Sahtekar Medyumlar

Papaz Büyüsü

Bazı büyü türleri çok sayıda farklı amaç için kullanılabilmektedir. Özellikle papaz büyüsü gibi büyü uygulamaları kimi zaman aşk hali yaratmak için kimi zaman insanlar arasında evlilik bağı yaratmak için medyum hocalar tarafından tercih edilmektedir. Gerçek medyum hocalar bu büyüyü kullanarak manevi alemlere dair çok özel etkiler ortaya çıkarabilir. Eğer işinin ehli bir medyumla çalışırsanız papaz büyüsü ile dilediğiniz her türlü sonucu alabilirsiniz.

Papaz büyüsü tüm diğer büyü türleri gibi gaybi alemlerin enerjileri ile etki eder. Nefesi güçlü bir medyum hoca bu alemlerden elde ettiği enerjileri kullanarak dilediği her türlü etkiyi yaratabilir. Örneğin, aşk amaçlı yapılan bir papaz büyüsü çok uzun süreler boyunca etkisini arttırarak gösterir ve hiçbir zaman kendiliğinden bozulmaz.

papaz büyüsü
papaz büyüsü

Papaz büyüsü hangi amaçla yapılıyor olursa olsun insanın enerjisel alanı üzerinde etki yaratır. Bu etki ilk andan itibaren asla azalmadan sürer. İyi bir medyum tarafından yapılan büyü zaman içerisinde zayıflamaz veya etkisini kaybetmez. Bu nedenle bir kez papaz büyüsü yaptırdığınız zaman bunu ilerleyen dönemlerde yeniletmenize gerek kalmayacaktır.

Ancak her büyüde olduğu gibi papaz büyüsünde de bozulma ihtimali vardır. Bu bozulma durumu kendiliğinden veya zaman içerisinde oluşmaz ancak başka bir hoca tarafından yapılan büyü bozma çalışması ile elde edilebilir. Güçlü bir büyü bozma çalışması yapılırsa papaz büyüsü de bozulacaktır.

Bu tarz durumlardan korunmak ve yapılan büyünün etkisinin her daim hayatınızda kalacağından emin olmak için koruyucu önlemler alabilirsiniz. Büyü bozmaya karşı muska yaptırabilir veya celb ve vefk gibi güçlü yöntemler aracılığıyla çalışmanızı koruma altına alabilirsiniz. Bu tarz çalışmaların hangilerinin kullanılabileceğini papaz büyüsü yaptırdığınız medyum hoca ile istişare edebilir, kararınızı buna göre verebilirsiniz.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 Yorum

 • Reply Tevfik at

  Medyum Duygu insanların duygularıyla oynayan çok kötü niyetli bir insan, medyum olmadığı gibi dolandırıcılığın da çok ötesinde tam bir kötü niyetli insan!!!!!!
  Aşk büyüsü için bana defalarca kesin tutacak dedi, birinde büyü var ondan dolayı olmuyor diğerinde kesin tutması için ek çalışma lazım gibi şeyler söyleyerek sürekli para istedi, hatta bir defasında çok yakında hayırlı haberler geliyor görüyorum falan diyerek beni kandırdı. Her defasında verdiği bu sahte umuda düşerek tekrar tekrar para ödedim, hayatımı resmen dediklerine bağlayıp planladım ama sahtekarın önde gideni çıktı! Hakkımı haram ediyorum hem maddi hem manevi çok ciddi zararlara uğrattı!

 • Reply Sami at

  Medyum Ali Hoca’ya yaptırmış olduğum papaz büyüsü ile ilgili bilgilendirme yapmak istiyorum. Büyüyü teslim aldığım sürenin üzerinden bir hafta geçti, bir hafta içinde kargoyla evime ulaştı, Medyum Ali Gürses’in verdiği direktifler doğrultusunda büyüyü hazırladım, 1 – 21 gün arası etki görülür demişti, sadece bir haftada ikna büyüsünün etkisi yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı, şimdiden ikna edilecek kişilerin üzerinde değişim görülmeye başlandı. Papaz büyüsü doğru yapılırsa çok güçlü gerçekten, yaptırmak isteyen kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum, özellikle Medyum Ali Gürses bu konuda kendini geliştirmiş işinin ehli bir insan.

  • Reply mert at

   telefonu ne acaba bahsettiğiniz ali hocanın???

   • Reply Sami at

    Zaten birçok yerde yazıyor diye belirtmedim:
    0535 590 62 75

  Leave a Reply