Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyum Yorumları ve Şikayetleri Nasıl Bulunur?

İnsanlık tarihinin her anı büyü ve metafiziksel çalışmalar ile doludur. Bu dünyada var olan her şeyde maneviyatın izine rastlamak mümkündür. Gerçek medyum yorumlarından yola çıkarak, ne kadar çok insanın gaybın sonsuz kudretinden yararlandığına şahit olunabilmektedir.

Gayb alemleri bizlere bir hediye olarak verilmiştir. Bu sonsuz alemde var olan tüm güçler, insanların hayatını olumlu anlamda değiştirmek adına kullanılır. Bu değişim ne amaçla olursa olsun, bu alanda eğitimli bir medyum tarafından büyü yoluyla elde edilebilmektedir.

medyum şikayet

Gerçek medyum yorumları, belki de unutulan maneviyatın ne kadar etkili olduğunu çok net şekilde gösterir. Bu yorumlarda, pek çok kişinin manevi alemlerden yararlanarak yuva kurduğuna, kısmetlerinin açıldığına veya zarar eden işlerinin tekrar bereket elde ettiğine rastlamak mümkündür.

Tarihin ilk dönemlerinden beri süregelen medyumluk mesleğinde insanların her zaman için yararı hedeflenmiştir. Maneviyat bizlere bir hediye olarak verilmiş olsa da bu alemlerde de her konuda olduğu gibi zararlı uçlara rastlamak mümkündür. Kara büyü adı verilen bu enerjiler, herhangi bir hayırlı iş veya başka bir amaç için kullanılamadan, sadece insanlara zarar vermeyi hedeflemektedir.

Gerçek medyum yorumlarında rastlayacağınız, insanlara yardım etme amacıyla büyü yapan hiçbir medyum hoca, asla kara büyü kullanmayacaktır. Kara büyü her zaman için medyum hocaların kırmızı çizgisidir.

Gerçek Medyumlar Bilgilerini Hayır Amaçlı Kullanır

Gerçek medyum yorumlarında ismi geçen medyumların her biri, bu enerjilerin hayırlı amaçlarla kullanılması gerektiği konusunda hemfikirdir. Bir medyum hocanın, hiçbir zaman başka bir insana zarar vermek için bu tarz enerjilerin gücünden yararlanması düşünülemez bile.

Medyumluk mesleğinin en temel kurallarının başında, bir iş yapılıyorsa o işin mutlaka hayır amaçlı yapılması gerektiği gelir. Bu nedenle medyumların asla kara büyü yapması kabul edilemez. Gerçek bir medyum böyle bir teklifi anında reddedecektir.

Ancak, her konuda olduğu gibi bazı medyumlar arasında da yolundan sapmış kişilerle karşılaşmak mümkündür. Bu kişiler kara büyü yapıyor olsa da böylelerinin sayısı oldukça azdır.

Gerçek Medyumların Büyüleri Asla Zarar Vermez

Gerçek medyum yorumlarında her zaman için insanlara yardımcı olunduğu görülmektedir. Bir medyum hoca, asla hiç kimseye zarar verecek, doğrudan veya dolaylı yoldan hayatını olumsuz etkileyecek bir çalışmaya girişmeyecektir.

Yapılan büyü çalışması ayırma büyüsü gibi kötü görünen bir işlem olsa bile bunun kişiler için hayırlı olması hedeflenir. Yine aynı şekilde, medyumlar bu tarz büyülerde hiçbir tarafın zarar görmemesi için özellikle dikkat eder. Kullanılan hayırlı enerjiler sayesinde medyumların bu tarz büyüler ile zarar verme ihtimali asla yoktur.

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken değerlendirebileceğiniz, gerçek medyum yorumları da dahil olmak üzere sitemize gelen tüm yorumları ana sayfada toplamaktayız. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply cennet at

    Arkadaşımın karısı kötü niyetli biri olduğu için bizim ailemize musallat oldu kocamla ilgilenmeye başladı iki çocuğumuz var onların rızkı direk bu kadına gitmeye başladı gönül eğlendiriyor diye düşündüm başta kocam için sonradan baktım hisleri olmaya başladı kadına karşı o da kocasından boşanmaya karar verdi ben iyice korktum internetten dolandırılmadığım şarlatan kalmadı en son çare yine yorumlardan ali hocayı buldum aradım 05355906275 telefonu bağlama amaçlı bir çalışma yaptırdım papaz büyüsü adında. Kocamın tekrar bana ilgi göstermesi için yaptırdım bu işlemi allah büyük bir hafta sürmeden kadına olan ilgisi bitti daha büyünün etkisini ne zaman görürürüm acaba diye düşünmeye başlarken eve elinde çiçeklerle gelip benim gönlümü almak kırık kalbimi düzeltmek için yapmadığı kalmadı ve adam bildiğiniz değişti diyebilirim artık o kadının lafı bile geçmiyor her zaman beni düşünüp istiyor aramız bu sayede düzeldi ali gürses hoca sağolsun

  • Leave a Reply