Sahtekar Medyumlar

Almanya Nürnberg Medyum Hocalar

Medyumlar, belirli bir güç ile dünyaya gelirler ve eğer bu güçlerini geliştirmek isterlerse o zaman medyum olurlar. Medyumluk, sadece bilgi veya sadece yetenek işi değildir. Her ikisinin birleşimi ve üstelik seçilmiş olmak, doğuştan bazı yeteneklere sahip olmak gerekir. Nürnberg medyum hocalar, 6. Hislerinin kuvvetli oluşu ile mesleğe başlayıp sonrasında öğrendikleri ilimler sayesinde bu işi profesyonel olarak yapan kişilerdir.

Medyum hocaların pek çok özelliği vardır. Genel olarak her medyumda görülen özellikler şu şekildedir:

  • 6. hisleri oldukça güçlüdür.
  • Duru görü özelliğine sahiptir. Olayların arkasındaki gerçek nedeni görebilirler.
  • Pek çok ilim öğrenirler.
  • İrfan sahibi kişilerdir.
  • Hayatlarını bu işe adarlar ve başka bir şey yapmazlar.
  • Sürekli olarak kendilerini geliştirirler, kendilerinden sonrakilere bir şeyler bırakmaya çalışırlar.

Medyum hocalarda el verme yöntemi denilen ve geçmişten günümüze kadar başarı ile gelmiş olan bir yöntem vardır. Bu yöntem, ilk hocadan son hocaya kadar devam edecektir. Bilgi, birikim ve tecrübe aktarımı olarak bilinir. Belirli bir seviyeye gelen medyumlara bir önceki hocanın çalışmaları, deneyleri aktarılır. Ondan bunları daha da geliştirmesi beklenir.

Nürnberg medyum hocalar yukarıdaki özellikleri ile birlikte insanların manevi hayatlarına bazı dokunuşlar yapar. Kimi zaman onları evlendirir kimi zamansa onlara şans, başarı vb. şeyler getirir. Bu tür mistik hareketler sonrasında insanları daha da memnun eder.

Nürnberg Medyum Hocalar

Almanya’da yaşayan Türklerin önemli bir bölümü Nürnberg şehrinde yaşar. Geçmişten gelen alışkanlıklar neticesi ile aslında medyum hocalara çokta yabancı sayılmazlar. Bu medyumlar sadece günümüzde değil geçmişte de oldukça aktif bir rol üstlenmeydi. O zamanlar şaman, cadı, büyücü gibi sıfatlar alan hocalar, günümüzde ise medyum olarak anılmaktadır.

Her geçen gün artan ihtiyaç doğrultusunda medyum olmak o kadarda basit değildir. Ancak sektörün bu kadar popülerleşmesi sonrasında dolandırıcılarda bu mesleğe yönelmeye başlamıştır. Sizlere şans, evlilik vb. şeyleri getirebileceğine inandıran dolandırıcıların hiçbir güçleri yoktur. Sadece sizin duygularınız ile oynar. Böylelikle sizden maddi güç elde eder ve size de büyük zaman kaybettirir.

Günümüzde artan dolandırıcılık vakalarından dolayı insanlar, bir hocaya danışmadan önce araştırma yapmak zorundadır. Hocaların sayıca artışından ve online olarak dahi onlardan hizmet alınabileceğinden dolayı artık yakın çevreden hoca tavsiyesi olmak çok sınırlı kalmaktadır. İnternet üzerinden yapılacak olan araştırmalarda ise insanlar onlarca hoca hakkında fikir sahibi olabilmektedir. Bu araştırma sonrasında gerçek ve güvenilir olan Nürnberg medyum hocalar ulaşmak oldukça kolaydır.

Almanya’nın Nürnberg şehrinde hizmet veren medyum hocalar arasında güvenilir olanlarının sayısı az olsa dahi onlara ulaşmak o kadarda zor değildir. Sitemizde yer alan ziyaretçi yorumları ile medyum hocalara dair pek çok bilgi alabilir, analiz ederek o kişilerle fikir alışverişi yapabilirsiniz. Sizlerde yorumla bakmak ve kendi yorumlarınız ile başkalarına katkıda bulunmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Papaz büyüsü at

    Daha önceden bir evlilik geçirdiğim için sevgilimin ailesi beni istemiyordu. Her ne kadar çok sevsek de işte olmayınca ailelerin onayı herşey yarım oluyor tam olmuyor. Bu nedenle ben de ali gürses hoca ile çalışmaya karar verdim.Ali hocayı internette araştırırken facebookta buldum çok kişi beğenmiş, bir sürü insan memnun kalmış. Böyle olduğunu görünce de arayıp bir şans vereyim konuşayım dedim. Konuşmamız sırasında hem yaklaşımı hem çözmeye çalışmasıyla çok iyi biri olduğunu net olarak gösterdi zaten. Papaz büyüsü diye bir işlem yaptı. Bir haftada kargoyla eve gönderdi işlemi. 1-21 gün süre verdi. Bir günde de tutabilir 21 günde de tutabilir orası nasip dedi. Beklememin sonucunda gerçekten de dediği gibi ilk haftada etkileri görmeye başladım. Başta onlar dillendirmeye başladı sonra bizden de tekrar bir hamle gelince sanki hep istiyorlarmış gibi değişmeye başladılar. Şimdi bir sıkıntı olmadan yüzüğümüzü taktık, aileler tanıştı. Inşallah da yaza doğru düğünümüz olacak. Bu tür şeylere hiç inanmazken şimdi bu yorumu yazıyorum kendim de inanamıyorum bu konuda derdi olanlara mutlaka tavsiye ederim medyumalibey@gmail.com eposta adresi 0535 590 62 75 telefonu ali hocanın

  • Leave a Reply