Sahtekar Medyumlar

Belçika Medyum Hoca – Belçika’daki Medyumlar

Medyum hocalar farklı büyüler konusunda uzmanlaşmış olabilir. Belçika medyum hocaları arasında da böyle kişileri bulmak mümkündür. Bu medyumlar en zorlu büyü çalışmalarından bile istediğiniz sonucu alabilmek için gereken farklı çalışmaları yapacak, özel hesaplamalar sonucunda elde ettikleri bilgileri kullanarak büyülerden kesin sonuç alacaktır.

Büyü yapılırken medyum hocaların dikkat etmesi gereken pek çok farklı değişken bulunur. Bunlar, kişinin enerjisine, büyünün türüne ve amacına göre değişmektedir. Belçika medyum hocaları da yaptıkları tüm büyü çalışmalarında buna dikkat ederek hareket eder. Yapılan her türlü uygulamada en iyi sonucun alınabilmesi için gerekli onlarca farklı değişkene yer verilir.

İnsanların enerji alanları kişiden kişiye göre değişecek şekilde yaratılmıştır. Parmak izimiz nasıl farklıysa, metafiziksel alemlerde var olan enerjisel alanlarımız da aynı ölçüde farklıdır. Büyü yapılırken bu alanlar üzerinde tesir kurulduğu için, kullanılacak olan büyü yöntemi her daim kişiye özel olmak zorundadır. Belçika medyum hocaları da tüm diğer medyum hocalar gibi büyüye başlamadan önce enerjisel okuma yapar, bunun akabinde gerekli olan büyü çalışmasına başlar.

Bazı büyü çalışmaları hem yöntemler hem de istenen malzemeler açısından diğerlerine kıyasla daha zor olabilmektedir. Bu tarz büyüler arasında gösterilen papaz büyüsü neredeyse her amaçla yapılabilen eski bir çalışmadır. Bu çalışma zor olduğu kadar etkili ve hızlı sonuç verir.

Belçika Medyum Hocaları Papaz Büyüsü Yapabilir Mi?

Belçika medyum hocaları arasında da papaz büyüsü gibi zorlu çalışmaları yapabilen medyumlara rastlamak mümkündür. Tüm bu çalışmalarda kullanılan yöntemler yine diğer büyülerde olduğu gibi kişiden kişiye göre değişecektir.

Papaz büyüsü zor bir büyü türüdür. Bu nedenle çalışmayı yapacak olan medyumun mutlaka farklı ilimler konusunda bilgi sahibi olması gereklidir. Çalışacağınız Belçika medyum hocaları hakkında özellikle papaz büyüsü özelinde araştırma yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Başka büyülerde iyi olan bir medyum papaz büyüsü gibi zorlu bir çalışmada başarılı olamayabilir.

Papaz Büyüsü Yapan Belçika Medyum Hocaları Nasıl Bulunur?

İster Belçika medyum hocaları ister başka bir ülkede çalışan medyum hocalar olsun, her türlü büyü çalışmasından önce medyum hakkında detaylı bir araştırma yapılması çok önemlidir. İşinin ehli olan bir medyum hoca hakkında her daim iyi yorumlar ve tavsiyeler karşınıza çıkacaktır.

Papaz büyüsü yapan Belçika medyum hocaları yine internet üzerinden bulunabilir. Medyumlar artık teknolojiyi aktif olarak kullandıkları için internet sitelerinde iletişim bilgilerini ve yaptıkları çalışmaları açık şekilde belirtmektedir. Elbette böylesi bir araştırma yaparken karşınıza çıkabilecek medyumların dolandırıcı olabileceğini de unutmamanız gereklidir. Çalışacağınız medyumu kesinleştirmeden önce, o kişi hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri okuyarak daha detaylı bilgi edinmeniz çok önemlidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

 • Reply Özal at

  Yorumları genel olarak okuduğum zaman herkesin kötü durumda olduğunu, dolandırıldığını okudum. Bu durum insanları öte dünyanın gücünden soğutacak bir şey olabilir, çünkü malum bu işte dolandırıcıların sayısı bir hayli fazla. Ama binlerce şükür ki ben burada dolandırıcı ifşa etmeyeceğim, aksine hayatım boyuna unutamayacağım bir iyilik yapan bir medyum hocadan bahsedeceğim.
  Ali hocaya bir vefk işlemi yaptırdım. Daha önce aşık olanlar dediğimi anlayacaktır. İnsan aşık olduğu zaman gözü hiçbir şeyi görmüyor ve aşkı için her şeyi yapıyor. İşte benim durumum da tam olarak böyleydi. Çok aşık olduğum için geri kazanmak adına her şeyi denedim, artık vefkin gücüne başvurmam gerektiğini anladığımda da araştırmam neticesinde Ali Gürses hoca ile çalışmaya karar verdim.
  Vefk yaptırmayı düşünüyorsanız gücünden en ufak şüphe etmenize gerek yok. Ben daha önce hiç böyle bir çalışma yaptırmadığım için birazcık endişeli olarak yaklaştım. Tutmazsa veya ters bir etki olursa diye düşündüm ama öyle olmuyor, çok etkili bir işlem. Geldiği zaman tek yapmanız gereken de Ali hoca ne diyorsa onu yapmak. Benim için mesela, bir dua vardı onu okudum iki gece, gerisini vefkin tesirine bıraktım.
  Sonucundan da bahsedeyim. İlk hafta hiçbir şey olmadı. Sürekli ağladım, acaba tutar mı tutmaz mı diye endişeye düştüm. İnsan çaresiz olduğu zaman içinde hep bir sıkıntı olur ya bende de öyle bir durum vardı, bu yüzden endişe ettim.
  İlk hafta geçti, 10. Gün gibiydi yanlış hatırlamıyorsam, telefonuma sevgilimden çağrı geldi, çaldırıp kapattı hemen. Bir şey demedim, yazmadım. İki gün daha geçti telefon açtı, geçen aradım yanlış oldu falan dedi. Önemli değil derken bizim sohbetimiz koyulaştı. Bir yandan içimde heyecan var bir yandan hayret ediyorum. Telefonda yaklaşık 2 saat kadar konuştuk, ertesi gün buluşmaya karar verdik. Buluşunca o da ben de ayrılmak istemediğimizi söyledik ve tekrar bir araya geldik. Bu olay geçeli iki ay falan oluyor. En baştakinden çok daha yakın bir ilişkimiz var şu an.

 • Leave a Reply