Sahtekar Medyumlar

Sahte Medyumları Nasıl Anlarız?

Gaybiyatta karşımıza çıkan her enerjinin karmaşık bir gücü ve anlaşılması zor kuralları bulunmaktadır. Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bilmek, bu kuralları anlayan ve bilen medyumlara ulaşabilmek adına önemlidir. Sahte hocalar, bu kuralları bilmemesine rağmen büyü yapabileceğini iddia etmektedir. Pek çok kişi, medyum hocalar hakkında doğru araştırmayı yapmadan bu kişilere güvenmekte ve mağduriyet yaşamaktadır. Bu gibi durumların önüne geçmek, maneviyatta gerçekten bilgili olan medyum hocalara ulaşmak için mutlaka sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bilmek çok önemlidir. Bunu bilen kişiler, gaybi dünyalardan istenen her konuda destek alabilecek, maneviyatı en iyi şekilde kullanacaktır.

Rahmani dünyaları tanımak ve anlamak karmaşık bir iştir. Bu işi yapabilen gerçek medyum hocalar yerine göre sayısız farklı ilmi öğrenmekte, bu sayede rahman boyutlarda var olan enerjileri tanımaktadır. Sahte medyumlar, bu gibi ilimlerin yanına bile yaklaşamamaktadır. Gerçek medyumların sahip olduğu ilimler her zaman için en iyi şekilde korunmakta, sadece bu alanda gerçekten uzman olan medyum hocalara verilmektedir.

Rahmani dünya her ne kadar karmaşık bir alem olsa da bu alemlerden yararlanmanın mümkün olduğunu da unutmamak gereklidir. Bu dünyanın kullanımını sağlayan ilimler, insanlara kadim dönemlerde hediye olarak verilmiş, bu sayede bu konudaki bilgimiz artmıştır. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, her zaman için el verme yoluyla bu dönemlerden gelen bilgileri vermekte, böylece insanlara yardımcı olabilmektedir.

Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bildiğiniz sürece manevi dünyalar ile ilgili her türlü konuda destek almak mümkün olacaktır. Gerçek medyum hocalar, yaptıkları tüm bu işlemleri hak yolunda bir iş olarak görmekte, insanlara yardım gayesi güderek işlem yapmaktadır. Gerçek hocalar ile iletişime geçen ve bu kişilere çalışma yaptıran hiç kimsenin bu konuda mağdur olma ihtimali bulunmamaktadır.

Medyum Hocaların Ledün İlmi Bilmesi Önemlidir

Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz konusunda araştırma yapan bir kişinin medyum hocaların ilim bilgisine dikkat etmesi tavsiye edilmektedir. Manevi dünyaların ilimleri herkesin erişemeyeceği konular olduğu için sahte medyumlar tarafından taklit edilmesi imkansızdır.

Rahmani alemlerle alakalı çalışmaların temeli olarak görülen bazı ilimler bulunmaktadır. Bu ilimlerin başında havas ve ledün adında iki ilim gelmektedir. Havas, duaların ve surelerin enerjisini kullanmaya yaramaktadır. Ledün ilmi ise tüm manevi işlemler için bir destekleyicidir. Sahte medyumlar, ledün gibi ilimlerin bilgisine yıllar boyu deneseler bile erişemeyecektir. Bu bilgiler, tarihin ilk dönemlerinden beri sadece bu yola kendini adayan, gerçek ve güvenilir medyum hocalar tarafından kullanılmıştır.

Ledün İlmini Sadece El Verme Yoluyla Almak Mümkündür

Medyumluk mesleğinin temellerinden biri olan havas ilmi sadece bu alanın uzmanı olan gerçek medyum hocalara, el verme yoluyla verilmiştir. Sahte medyumların böylesi bilgilere erişmesi, kullanması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Tüm bu bilgiler sadece gerçek hocaların bildiği konulardır.

Sahte medyumlar hakkında yazılan şikayetler de dahil olmak üzere, tüm medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanmaktadır. Bu yorumları görmek, yorum yazmak ya da siz de soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply