Sahtekar Medyumlar

Kendinden Soğutma Büyüsü

Çok eski zamanlardan günümüze korunarak gelmeyi başaran büyülerden biri de kendinden soğutma büyüsü olarak bilinir. Soğutma büyüsünü tercih edenler, artık sevdiklerine karşı bir şey hissetmeyen ve ayrılmak isteyen eşler ya da sevgililer olabilir. Ayrıca bu kişiler dışındaki insanlar tarafından da tercih edilmektedir. Örnek olarak, sevenleri ayırmak isteyen üçüncü kişiler de soğutma büyüsünü uygulayabilmektedir. Bunlar dışında evliliğini sonlandırmak isteyen ancak eşine bir türlü bu durumu kabul ettiremeyen kişiler, kendinden soğutma büyüsü uygulayarak bu kişilerin kendiliğinden kısa süre içinde soğuyup ayrılmak istemelerini sağlar. Kısa zaman içinde etkisini görmek isteyen kişiler, uzun yıllar bu alanda çalışmalar yapan gerçek medyumlardan yardım alır.

Soğutma Büyüsü Neden Uygulanır?

Kendinden soğutma büyüsü diğer tüm büyü uygulamaları gibi çok gizli bir ilmin uygulamasıdır. Kadim dönemlerden bugüne sadece yüksek manevi yeteneğe sahip gerçek medyum hocalar tarafından uygulanabilir. Yine aynı şekilde bu tür kara büyüler gerçek medyum hocalar tarafından bozulabilir. Kişilerin hem kendi yaşamlarını hem de çevresindekilerin hayatlarını riske attığından tehlikeli büyü sınıfına girer. Kumar, içki gibi kötü alışkanlıkların bırakılması için tercih edilir. Kötü niyetli kişiler tarafından uygulandığında bu büyünün etkileri intiharlara ve cinayetlere kadar ulaşabilir. Bu yüzden soğutma büyüsünün insanlarda yarattığı değişimleri herkes merak eder.

Soğutma Büyüsü Belirtileri

  • Kendinden soğutma büyüsü etkisinde olduğunu düşünen kişilerin en kesin sonuçlara ulaşması için ilim ve irfan sahibi medyum hocalardan yardım alması gerekir. Soğutma büyüsünün kuvvetli etkilerinin kendini gösterdiği durumlar aşağıdaki gibi sıralanabilir.
  • Etki altında olan kişi eşine, çocuklarına ve ailesine bağlıyken bir anda evden ve bu kişilerden uzaklaşır.
  • Etki altındaki kişiler, eşlerine ya da annelerine tahammül edemez, yaptıkları her hareket gözüne batar.
  • Hayattan keyif alamaz, sürekli yalnız kalma ve uyuma isteği içinde olur.
  • Eşinden ya da sevdiği insandan adeta tiksinir.
  • Çocuklarına eskisi gibi tahammül edemez. Hatta çocuklarını görmek istemez ve kendi çocuğu olduğundan bile şüphe duyar.
  • Anneler oğullarına karşı hayal kırıklığına uğrar, çok sevgi gösterirken bir anda uzaklaşmak ister.

Soğutma Büyüsü Bozulur Mu?

Bu kadar güçlü yöntemler uygulanarak hayata geçirilen bir büyüyü bozmak kolay değildir. Özellikle duaların çok faydası olsa da, büyüyü tamamen etkisiz hale getirmesini beklemek hayal gibi bir şeydir. Büyüleri yapanlar gerçek medyumlardır. Dolayısı ile bozanlar da yine gerçek medyumlardır. Kendi kendinize bunların etkisinden kurtulmanız mümkün değildir. Kendinden soğutma büyüsü etkisi altında olan kişiler büyünün bozulabilmesi için gerçek bir medyumdan yardım almalıdır. İyi bir araştırma yaparak bu alanda uzman bir kişiden yardım almanız işinizi kolaylaştırır.

Sitemizde sizden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerine yer veriyoruz. Medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply