Sahtekar Medyumlar

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar Tavsiyeleri

İnsanlar, tarih boyunca her zaman bilinmeze karşı büyük bir merak duymuştur. Bu merak, gaybi dünyaları keşfetmemize, papaz büyüsü yapan hocalar gibi bu alanda profesyonel olarak çalışan kişilerin ortaya çıkmasına vesile olmuştur.

İnsanlar, gaybı merak etmeye başladıkları andan itibaren, bu alemlerle alakalı özel ilimlerle çalışmaya başlamıştır. Gaybi dünyalar, fiziksel alemlerdeki gibi basit bir yer değildir. Bu alemlerde hiçbir şekilde zaman ve mekan kavramı yoktur. Tüm bu alemler, sonsuzluk üzerine kurulmuş, bambaşka dünyalardır. Papaz büyüsü yapan hocalar tarafından da belirtildiği üzere, bu alemlerin fizik kanunlarıyla düşünülmesi oldukça yanlıştır.

Rahmani alemleri kavramak tek bir insan ömrüne sığacak bir olay değildir. Bu alemlerle çalışan hocalar neredeyse binlerce yıl boyunca silsile halinde aktarılmış deneyim ve bilgileri kullanmaktadır. Papaz büyüsü yapan hocalar için de diğer medyum hocalar için de bu durum aynen geçerlidir.

Medyum hocalar, rahmaniyetle çalışmaya başladığı ilk andan beri el verme geleneğiyle bu mesleği sürdürmüştür. Bu geleneğe göre, medyum hocaların gelecek nesillere bilgi aktarması sadece öğrencileri üzerinden olmuştur. Bilginin korunması ve bozulmaması için yalnızca bu alanda çalışan, gerçekten kendini bu yola adayan kişilere aktarım yapılmıştır. Papaz büyüsü yapan hocalar da dahil olmak üzere, tüm hocalar bu gelenekle yetiştirilmiştir.

Sadece büyü yöntemleri değil, aynı zamanda çalışmalarda kullanılan ilimler de benzer şekilde aktarılmaktadır. Örneğin, rahman alemleri tanıyabilmek için temel ilimlerden biri olarak gösterilen havas ilmi, sadece el verme yoluyla öğretilmektedir. Bu ilme dair hiçbir kaynak veya bilgi yoktur. Papaz büyüsü yapan hocalar gibi uzman hocalar, bu bilgileri üstat hocalardan öğrenmiş ve aynı şekilde saklamaya devam etmektedir.

Medyumluk, içinde pek çok gizem barındıran özel bir alandır. Bu alanın temsilcisi olan kişiler de binlerce yıllık bu geleneği sürdürmeye devam etmektedir.

Evde Papaz Büyüsü Yapılır Mı?

Papaz büyüsü, oldukça karmaşık bilgilerle yapılan ve kadim dönemlerden beri aktif olarak kullanılan bir büyüdür. Bu büyü, eskiden bu yana medyum hocaların en zorlandığı çalışmalardan biri olmasıyla bilinmektedir.

Papaz büyüsü yapan hocalar bile böylesi işlemleri sonuçlandırmakta güçlük çekerken, evde, kulaktan dolma bilgilerle bu işlemi yapmak asla mümkün değildir. Bu tarz işlemler yalnızca gerçekten bu alanda özel olarak eğitim almış, kendini geliştirmiş uzman hocalar tarafından yapılabilmektedir.

İnternette yer alan papaz büyüsü yöntemlerinin hiçbir gerçekliği yoktur. Bu gibi çalışmalar, sadece güvenilir papaz büyüsü yapan hocalara emanet edilmek zorundadır.

Papaz Büyüsünde Kullanılan Her İlim Çok Gizlidir

Papaz büyüsü yapan hocalar, nasıl bir işlem yapacaklarına bağlı olarak yerine göre adını bile bilmediğimiz çeşitli ilimler kullanmaktadır. Bu ilimleri öğrenmek bile yıllar alan bir süreçtir. İnternette, herhangi bir kitapta yazmayan bu bilgiler, sadece alanında eğitim alan uzmanlara verilmektedir.

Papaz büyüsü yapan hocalar hakkında da dahil olmak üzere, sizden sitemize çok sayıda medyum yorum, şikayet ve tavsiye mesajı gelmektedir. Kolayca ulaşabilmeniz adına tek bir sayfada topladığımız bu yorumları görüntülemek, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da medyum hocalarla ilgili merak ettiğiniz konuları sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply