Sahtekar Medyumlar

Dolandırıcı ve Sahtekar Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

İnsanların medyumluk mesleğinden yararlanabileceği pek çok konu bulunmaktadır. Her zaman için manevi alemlerle bağlantılı olan yaşantımızda yerine göre iş hayatımız yerine göre ise evlilik gibi konularda gaybın gücünden yararlanmak mümkündür. Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz bildiğimiz sürece, bu konuda gerçekten bilgi sahibi medyumları bulabilir, bu kişilere güvenerek en etkili büyüleri yaptırabiliriz.

Bir medyumun eğitim sürecinde çok çeşitli çalışmalar bulunmaktadır. Örneğin, havas ilmi medyumluk mesleğinin temellerinden birini oluşturmaktadır. Bu ilim sayesinde bilinen duaların gücü ile birlikte, medyum hocaların yapacağı işlemlerde kullanılacak enerjiler net şekilde anlaşılır. Havas ilminin tüm bu gücü hayatımızı değiştirebilecek kadar kudretlidir.

Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz bilmek için öncelikle çalışacağınız kişinin ilimler konusundaki eğitimini bilmeniz gereklidir. Bu eğitimde havas ve ledün başta olmak üzere sayısız farklı ilmin bulunup bulunmadığından emin olarak karar verilmelidir. Eğer bu ilim bilgisine sahip olmayan bir medyum hoca ile çalışırsanız, o kişinin büyülerde başarılı olamayacağı unutulmamalıdır. Bu nedenle, her zaman için eğitiminden emin olduğunuz medyumlarla çalışmanız gereklidir.

İşinde uzman bir medyumu bulmak için mutlaka detaylı bir araştırma yapmak gereklidir. Bu araştırmayı yapmanın en iyi yolu ise daha önce o medyum hoca ile çalışmış olan insanların yorumlarını, deneyimlerini okumaktan geçer. Doğru medyumu bu şekilde bulmak oldukça kolaydır. Diğer insanların deneyimleri her zaman için işinin ehlini bulmanızda yardımcı olacaktır.

Medyum Hocalar Farklı Büyülerde Uzman Olabilir

Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz konusunda dikkat edebileceğiniz noktalardan biri, bu işte uzman olmayan ve gerçekten medyum olmayan kişilerin her daim tüm büyüleri yapabileceğini iddia etmesidir. Dürüst medyum hocalar ise bazı büyülerin yapılamayacağını net olarak bildikleri için bu konuda boş yere umut vermeyecektir.

Örneğin, bir kişinin daha önce hiç görmediği birini kendine aşık edebilmesi büyü yoluyla bile mümkün değildir. Dolandırıcılar bu tarz işlemleri yapabileceğini söylüyor olsa da bu durumda sadece mağduriyet yaşatacaktır.

Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz bildiğiniz sürece kiminle çalışmanız gerektiğini çok kolay şekilde anlayabilir, böylece dürüst medyumları bulabilirsiniz. İşinin ehli olan dürüst medyumlarla çalışmak ise her türlü büyü ve manevi çalışma konusunda başarılı sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Gayb Alemlerinin Gücü Her Şeye Yeter

Dünyamızın üzerinde var olan her şey maneviyat ile bağlantılıdır. Bu bağları kullanmayı bilen bir kişi ise bize her konuda yardım edebilir. Medyum hocalar bu bağları öğrenmek için uzun yıllar boyunca çalışır, kendilerini geliştirir. Neticesinde ise ilimleri sayesinde gayb alemlerini kullanmayı öğrenir.

Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz öğrendikten sonra doğru medyum hocaları kolayca bulabilirsiniz. Başta diğer insanların yorumları ve şikayetleri olmak üzere pek çok noktada medyum hocalar hakkında bilgi edinebilmek mümkündür.

Araştırmanız sırasında değerlendirebileceğiniz, sitemize sizlerden tüm medyum hocalar hakkında gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızı yazmak ya da çalışmayı düşündüğünüz medyum hocalar ile ilgili merak ettiklerinizi sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Canan at

    Geçen hafta itibariyle yaptırmış olduğum canbar büyüsünün etkisini gördüm. Buradan söz verdiğim gibi yaşadıklarımı yazmak istiyorum. Özel ve ailevi bir mesele için yaptırmıştım. Medyum Ali Hoca adında bir medyum hocayla çalıştım. İnternetteki yorumlardan buldum kendisini medyumalibey@gmail.com mail adresi hep oradan iletişim kurduk telefonda konuşmadık bile… Bir haftada kargoyla evime geldi işlem. Kısa sürede gelmesi güven verdi çünkü başka medyumlar hep oyalayıp dediği süreyi geçiriyordu.
    Ali gürses hocadan gelen çalışmaya başta 1 – 28 günde etki demişti. Ben sabırsız biri olduğum için hep ilk günler etki görmeyi bekledim ama hocanın dediğinden çıkmamak gerekiyormuş. Sabırla bekledim mecburne, başka seçeneğim olmadığından… Sanırım 15. Gündü işlemin bitişinden sonra dediği şekilde kullanıp tarif ettiklerini yapınca o sürede etkisi ortaya çıktı. Açıkcası beklediğimden daha güzel oldu. Ali hoca hem karakteriyle bilgisiyle beni memnun etti işlemdende çok verim aldım

  • Leave a Reply