Sahtekar Medyumlar

Medyum Şikayetleri ve Yorumları Nasıl Bulunur?

Her büyünün kaynağı geçmiş yıllara dayanmakta ve bizlerin henüz bilemediği erken tarih dönemlerine kadar uzanmaktadır. Bu kaynaktan gelen bilgiler, nesiller boyunca el verme yöntemi ile aktarılarak günümüze kadar ulaştırılmış ve bugün de medyumlar tarafından kullanılmaktadır. Gerçek medyumlar ile çalıştığınız zaman, çok eskiden beri var olan tüm bu bilgilerin kullanıldığı, etkili ve güçlü büyüler yaptırmanız mümkündür. Bu medyum hocaları bulmanın yolu ise medyum şikayetlerine nasıl ulaşılır bilmekten geçer. Medyum şikayetlerinde, diğer insanların yaşadığı deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak kimin gerçek kimin dolandırıcı olduğunu anlamak oldukça kolay olacaktır.

Büyü konusunda temellerde her zaman havas ilmi olmak zorundadır. Çağlar boyunca kullanılmış ve bugün de medyumlar tarafından sıkça uygulanan bu ilim sayesinde duaların gücünden tam olarak yararlanmak mümkündür.

Elbette Havas ilmi tek başına büyü yapılması için yeterli değildir. Bu ilimle birlikte, medyumların kullanacakları daha farklı ilimler ve bilgiler olması da gereklidir. En basitinden, bir büyüyü yapabilmek için o büyünün enerjisini tanımak, nasıl yönlendirileceğini bilmek önemlidir. Medyum şikayetlerine nasıl ulaşılır öğrendikten sonra bu konuda uzman olan tüm medyumları bulabilir, işi her zaman için ehline emanet edebilirsiniz. Şikayet alan medyumlardan uzak kaldığınız ve her zaman işini iyi yapanlarla çalıştığınız sürece mağduriyet yaşamadan, maneviyatın sonsuz gücünden kolayca yararlanabilmek mümkündür.

Havas İlmi Tüm Büyülerde Kullanılmaktadır

Büyüler ile ilgili temellerde pek çok farklı ilim bulunuyor olsa da havas ve ledün bunlar arasında en ön planda olanlardır. Havas ilminde üstat olan bir kişi en karmaşık ve zorlu manevi çalışmaları bile başarılı şekilde yapabilecektir.

Medyum şikayetlerine nasıl ulaşılır sorusunun cevabını öğrendikten sonra, bu şikayetler arasında havasın adının sıkça geçtiğini görebilirsiniz. Havas bilmeyen ve bilgisi noksan olan medyum hocalar hiçbir zaman karmaşık çalışmalardan iyi sonuç alamayacak, yapacakları büyünün tutması mümkün olmayacaktır. Bu ilim olmadan maneviyatı öğrenmek ve tanımak imkansızdır.

Duaların Özel Güçleri Havas Sayesinde Öğrenilmiştir

Büyüler manevi çalışmalar arasında yer alır ve bu çalışmalarda zaman zaman duaların gücünden de yararlanılmaktadır. Bu güç ise insanlığa bir hediye olarak sunulan havas ilmi sayesinde bilinmektedir. Medyumlar, bu hediyeyi en iyi şekilde kullanmış ve maneviyatın gizemlerini birer birer keşfetmiştir.

Medyum şikayetlerine nasıl ulaşılırın cevabını bilen bir kişi, havas konusunda üstat olan medyumları kolayca bulabilir. Bu sayede, sadece büyü değil vefk gibi manevi işlemleri de yaptırmak mümkün olacaktır. Gerçek medyum hocalar, bilgilerini aşmayan her konuda size yardım ederek hayatınızı düzene sokmanızı sağlayabilir. Elbette tüm bu yardımın temelinde, başta havas olmak üzere sayısız kadim dönem ilmi bulunur.

Sitemize sizlerden gelen sayısız yorum ve mesajı ana sayfada derlemekteyiz. Tamamına ulaşmak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Zerrin at

    Çok fazla deneyimim olmadığı için en başta büyü konusunda çok çekincelerim vardı. Ali Gürses hocaya işlem yaptırdım ben de. Evi terk eden eşimi geri bağlama için papaz büyüsü diye bir şey yaptırdım. Bir haftada işlem geldi, hocam tarif etti ne yapılır nasıl yapılır diye. Ben de kendisine güvenerek dediği herşeyi yaptım. Çok da düşündüğüm gibi karışık değilmiş yani ben hiç yapmamış olmama rağmen hocam tarif edince hemen anladım nasıl olacağını. Etkisi de güzel gibi şimdilik. Üç ay oldu üç aydır herşey istediğim yolda devam ediyor. Bozulmaz inşallah.

  • Reply Sonunda at

    Medyum Ali Gürses ile deneyimimi paylaşmak istiyorum. Kendisine eşim için bir papaz büyüsü yaptırdım. İki senelik evliyiz ancak bana yaptıkları ve davranışları sebebiyle bu ilişkinin yürümeyeceğine emindim. Ben de belki kimine göre doğru bir karar değildir ama bana göre doğru olduğu için ayrılma kararı aldım. Eşimin ailesinin çok sıkı ve katı olması sebebiyle ayrılamadık bir türlü. Dava açmak istediğimde tehdit edildim vesaire. Zor süreçlerdi. Allahtan çocuğumuz yok. Neyse işte en sonunda ali gürses hocaya denk geldim telefonu 05355906275 sosyal medya hesabı ilgimi çekti pek çok kişi memnun kalmış ben de denemeye karar verdim. Telefonda uzun uzun anlattım nasıl bir yol izleyebiliriz diye sordum bana papaz büyüsü tavsiye etti. Çalışma bana ulaştıktan sonra dediği gibi kullandım telefonda herşeyi detaylı tarif etti. Daha önce hiç denememiş bilgim olmamasına rağmen gayet kolay şekilde yapmayı başardım yani. Birinci hafta gibi ben tekrar eşime dillendirdim boşanmayı ani bir şekilde olur dedi. Kendisi de bu durumdan soğumuş bıkmış bir sürü laf etti tam istediğim gibi laflar çok şükür. Ailesi de kabul etti. Şimdi çok şükürki bu zulüm gibi evlilikten kurtuluyorum. Bu tür konudan muzdarip arkadaşlara tavsiye ederim medyumali.com Ali beyin sayfası az önce telini yazdım bilgi edinebilirsiniz…

  • Leave a Reply