Sahtekar Medyumlar

Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Evdeki büyü nasıl anlaşılır konusu ile alakalı bir çok yanıt yer almaktadır. Eğer evinize bir büyü yapıldıysa evinizin içinde aniden huzursuzluk meydana gelir. Evli çiftler arasında sürekli bir tartışma çıkar. Hatta bu durum evliliğin yıkılmasına kadar gider. Böyle durumlarla karşı karşıya kalan insanlar bir medyum hocadan yardım alması en doğrusudur. Çünkü bu tür sorunları yalnız başınıza hiçbir şekilde halledemezsiniz.

Eve Yapılmış Bir Büyü Nelere Saklanabilir?

Evdeki büyü nasıl anlaşılır ya da nasıl saklanır gibi konular en çok merak edilen konuların arasında yer almaktadır.  Bundan dolayı da bu konular sürekli bir araştırma haline gelmiş durumdadır. Eğer evinizde büyü olduğunu ve nerede saklandığını araştırıyorsanız şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Büyü yağ gibi sıvı maddeler ile yapılmışsa evin dışında ya da bahçe kapısınız varsa dış tarafına sürülmüştür. Fakat sıvı ile yapılan bir büyü değilse ise yine bu noktalarda erişilemeyecek yerlere sağlanmıştır.
  • Eğer büyü evin içinde bir yere saklanması gerekiyor ise saksı gibi toprak içeren yerlere gömülmüş olabilir. Ayrıca bazı büyüler mezardan alınan toprak ile yapılıyor ve bu toprak yine evde yer alan saksının içine konuluyor.
  • Büyülerin saklanması içi en çok kapı ve cam pervazları yer alır. Ayrıca evin içi de bulunan süpürgelik olarak bilinen yerlerde saklanabiliyor.
  • Çiftlerin etkilenmesi amacı ile yapılan büyüler ise yatak odasına konuluyor.

Genel olarak yukarıda saydığımız yerler büyü saklamak için tercih ediliyor.

Eve Yapılan Büyünün Belirtileri Nedir?

Evdeki büyü nasıl anlaşılır, belirtileri nedir gibi soruları cevabı birçok insan tarafından merak konusu olmuş durumdadır. Ev içi de büyü olup olmadığı konusu araştırılırken işinin çok iyi yapan bir medyum hocadan yardım alınması çok önemlidir. Bu tarz konularda bilgi sahibi olmalarından dolayı kolay bir şekilde evinizde büyü var mı yok mu sizlere kesin bir bilgi verirler. İnsanlar bu konuda sürekli olarak medyum hocalara başvurduğu biliniyor. Bundan dolayı da evdeki büyü nasıl bozulur, evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu çok fazla sorulmaktadır.

Ev içerisinde büyü olmasının en çok evin içinde çıkan huzursuzluk ile kendini gösterir. Ev içindeki kişilerde anlaşılabilir şekilde değişiklikler meydana gelir. Bütün bunların yanı sıra ev içinde hiçbir sebep olmadan abiden bor huzursuzluk meydana gelir. Evli insanların yuvası dağılır ve boşanma noktasına kadar giden sorunlar meydana gelir. Bunların dışında ev içinde yaşayan insanlar tek başına evde kalmaktan korkar hale gelirler. Ayrıca ev içi de bir varlığın dolaştığını hissine kapılırlar.

Evdeki büyüyü anlamak için işinde uzman bir hocaya ihtiyacınız bulunmaktadır. Sitemizden tüm hoca yorumlarına direk olarak ulaşabilirsiniz. Böylece daha önce evinde büyü olduğunu tespit eden birçok kişinin yapmış olduğu yorumlara ulaşabilirsiniz. Böylece kısa bir sürede istediğiniz neticelere ulaşabilirsiniz. Aynıca yorumları okuyabildiğiniz gibi yorumlara da katılabilirsiniz. Yazılan tarafsız yorumları okumak ve yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply