Sahtekar Medyumlar

İstediğini Yaptırma Büyüsü

Kadim geleneklerden gelen yöntemlerin hala uygulandığı büyülerde önemli olan bu geleneklere vakıf bir medyum bulmaktır. Artan dolandırıcılık vakalarına karşı kendinizi korumak ve güvenebileceğiniz bir medyum bulmak isterseniz eğer iyi bir araştırma yapmanız gerekir. İstediğini yaptırma büyüsü veya diğer büyülerde güvenebileceğiniz bir medyum bulmak büyünün başarısını sağlayan en önemli faktörlerden bir tanesidir.

Kimi zaman bir eşe kimi zamansa aileye karşı yapılan bu büyüleri biraz irdelersek karşımıza şu sebepler çıkar:

  • Eşinize Karşı Yapılan İstediğini Elde Etme Büyüsü

Genellikle ikna büyüleri için en büyük sebep eşlerin bazı şeyleri istememesidir. İnsanların en zorda kaldıkları zamanda başvurdukları büyü uygulamasında karşı tarafa zarar vermeden onun kalben ve fikren sizinle aynı şeyi yapması, kabul etmesi önemlidir. Özellikle küçük meselelerin büyümesi eşlerin birbirlerine karşı küsmesi bu büyüyü tetikler.

  • Aileye İstediğini Yaptırma Büyüsü

Büyünün yapılış amaçlarından bir tanesi de evliliğe karşı çıkan ailelere karşı onları evliliğe ikna etmektir. Bu durumda medyumlar aileleri ikna etmek için gereken büyüyü uygular. Ancak bu tür büyüler biraz daha zorludur. Çünkü ailede bir kişi değil pek çok kişi evliliğe karşı gelebilir ve bu durumda büyünün bir kişiye değil daha fazla kişiye etki etmesi amaçlanır.

  • Arkadaşı İkna Etme Büyüsü

Bazı zamanlarda ise büyünün yapılış amacı arkadaşları ikna etmek içindir. Bu durumda sizlerin yapması gereken en önemli şeylerden bir tanesi arkadaşınız ile ilgili medyumlara doğru bir şekilde bilgi aktarmaktır. Aksi halde büyü hedefine ulaşmaz ve etkisini göstermez.

İstediğini Yaptırma Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Büyülerin ne zaman etki edeceği konusunda net bir tarih ve gün vermek yanlış olur. Ancak medyumlar genel olarak bu tür konularda başarıyı yakalamak adına sizlere bazı tarihler verebilir. Bunlardan en önemlisi ise ortalama olarak verilen 21 günlük süreçtir. 21 gün içerisinde başarıya ulaştıracak olan büyüyü yapmanız durumunda sizler de aradığınız hedefe daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Büyü uygulamalarında her şey medyumda bitmektedir. Onun yönlendirmesi, onun büyünün nasıl yapılacağına karar vermesi ve daha fazla şey için medyumlar ile ortak bir çalışma gerçekleştirilmelidir. Bunun için hem medyumların seçimine dikkat edilmesi hem de sizlerin ona doğru bilgiler vermeniz gerekir. Bunun sonucunda medyumlar sizlere hangi malzemelerin gerektiğini ve büyünün yapılmasında yapmanız gereken şeyleri söyler.

İstediğini yaptırma büyüsü ile birlikte sizler de aradığınız sonuçlara daha kolay bir şekilde ulaştığınızı görebilirsiniz. Özellikle insanların bu tür konularda yaptıkları çalışmalar ile birlikte aradıkları güvenilir medyuma kolay bir şekilde ulaşmaları gerekir. Medyumlar arasında bulunan üfürükçü ve sahte hocalara ise dikkat edilmelidir.

Sitemize gelen yorumlara bakarak aradığınız medyumlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Medyumlar hakkında bilgi almak ve sonrasında onlarla birlikte başarılı bir şekilde büyü çalışmaları yapmak için aradığınız bilgileri buraya tıklayarak edinebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply