Sahtekar Medyumlar

Gerçek Medyumlar ve Yalancı Medyumlar Kimdir?

Medyumluk mesleği insanların yaşamlarında büyük değişimler yaratacak kadar önemli bilgiler içerir. Bir medyum hocanın sahip olduğu bilgiler bu konuyla hiç ilgisi olmayan bir insan için inanılmaz boyutta olabilir. Gerçek medyumlar bu kadim bilgileri çok eski dönemlerden günümüze kadar korumuş ve bozulmadan günümüze kadar saklamıştır. Gerçek medyumların en temel amacı insanları memnun etmektir. İşinin ehli olan bu kişiler asla insanlara yapamayacakları çalışmalar ile ilgili umut vermez. Gerçek medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl ayırt edilir diye merak eden bir kişinin, dolandırıcıları ortaya çıkarabileceği pek çok yöntem bulunur. Medyumluk işi gönül meselesi olduğu için büyük bir fedakarlık ve tecrübe gerektirir. Dolandırıcı kişiler her ne kadar kendilerini gizlemeye çalışsa da bu tecrübeleri asla taklit edemez. Eğergerçek bir medyum ile çalışmak istiyorsanız, gerçek medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl ayırt edilir, sorusuna yanıt bulmalısınız. Belirlediğiniz medyumlar içinden seçim yapmadan önce m iyi bir araştırma yapmanız gereklidir. Bu araştırmalar sayesinde nasıl bir kişiyle karşı karşıya olduğunuzu çok rahat anlayabilirsiniz. Gerçek medyumlar maddi konulardan uzak durmaları ve insanlara olan tutumları ile kendini çok net belli eder. Sorunların çözümüne odaklı olan gerçek medyum hocalar, mağduriyet yaşatmamak için hem kendi sınırlarını hem de manevi alemlerin güçlerini iyi bilirler. Asla insanlara umut satmazlar.

Gerçek Medyumlar Çeşitli Büyüler Hakkında Bilgi Sahibidir

Gerçek medyumlar sadece belli başlı büyüler konusunda değil kimi zaman çok özel malzemelere ihtiyaç duyulan zorlu çalışmalar hakkında da bilgi sahibidir. Gerçek medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl ayırt edilir diye düşünen kişiler yapılan çalışmalar karşısında şaşkınlık yaşar. Bu bilgili kişilerin yaptığı her çalışma uzun yıllar süren bir eğitimin meyveleridir. Her insanın manevi derdine derman olmaya çalışan medyum hocalar diğer alemlere açılan bir kapı gibidir. gerçek medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl ayırt edilir diye merak eden bir kişi, medyum hocanın farklı büyüler konusundaki bilgi ve tecrübelerini inceleyerek, bu konudan emin olabilir. Medyum hocanın sahip olduğu bilgiler sadece tek bir konu ile sınırlı olmaz. Bu medyumlar sorduğunuz sorulardan kaçınmayacağı için size ikna edici cevaplar sunarak kendilerini ispatlayacaktır. Yalancı medyumlar ise tam aksi olarak sorduğunuz sorulardan sıkılır ve kaçamak cevaplar verirler. Yanıtları ikna edici değil tamamen geçiştirici şekilde olur. Web sayfalarında ve forumlarda okuduğunuz yorumların gerçek yorumlar olduğundan da emin olmalısınız. Aksi takdirde yalancı bir medyum hocaya denk gelebilirsiniz.

Siz de gerçek bir medyum hocadan yardım almak istiyorsanız, sitemizde yer alan medyum hoca yorum ve şikayetlerine ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Deneyimlerinizi paylaşmak ve şikayetleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply