Sahtekar Medyumlar

Bakım Yapan Hocalar Kimdir?

Diğer alemlerin enerjileri bizi fiziki yaşamımızda da etkiler. Bakım çalışması enerji alanımızın görülmesini sağlar. Manevi dünyaya ne kadar yakından bağlı olduğumuzu gösteren en önemli işaretlerden bir tanesi de enerjilerdir. Çevremizi saran sonsuz enerji, pek çok alanda konumlanabilir. Hayatımızın normal akışı sırasında karşılaştığımız pek çok konu bu alan üzerinde kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz etkiler yaratır. İnsanların kendi kendine söyledikleri sözler bile bu alanı etkileyebilir. Bakım yapan hocalar ve tüm medyum hocalar tarafından yapılan çalışmalar, bu alan üzerinde tesir gösterir. Medyum hocalar çalışmaları sırasında, yapılan işleme göre enerji yönlendirmesi yapar. Bakım yapan hocalar bu enerji alanını tanımlayabilir ve kişinin üzerinde bulunan diğer enerjileri de görebilir. Bir medyum hoca tarafından bakım yapıldığı zaman kendisine bir şekilde yapılması gerekir. Bakım çalışmalarında gözlemlenen enerjiler, karakterimiz ile bağlantılıdır. Örnek olarak; bir kişinin endişeleri ve hayatına derinden tesir eden tüm benzer konular bu enerji alanında yer alır.

Bakım Çalışması Mutlaka Yapılmalı Mıdır?

Bakım yapan hocalar, kişilerin enerjisini incelemeye uygun bulursa, karakteristik özelliklerini bu çalışma sayesinde görebilir. Bu karakteristik özellikler içinde kişinin tüm yaşamını etkileyen düşünceler ve hisler bulunur. Örnek olarak, kişinin birine aşık olup olmadığı bakım çalışması sırasında anlaşılabilir. Medyum hocalar herhangi bir çalışmaya başlamadan önce bakım çalışması uygular. Kişinin üzerindeki enerjileri tespit ettikten sonra yapılması gereken işlemleri belirler. Kendisine danışan kişinin rızasını almadan bu çalışmalara kesinlikle başlamaz. Bakım çalışması yapmadan büyü çalışmasına geçen bir medyum güvenilir bir kişi olmayabilir. Bu kişileri anlayabilmek için bilgilerini ve tecrübelerini sorgulamanız oldukça faydalı olur. Bakım işlemine gerek olmadığını söyleyen bir medyum muhtemelen bilgi ve tecrübe sahibi değildir. Sizi kandırmasına izin vermeyin.

Bakım Çalışması Nedir?

Bakım çalışması sırasında bakım yapan hocalar, herhangi bir dış enerji kullanılmaz. Sadece kişinin sahip olduğu enerji alanı üzerinde hangi etkilerin geliştiğini, büyü etkisi altında olup olmadığını görür. Bakım çalışması kişinin ruh halini tespit etmek ve diğer karakter özelliklerini görmek için uygulanıyorsa yine aynı şekilde herhangi bir enerji kullanılmaz. Sadece gözlem yapılır. Bakım çalışması hiçbir şekilde büyü çalışması değildir. Büyü veya benzeri çalışmalara başlamadan önce yapılan bir tespit süreci olarak değerlendirilir. Bu çalışma gerçek medyum hocalar tarafından yapılan enerji tespit işlemidir. Bu işin eğitimini alan bilgili ve tecrübeli kişiler tarafından yapılır. Her medyum hoca bakım çalışması yapabilir. Gerçek medyumlar uzun süren eğitimlerden geçtikleri için bu eğitimler sırasında her konuda yapılabilecek bakım çalışması ile ilgili tecrübeler de elde eder.

Sitemizde sizden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerine yer veriyoruz. Medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply