Sahtekar Medyumlar

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım? Üzerimde Büyü Mü Var?

Üzerimizde bir büyü olup olmadığını yani birinin bize büyü yaptığı nasıl anlaşılır? Kötü amaçlarla yapılan büyülerden nasıl korunabiliriz?

Kötü amaçlı yapılan büyülerin etkisine giren insanlar çok farklı şekillerde belirtiler gösterebilir. İnsanların manevi anlamda çöküntü yaşamaları, sürekli olarak devam eden sıkıntılara düşmeleri büyü etkisine girdiklerinin belirtileri olabilir. Bilindiği gibi büyü enerjisinden sonrasında ortaya çıkan manevi enerjiler çok güçlüdür. Bundan ötürü de enerjilerin etkisi altına giren kişilerin hayatlarında psikolojik ve fiziki anlamda sorunlar görülebilir. Hatta bazı durumlar da derin travmaların olduğu da görülmüştür.

Peki kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız? Birisinin bize büyü yapıp yapmadığını anlamak için medyum hocalara danışmalıyız. Büyü yapıldığını anlamak için birçok farklı teknik ve ritüeller yer almaktadır. Medyumların yaptıkları bakım çalışmaları sonucunda aklınıza takılan soruların net yanıtını alabilirsiniz. Fakat bu işlemleri yapacağınız hocanın ilim sahibi işini bilen birisi olması gerekmektedir.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız? sorusunun bir diğer cevabı da büyü belirtilerine göz atmaktır. Büyü belirtilerine bakarak kendimizde veya çevremizdeki birinde bu belirtileri görüyorsak onu medyum hocaya yönlendirmeliyiz.

Özellikle kısa süre içerisinde büyük etki gösteren büyüler insanları çok farklı şekillerde etkileyebilir. Manevi baskılara neden olan bu büyülerin etkisinden kurtulmak için medyum hocalara danışmak önerilmektedir. Fakat bu işlemlerden önce büyülerin belirtilerine göz atmak ve hocaya bulunacağımız şikayette belirtileri bildirmek önemlidir. Büyü belirtileri nelerdir?

 • Sürekli olarak unutkanlık yaşarlar. İlerleyen durumlarda en basit detayları bile hatırlamakta zorluk çekebilirler.
 • Devamlı olarak uyku halinde olmak.
 • Kendini sürekli olarak yorgun hissetmek.
 • Günlük hayatta kullandığı daimi eşyaları sürekli kaybetmek.
 • Cam eşyaların durduk yere düşmesi veya kırılması.
 • Ayakkabı bağcıklarının daimi olarak açılması.
 • Sakarlık.
 • Girilen işlerde sürekli olarak başarısız olmak.
 • Bitmeyen bir iç sıkıntısına sahip olmak.
 • Kapalı alanlarda daha önce kaldığında sıkıntı yaşamayan bireyler büyü yapıldıktan sonra sıkıntı yaşayabilir.
 • Kalabalık içerisine girememe

Büyü Nasıl Bozulur?

Yapılan büyülerin bozulması işinin ehli uzman medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Eğer yukarıda yer alan büyü belirtileri sizde görülüyor ise medyum hocaya başvurmanız önerilir.

Medyum hocalara başvurduğunuz zaman medyum hocaların yardımı ile zor olan bu büyü bozma sürecini birlikte atlatabilirsiniz. Büyü bozma işlemleri ciddi bir maneviyat ve çelik gibi sinirler sayesinde yapılmaktadır. Bu işlemler hemen sonuçlanmadığı için uzun ve meşakkatli olan bu işlemde medyum hocalardan yardım almak önemlidir. Üzerinizde bulunan büyünün tamamen atılması için sabırlı olmalısınız. Ayrıca hocanın dediklerini uygulamanız gerekmektedir.

Hoca ile birlikte yaptığınız tahliller sonucunda büyülerle alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu sayede kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusuna da kesin cevap bulabilirsiniz. İnternet sitemizde daha önce bu durumu yaşamış kişilerin attığı medyum hoca yorumları ve şikayetleri bulunmaktadır. Ana sayfamızda derlediğimiz yorumlar sayfasında yorumları ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Ayrıca siz de tecrübelerinizi aktarmak için yorum yapabilirsiniz.

Yorumları ve şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply