Sahtekar Medyumlar

Malatya Medyum Hoca – Malatya’daki Medyumlar

Malatya medyum hocaları, medyumluk mesleğinin binlerce yıl önceki temsilcilerinde olduğu gibi çok çeşitli eğitimlerden geçmenin bir sonucu olarak bu mesleği yapabilmektedir. Karmaşık ve özel çalışmalar olan büyülerin yapılabilmesi tamamen doğru eğitim sürecinin tamamlanmasına bağlıdır.

Bir büyüde bile onlarca farklı enerji kullanılabilir. İşinin ehli olan medyum hocalar tüm bu enerjileri tanır ve doğru şekilde yönlendirir. Malatya medyum hocaları arasında da bu işi hakkıyla yapan profesyonel medyumlar tüm enerjiler konusunda bilgi sahibidir.

Medyum hocaların iyi eğitilmesi hem enerjilerin doğru tanınması hem de yapılan çalışmalardan tam etki alınmasını sağlar. Büyü yöntemleri, farklı ilimler ve çok daha fazlası bu eğitimde öğretilmektedir. Malatya medyum hocaları gibi bu işe kendini adamış kişiler bile kimi zaman bu karmaşık ilimler konusunda zorlanmaktadır. Bu nedenle, kulaktan dolma bilgiler ile evde büyü yapmak gibi bir durum hiçbir zaman söz konusu olamayacaktır.

Medyumların eğitimleri kimi zaman üstat kabul edilen, bu alanda uzmanlaşmış kişiler tarafından verilir. Kimi zaman ise Türkiye’de ve öte alem ilimlerinin merkezi kabul edilen Mısır gibi ülkelerde bulunan eğitim kurumlarında bu eğitim devam eder. Malatya medyum hocaları da tıpkı işini iyi yapan diğer medyumlar gibi bu eğitim sürecinden geçmek zorundadır.

Büyü Eğitiminde Gizli İlimler Kullanılır

Malatya medyum hocaları, eğitimini aldıkları büyü çalışmalarını yaparken mutlaka gizli ilimleri de öğrenir. Bu ilimler sadece el verme yöntemi ile aktarıldığı için sıradan insanların ulaşamayacağı, karmaşık bilgilerdir.

Bu çalışmaların sadece el verme yöntemi ile aktarılmasındaki en önemli sebep bilginin korunmasıdır. Bilgi, ne kadar iyi korunursa o kadar bozulmadan günümüze ulaşabilir. Malatya medyum hocaları, günümüzde yaptıkları kimi çalışmalarda çok eski çağlardan beri bilinen büyü yöntemleri bile kullanabilmektedir.

Medyumların Eğitimi Tek Başına Yeterli Değildir

Malatya medyum hocaları da dahil olmak üzere hiçbir medyumun eğitimi büyü yapımı için tek başına yeterli olmamaktadır. Bu eğitime aynı zamanda tecrübe ve nefes gücü de eklenmelidir.

Nefes gücü, doğuştan gelen bir yetenektir. Her ne kadar yetenek olsa da kullanılmadığı zaman körelir ve mutlaka sık kullanılarak bu yetenekle ilgili tecrübe edinilmesi gerekir. Malatya medyum hocaları, eğitimleri ve meslek hayatları boyunca nefes güçlerini geliştirmeyi ve iyi şekilde kontrol edebilmeyi hedefler.

Buna ek olarak, medyum hocaların tecrübeli olması da büyüler üzerinde tesirlidir. Tecrübe, sadece öte alemler ile ilgili çalışma yapılarak edinilebilir. Bu nedenle, Malatya medyum hocalarının eğitimleri hem pratik hem de teorik olarak devam eder. Yapılan her büyü uygulaması, eğitim sürecinde edinilen tecrübe, bilgi ve nefes gücü ile mümkün olabilmektedir.

İşinde en iyi, güvenilir Malatya medyum hocalarını bulmak için sitemize sizlerden gelen yorumları okuyabilirsiniz. Yorumlar ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve çalıştığınız medyumlarla ilgili görüş paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply YAREN at

    SELAM ARKADAŞLAR AİLEMDEN HABERSİZ BİR ŞEKİLDE GENÇLİK HEVESİYLE NİKAHLANDIM EŞİMLE AMA AİLELERİN İKİSİNİNDE HABERİ YOKTU BEN MECBUREN VEFK YOLUNA BAŞVURMAK ZORUNDA KALDIM ÇÜNKÜ TATLI DİLLE NORMAL KONUŞUNCA HİÇ ORALI OLMUYO TERS ÇIKIYOLARDI BANA KARŞI İNTERNETTEN ÇOK ARAŞTIRDIM EN SON ALİ HOCADA KARAR KILDIM MEDYUM ALİ GÜRSES TELEFONDAN ULAŞTIM 0535 590 62 75 NUMARASI VEFK YOLUYLA İKNA ETMEYİ BAŞARDI BİZİM EVLİ OLDUĞUMUZU ÖĞRENSELERDE HİÇBİŞEY DEMEDİLER YİNE İSTEME DÜĞÜN VESAİRE HEP İSTEDİĞİM GİBİ OLDU KİMSE KIZMADI VE ÇOK KOLAY İKNA OLDULAR ANİDEN DEĞİŞTİ TAVIRLARI 1-40 GÜN DEMİŞTİ ALİ BEY ANCAK 3. HAFTADA HERHALDE SONUÇLARI ALMIŞTIM UMARIM SİZEDE FAYDASI OLUR

  • Reply Mevlüt at

    Oğlumun korkusu yüzünden sürekli medyum arayışı içindeyiz. İki defa Medyum Ferhat ile denedik bir defa Medyum Hafize ile denedik. Hepsi başarısız oldu. Artık nasıl bir işlem yaptıracağım konusunda kafam çok karışık. Bu hocaların nefesleri mi yetmiyor ne oluyor anlamıyorum.
    Her konuştuğum medyum kesin tutar, kesin yaparım diyor. Bu iki hocadan da vefkimi alabilmek için bir ay peşinde koşmam gerekti. Gelen vefk de hiçbir işe yaramadı. Düzgün, vaktinde gönderen ve sözünde duran bir medyum arıyorum. Bana bu konuda tavsiye verebilecek arkadaşlar varsa Allah onlardan razı olsun.

  • Leave a Reply