Sahtekar Medyumlar

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsünün pek çok türü bulunmaktadır. Kadim dönemlerden bu yana insanların yararı için kullanılan bu büyü çalışmalarında çeşitli yöntemlerin geliştirilmesi gayet normaldir. İşinde uzmanlaşmış olan ehil medyum hocalar tarafından geliştirilen yeni yöntemler ile papaz büyüsü çok daha etkili bir çalışma haline gelmiştir.

Medyum hocalar yapmış oldukları çalışmalarda farklı enerjilerden yararlanır. Bu enerjilerin tek ortak noktası öte alem kaynaklı olmalarıdır. Bunun dışında, enerjilere dair her şey çok farklı ve çeşitlidir. Hangi enerjinin ne amaçla kullanılacağı, ne tarz bir etki barındırdığı sadece medyum hocaların almış oldukları eğitimler sayesinde bilinebilir. Papaz büyüsü yapan bir medyum hoca da bu eğitimler sayesinde istenen büyü çalışmasını yapabilmektedir.

Papaz büyüsü diğer büyü türlerine göre daha farklı bir yapıya sahiptir. Bu büyünün kullanım amacı çok çeşitli olabilir. Kimi zaman insanları birbirine aşık etmek için kimi zaman ise tam tersi olacak şekilde, ayırma veya soğutma gibi çalışmalarda kullanılabilmektedir. Bu şekilde çeşitli bir uygulama olması nedeniyle kullanılan yöntemler de diğer büyülere göre kat kat daha farklıdır.

Papaz büyüsü yapılırken kimi medyumlar malzeme tercih edebilir. Bazı medyumlar ise kişinin enerjisini kontrol ettikten sonra malzeme kullanılmadan, sadece nefes gücü ile bu büyüyü yapabileceklerini görebilir. Bu durum tamamen medyum hocanın yapacağı incelemeye ve büyülenecek olan kişinin enerjisine bağlı olarak değişmektedir.

Malzeme Kullanılan Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

medyum şikayet, papaz büyüsü

Papaz büyüsü yapılırken malzeme kullanılması durumunda büyünün hangi amaçla yapılacağı belirlenmek zorundadır. Eğer yapılacak olan büyü aşık etme veya evlilik amacıyla yapılıyorsa bu tarz enerjilerin bulunduğu malzemeler tercih edilmelidir.

Medyum hocalar büyü amacına bağlı olarak onlarca farklı malzeme arasından seçim yapmak zorundadır. Hangi malzemenin sizin için en iyisi olacağını belirlemek hiç kolay bir süreç değildir. Medyumlar, hangi amaçla papaz büyüsü yapıyor olursa olsun bu zorlu aşamayı tecrübe ve bilgilerinden yararlanarak tamamlar.

Eğer papaz büyüsü uzaktan yapılıyorsa, medyum hoca gerekli olan malzemeleri kargo yoluyla gönderecektir. Malzemeli olsa bile papaz büyüsü rahatlıkla uzaktan yapılabilir.

Malzeme Kullanılmayan Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü her ne kadar malzeme kullanılmadan yapılabilen bir büyü çalışması olsa da bu çalışmada genellikle malzeme kullanıldığı görülmektedir. Medyum hocalar büyüyü etkili kılacak olan malzemeleri kullanarak çalışmayı tamamlar.

Malzeme kullanılmadan yapılan papaz büyüsünde en önemli şey medyum hocanın sahip olduğu nefes gücüdür. Nefes gücü ne kadar güçlü ise medyum hoca o kadar iyi bir büyü çalışması yapabilir. Yine aynı şekilde, büyünün hızlı etki edebilmesi de medyumun nefes gücüne bağlıdır. Papaz büyüsü özelinde, malzeme kullanılmadan yapılan büyüler çok nadir görülen bir durumdur.

Sitemize sizlere gelen bütün medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Papaz büyüsü at

    Daha önceden bir evlilik geçirdiğim için sevgilimin ailesi beni istemiyordu. Her ne kadar çok sevsek de işte olmayınca ailelerin onayı herşey yarım oluyor tam olmuyor. Bu nedenle ben de ali gürses hoca ile çalışmaya karar verdim.Ali hocayı internette araştırırken facebookta buldum çok kişi beğenmiş, bir sürü insan memnun kalmış. Böyle olduğunu görünce de arayıp bir şans vereyim konuşayım dedim. Konuşmamız sırasında hem yaklaşımı hem çözmeye çalışmasıyla çok iyi biri olduğunu net olarak gösterdi zaten. Papaz büyüsü diye bir işlem yaptı. Bir haftada kargoyla eve gönderdi işlemi. 1-21 gün süre verdi. Bir günde de tutabilir 21 günde de tutabilir orası nasip dedi. Beklememin sonucunda gerçekten de dediği gibi ilk haftada etkileri görmeye başladım. Başta onlar dillendirmeye başladı sonra bizden de tekrar bir hamle gelince sanki hep istiyorlarmış gibi değişmeye başladılar. Şimdi bir sıkıntı olmadan yüzüğümüzü taktık, aileler tanıştı. Inşallah da yaza doğru düğünümüz olacak. Bu tür şeylere hiç inanmazken şimdi bu yorumu yazıyorum kendim de inanamıyorum bu konuda derdi olanlara mutlaka tavsiye ederim medyumalibey@gmail.com eposta adresi 0535 590 62 75 telefonu ali hocanın

  • Reply Mert at

    Daha önce pek çok medyum hoca ile çalışmış biriyim, az çok medyumlardan anladığımı da söyleyebilirim. Medyum Ali Gürses’I de iyi bir araştırma yaparak bulmuştum, aldığım sonuç da etkili. İyi araştırma yaparsanız mağdur edilmediğinizi gösteriyor bu durum işte.

    Evimin acilen satılması gerekliydi, bunun için papaz büyüsü yaptırdım. Öncesinde teklif geliyordu ama ya boş çıkıyordu ya normal değerinin çok altını veriyorlardı. Belki aylarca satılık bekleyen ev büyünün etkisiyle bir günde çok iyi bir paraya gitti. Çalışma yaptırmayı düşünenler için verebileceğim tek tavsiye Ali Hocanın dediklerine dikkat etmeniz olacak. Çünkü papaz büyüsü güçlü olsa da hassas bir işlem. Çalışmayı yaparken mutlaka doğru yapılması çok önemli. Takıldığınız yerlerde hiç çekinmeden hocayı arayabilirsiniz her zaman yardımcı oluyor mağdur olmamanız için.

  • Leave a Reply