Sahtekar Medyumlar

Medyum Armağan

Manevi alemler insanların hayrı için kullanılıyor olsa da kimi zaman istemediğimiz şeylere de sebep olabilmektedir. Medyumlar tarafından bize veya sevdiklerimize yapılan büyüler hayatımızı kötü etkileyebilir veya istemediğimiz durumların oluşmasına neden olabilir. Bu gibi durumlarda Medyum Armağan veya kim olduğu fark etmeksizin işini iyi yapan bir hoca bulunmalı ve büyü bozma çalışması yaptırılmalıdır.

Büyü bozma çalışmalarının normal büyü yapımına kıyasla daha zor olduğu belirtilebilir. Bunun temel sebebi, büyüyü bozacak olan hocanın yapması gereken çalışmayı tam olarak bilmesi gerekliliğidir. Örneğin, Medyum Armağan ile çalışanlar bir büyü bozma uygulaması yaptırdığı zaman, medyumun o büyüyü yapmayı da bilmesi gerektiğini unutmamalıdır. Medyum bozacağı büyünün nasıl yapılacağını bilmiyorsa büyü bozmayı da gerçekleştiremeyecektir. Bu nedenle çalışacağınız medyum konusunda doğru araştırmayı yapmanız çok önemlidir. Tıpkı büyü yapımında olduğu gibi bozumunda da doğru medyumla çalışmak en büyük gerekliliktir.

Gerçek medyumları ararken diğer insanların tecrübe ve görüşlerinden yararlanabilirsiniz. Sitemizde sadece Medyum Armağan değil, tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış şikayet ve yorumları bulabilirsiniz.

Büyü bozma çalışması tek aşamadan oluşmaz. Bir medyum büyü bozma uygulaması gerçekleştireceği zaman öncelikle yapılan büyüyü ve türünü anlamak zorundadır. Örneğin, Medyum Armağan’a çalışma yaptıracağınız zaman, eğer bu hoca gerçek bir medyumsa öncelikle bozulacak büyünün türü konusunda bir araştırma yapacaktır. Ayırma büyüsü yapılmışsa bu büyünün nasıl yapıldığını, hangi teknikler kullanılarak uygulandığını belirlemek zorundadır. Bunun akabinde büyü bozmadan istenen sonuç alınır ve çalışmayı yaptıranın istediği gerçekleşir.

Çalışacağınız medyum hoca konusunda mutlaka dikkatli olmanız gereklidir. İyi araştırma yapmadan kimseyle çalışmamanız önerilmektedir. Medyum Armağan ile çalışmayı planlıyorsanız, Medyum Armağan hakkında şikayetleri okumanız, Medyum Armağan’ın nasıl bir hoca olduğundan emin olmanız gereklidir. Diğer insanların tecrübeleri bu arayışınızda en büyük yardımcınız olacaktır.

Büyü bozma gibi daha karmaşık manevi çalışmalarda mutlaka bu konuya yeterli önemi göstermeniz gerekir. Manevi alemler hayırlı işler için kullanılan büyük bir güç olsa da bu alemler kötü niyetli insanlar tarafından da farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Bu gibi durumlarda yine manevi alemlerden gelen büyü bozma çalışmaları ile çözüm bulunur. İster Medyum Armağan olsun ister başka bir hoca, gerçek olduğundan emin olduğunuz biriyle çalıştığınız sürece hiçbir konuda endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

Sitemizde yer alan, başta Medyum Armağan olmak üzere tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Hüseyin at

  SELAMUN ALEYKÜM
  MEDYUM SEMİH DOLANDIRICIDIR! PAPAZ BÜYÜSÜ İÇİN 3500 LİRA PARA ALDI BENDEN SONRA NUMARAMI ENGELLEDİ ULAŞTIM BAŞKA NUMARADAN AĞZIMA GELENİ SAYDIM HİÇ UTANMASI YOK SANKİ BAŞKASINA DEMİŞİM O LAFLARI GİBİ KAPATTI TELEFONU ORALI OLMADAN

 • Reply Cafer at

  İyi sabahlar,
  Bir süredir devamlı olarak kabus görüyorum. Bu kabuslara karşı bir şeyler yapmam gerekdiğini düşünerek Medyum Muhabbet’e başvurdum. Bana vefk yolu ile bu sorunun çözülebileceğini söyledi. Yaptığı vefklerin eve geldiği ilk andan itibaren etki ettiğini ve tüm sorunları en iyi şekilde çözdüğünü söylemişti.
  Vefkimi alabilmek için 4000 lira para gönderdim. Bu para karşılığında tüm malzemelerin de eksiksiz şekilde temin edileceğini ve istediğim vefkin geleceğini belirtti. Bu yüklü miktarı vermiş olmama rağmen vefk hazırlama aşamasında malzemelerin eksik olmasından dolayı yeniden ek para talep etti.
  Kabuslarımın çok artması nedeniyle kabul ettim para göndermedi. Dediği şekilde ek 1000 lira ödememi de yaptım.
  Üç aydan uzun süre oldu ama vefk gelmedi. Telefonlarıma artık kendisi cevap vermiyor, sürekli olarak asistanları cevaplıyor, onlardan da hiçbir yapıcı bilgi alamıyorum. Çalışmanızı önermiyorum bu kişi ile.

 • Leave a Reply