Sahtekar Medyumlar

Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde her sektörde olduğu gibi medyum sektöründe de pek çok sahte medyum hocalar bulunur. Sahte medyumlar ile birlikte yapılacak olan işlemlerin başarı oranı yoktur. Bunun için bu hocaların özelliklerini bilmeli, onları anlamalı ve onlardan medet ummamalısınız.

Günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi insanların maddi konuları çözüme kavuşturabiliyorken manevi konularda takılmalarıdır. İnsan ilişkileri giderek daha bencil ve içinden çıkılmaz bir hale gelmiştir. Bu çıkılmaz durumlara karşı ise dışarıdan destek almak mümkün hale gelmektedir. Psikologların güçlerinin yetmediği yerlerde devreye medyumlar girer. Sahte medyum hocalar insanlara özellikle manevi uygulamalar konusunda yardımcı olan kişilerdir.

Günümüzde artan dolandırıcılık vakalarına karşı sahte medyum hocalar hakkında dikkatli davranmak gerekir. Zira bu hocalar sizleri dolandırmak için pek çok şeyi öne sürebilirler. Bunlar:

  • Gerçek bir sosyal medya hesabına ve hatta internet sitesine sahiptirler. Ulaşılması son derece kolaydır.
  • Hiçbir medyumluk vasıfları yoktur. Özellikle doğuştan gelen hiçbir yeteneklerinin olmaması onların ne yaparlarsa yapsınlar başarılı olamamalarını sağlar.
  • Eksiklerini belli etmemek için çok konuşurlar. Sizin kafanızı dağıtırlar ve bundan faydalanarak sizi kendilerine inandırırlar.
  • Medyumların bilmesi gereken Havas, Ledün, tıp, coğrafya vb. hiçbir şeyi bilmezler. Sadece bu konularda bildikleri birkaç kelimeyi karşı tarafa satmaya çalışırlar.

Bunun gibi farklı özellikler ile birlikte sizler de aradığınız fırsatları değerlendirebilir ve güvenilir olan medyumları bulabilirsiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde aradığınız tüm seçeneklere buradan da ulaşabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Sahte Medyum Hocalar Nasıl Fark Edilir?

Bir medyumun gerçek mi yoksa sahte mi olduğu onun yaptığı uygulamalardan rahatlıkla fark edilir. Bunun için medyuma uygulama yaptırmış olan kişilere ulaşmak gerekir. Çünkü sahte olan medyumlar hiçbir şekilde (şans hariç) yaptıkları uygulamalarda başarılı olamazlar. Bunun yanında güvenilir olan medyumlar ise başarısız olamaz. İşte bu denklem ile birlikte sizlerin yapması gereken şey güvenilir olan hocalara başvurmak ve onlar hakkında araştırma yapmaktır.

Bir medyumun ne kadar güvenilir olduğunu ise onun hakkında yapılan yorumları okuyarak kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Zira güvenilir olan medyum hakkında pek çok yorum yapılmıştır ve bunların tamamı pozitif olarak öne çıkmaktadır. Sizlerin yapması gereken şey en çok pozitif yoruma sahip olan medyuma başvurmak ve onunla birlikte çalışmalar yapmaktır. Sahte medyum hocalar tarafından dolandırılmaktan kaçınmak için sizler de gideceğiniz medyum hakkında araştırma yapmalısınız. Yapacağınız araştırmalarda sizlere medyumlar hakkında detaylı bilgi veren, insanların görüşlerini tarafsız olarak ileten yerlere öncelik vermelisiniz. Araştırmalarınızı daha etkili ve hızlı bir şekilde sürdürmek için ise internetten yararlanma yolunu seçebilirsiniz.

İnternet sitemizde sizler için pek çok medyum yorumu bulunur. Ziyaretçilerimiz tarafından yazılan bu yorumlar ile birlikte sizler de aradığınız güvenilir olan medyuma kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Medyumlar hakkında bilgi sahibi olmak ve yorumları okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply