Sahtekar Medyumlar

Hollanda Büyü Bozan Hocalar

Fiziksel olarak var olduğumuz bu dünyada birde manevi alemlerin var olduğunu biliyor muydunuz? Ruhlar ve farklı varlıkların bulunduğu manevi alemlerden zaman zaman dünyamıza ziyaretler gerçekleştirilir. Aynı şekilde Hollanda büyü bozan hocalar manevi alemlere dünyamız üzerinden ziyaret gerçekleştirebilecek güce sahip tek kişilerdir.

Medyumlar, doğuştan gelen kendilerine ait yetenekler ile ölen kişilerin ruhları ve üç harfliler ile konuşabilirler. Elbette doğduklarında ham olan bu yetenek zamanla geliştirilmeli ve sonrasında kullanıma uygun hale getirilmelidir. Bunun için yıllarca eğitim alan hocalar, sonunda yeteneklerini kullanmayı ve onları kontrol etmeyi öğrenirler.

Hocalar tarafından manevi alemlere yapılan yolculuklarda trans yöntemi kullanılır. Trans, hocanın uyur vaziyette bulunması ve ruhunu bedeninden ayıracak gayb alemlerine yolculuk etmesidir. Burada bulunan varlıklar ile konuşma gerçekleştiren hoca kimi zaman onlardan ricacı olur kimi zamansa yaptığı büyülerde oradan aldığı gücü kullanır. Elbette tüm bunları gerçek, güvenilir, işinin ehli bir hoca yapabilir.

Büyü Nasıl Bozulur? Belirtileri nelerdir?

Bir büyünün bozulma süreçleri aslında oldukça karmaşıktır. Çünkü büyüyü bozabilmek için onu görmek ve anlamak gerekir. Büyülü bir kişinin yapmış olduğu hareketler baştan sona farklıdır. Eğer dikkatli bir şekilde bu kişi incelenirse onda büyü olduğu rahatlıkla anlaşılabilir. Sonrasında ise Hollanda büyü bozan hocalar vasıtası ile büyü ortadan kaldırılabilir. Buna göre fark edilmesi esnasında görülmesi gereken belirtiler şu şekildedir:

  • İlk ve en önemli şey evcil hayvanlardır. Evcil hayvanlar bu tür durumlarda nasıl depremleri falan önceden bilebiliyorsa büyüyü de fark eder. Bu farkındalık o kişinin yanında hayvanın farklı davranmasına neden olur.
  • Kişinin hiçbir işi rast gitmez ve sürekli olarak insanlardan kaçmak, uzaklaşmak ister.
  • Kişide belirgin bir yorgunluk, uyuyamama ve bazı yerlerinde şişlikler görülür.
  • Kişi çok garip davranır. Nedensiz yere gülme veya nedensiz yere farklı hareketler yapar.
  • Yemek yemekten kaçınır, odasında yalnız kalmak ister.

Bunun gibi kişide beklemediğiniz hareketlerin sıklaşmaya başlaması aslında büyünün olduğunu düşünmek için yeterlidir. İşte bu durumda yapılması gereken şey ise kişiye Hollanda büyü bozan hocalar arasında bulunan güvenilir hocalara ulaşmaktır.

Günümüzde artan dolandırıcılık olayları medyumlar içerisinde de bulunur. Hiçbir güçleri olmayan kişiler medyumluk ilanları ile insanları kandırmaya çalışmaktadır. Oysaki onlar ne büyü yapabilir nede var olan bir büyüyü bozabilir. Böyle zamanlarda bir hocaya danışmadan önce araştırma yapmak kişinin büyük bir zaman kaybetmesini engelleyerek maddi açıdan sömürülmesinin önüne geçebilir.

Hocalar hakkında yapılacak olan araştırmalarda ise internet sitelerinde yapılan yorumlar ön planda incelenmelidir. Bu yorumlarda insanlar hoca ile yaşadıkları şeyleri en detaylı halleri ile anlatırlar. Yorumlardan sonra gerçekten büyü bozmaya gücü olan kişiye ulaşmak mümkündür.

Hollanda büyü bozan hocalar hakkında yapacağınız araştırmalarda web sitemizdeki yorumları kullanabilirsiniz. Yorumlara bakarak bir hoca hakkında fikir sahibi olmak, hoca hakkında soru sormak vb. işlemler için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply