büyünün yapılabilmesi gibi bir durum asla söz konusu değildir. Kimi büyüler insanların sınırlı bilgisi ile yapılamayan uygulamalardır. Gerçek medyum hocalar, yapılamayacak olan büyüler konusunda dürüst olacak ve her daim gerçeği söyleyecektir. Bu nedenle, büyü yaptıranlar kimi zaman medyum hocaların bazı çalışmaları yapmak istemediğini belirtebilmektedir. Yine aynı şekilde, büyü yaptıranların yorumlarında da zaman zaman bazı büyülerin yapılmasının kabul edilmediğine rastlamak mümkündür.

Dürüst ve işinin ehli bir medyum iyi araştırma neticesinde bulunabilir. Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerinin tamamı kolayca ulaşabilmeniz adına ana sayfada yayınlanmaktadır. Bunları okumak ve dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Medine at

    Çok takıntılı bir insan olduğum için araştırma yapmadan medyum hocalarla çalışmayı doğru bulmuyorum. Yaptığım araştırmalar neticesinde medyum ali gürses hocada karar kılmıştım. Doğru kişide karar kıldığımı da gördüm.
    Ali hocaya küçük bir işlem olsa da çok zor bir işlem için talepte bulundum. En kısa sürede sonuç veren işlemi isteyince papaz büyüsünden bahsetti ve uzun uzun sorularımı cevapladıktan sonra çalışmayı kabul ettim. Bana öyle bir işlem yaptı ki kargom bana ulaştıktan sonra 5 günde istediğimi aldım. Gönderim vs. konuları demeye bile gerek yok. Her zaman ilgili ve iyi niyetliydi.
    Araştırma yaparken belki yorumuma denk gelirsiniz, arayın görüşün kendiniz karar verin. Ben kendi deneyimlerime göre çok başarılı olduğunu gördüm. Hepsinden öte işinin arkasında duran ve yaptığı işlemin değerini bilen bir insan. 05355906275 telefon numarası medyumali.com web sayfası mutlaka danışın derim…

  • Leave a Reply