Sahtekar Medyumlar

Medyum Hakim

İnsanların karar almalarında bile manevi alemlerin etkisi mevcuttur. Medyum Hakim ve diğer medyum hocalar tarafından yapılan ikna büyüleri bunun en net göstergesidir. Bir insan diğer kişiler hakkında var olan düşüncelerini ikna büyüsü ile değiştirebilir, herhangi bir olaya daha sıcak veya soğuk bakabilir. Tüm bunlar manevi alemlerin hayatımızda ne kadar yoğun bir etkiye sahip olduğunun göstergesi olarak kabul edilir.

İkna büyüsü yapmak isteyen medyumun incelemesi gereken birden fazla aşama bulunur. Bunları doğru şekilde incelememesi durumunda büyü hiçbir şekilde tutmaz. Tıpkı büyünün yapılışında olduğu gibi bu kısımda da medyumun bilgisi esastır. Medyum Hakim de tüm diğer medyumlar da ikna büyüsü yaparken öncelikle bu kısmı eksiksiz şekilde yerine getirmek zorundadır.

İkna büyüsündeki en önemli zorluk çalışmayı yapacak olan medyumun nefes gücünün yeterli gelmesidir. Eğer medyum yeteri kadar kuvvetli bir nefese sahip değilse büyü tutmayacaktır. Medyum Hakim ile çalışanlar da tüm diğer diğer medyumlarla çalışma yaptırmayı düşünenler de öncelikle bu durumdan emin olmak zorundadır. Sitemizde sadece Medyum Hakim değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz. Bu sayede çalışacağınız medyum ile alakalı bilgi edinebilir, kararınızı daha kolay verebilirsiniz.

Nefesi güçlü olmayan bir medyum tarafından yapılan ikna büyüsü ilk etapta tutmuş gibi görülebilir. Başlangıçta var olan enerjiler sayesinde bir süre büyünün etkili olduğu düşünülse de sonradan etkisi bozulacaktır. Bu gibi durumlar normalden daha fazla mağduriyet yaratabileceği için iyi medyum seçimi ikna büyüsünde diğerlerine kıyasla çok daha önemlidir. Kiminle çalışacaksanız çalışın, Medyum Hakim güvenilir mi gibi sorulardan tam olarak emin olmadan çalışmaya karar vermemeniz gereklidir. Medyum Hakim de dahil olmak üzere tüm medyumlar hakkında detaylı bir araştırma yapmak çok önemlidir.

Medyumluk zor ve emek isteyen bir iştir. Bu işi yapan kişiler mutlaka kendilerini insanların yardımına adamak zorundadır. Medyum Hakim de diğer medyumlar da bu eğitimlerden geçmeden herhangi bir şekilde büyü çalışması yapamazlar. Bu eğitimlerdi sayesinde öğrenilen yöntemler çalışmalarda kullanılır. Bu nedenle özellikle ikna büyüsü gibi zorlu çalışmalar olmak üzere, en basit çalışmada bile doğru medyumun bulunması çok önemlidir. Manevi alemlerle bağlantılı olan tüm enerjiler büyük bir karmaşa içerir ve doğru çözülmezse fiziki alemde istenen neticelere vesile olmaz.

Sitemizde Medyum Hakim ve diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de çalıştığınız medyumlar ile ilgili yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 Yorum

 • Reply Cemil at

  ALLAH KAHRETSİN MEDYUM SEMİHA’YI!!! ALTI AY BOYUNCA VEFK VEFK DİYE BEKLETTİ OYALADI ŞİMDİ NUMARASINI DEĞİŞTİRMİŞ ULAŞAMIYORUM! HAKKIMI HARAM EDİYORUM İNŞALLAH ALLAHINDAN BULSUN DOLANDIRICI!!!

 • Reply Suat at

  İyi günler
  Siteyi açtığınız için Allah razı olsun sizden. Bir süredir sıkıntılı bir durum yaşıyordum, çok kararsızdım ilerisi için ama burada medyum kenan hakkında gördüğüm yorum sayesinde başka bir medyum bulmam gerektiğini anlamış oldum.

  Medyum Kenan ile ilgili daha önce bir sürü yorum yazılmış, hepsi de kötü yorum. Özellikle bu papaz büyüsünü tam olarak göndermeden geciktirme olayları ile ilgili çok fazla şey vardı. Ben de aynı şeyleri yaşayan biri olarak kesinlikle doğru olduğunu belirtmek istiyorum.

  Medyum Kenan yaklaşık olarak iki aydır bana göndermesi gereken papaz büyüsünü göndermedi. Ben ucuz atlattım diyorum çünkü üç taksitli ödeme için anlaşmıştım. İki taksitini ödemiş olsam da neresinden dönersen kardır diyorum.

  Uzak durun bu kişiden, kesinlikle çalışmanızı önermem, sadece pişmanlıktan ibaret.

 • Reply serap at

  mrb herkese beni bırakan erkek arkadaşımı geri döndürmek için medyum araştırıyordum nette araştırma yaparken karşıma medyum ali gürses cıktı kendisi hakkında yazılan bütün yorumları aldığı eğitimleri tek tek araştırdım mısırda havas ilmi aldığını bioenerji eğitimi aldığını ve bu konuda çok bilgi sahibi olduğunu gördükten sonra kendisini aradım ve konuyu anlattım bana bir çalışma göndereceğini bu talimatları 40 gün boyunca uyduğum taktirde çalışmanın başarılı olacağından bahsetti bende çalışmaya başladıktan 10 gün sonraya kadar bir değişime göremedim fakat son haftalara doğru gelindikçe öyle şeyler oldu ki ben bile şaşırdım beni terk eden erkek arkadaşım adete bana yalvarmaya başlamıştı bu kadar başarılı bir çalışma olacağını hiç düşünmedim allah sizden razı olsun ali hocam bu kadar kısa bir süreçte bana umut verdiğiniz ve işlemin başarıyla sonuçlanmasını sağladığınız için size teşekkür ederim kendisine işlem yaptırmak isteyenler için yazıyorum medyumalibey@gmail.com telefonu :0535 590 62 75 çok başarılı çok efendi ve saygili bir insan baskalarina para kaptirmadan kendisine denk geldigim icin kendimi sansli hissediyorum

 • Reply Şeyhmus s at

  Medyum şehmus hoca sahtekardir dolandiricıdır islem yapmak icin para gonderdim o gunden sonra telefonlarima cevap vermiyor birde adaşim diye islem icin onu tercih ettim etmez olaydim

 • Leave a Reply