Sahtekar Medyumlar

Pişman Etme Büyüsü

Büyüler, öte alemlerde şekilleniyor ve yapılıyor olsa da aslında bir açıdan içinde bulunduğumuz dünya ile de bağlantılıdır. Pişman etme büyüsü de dahil olmak üzere tüm çalışmalarda, bu alemde yaptığımız hareketler, davranışlar, büyünün tesirli olması konusunda özel etkilere sahip olabilmektedir. Örneğin, aşk büyüsü yapıldığı zaman, karşı tarafın ilgisini çekecek hareketler yapmanız halinde büyünün daha güçlü olması mümkündür. Yine aynı şekilde, bu durum pişman etme büyüsü için de geçerlidir.

Pişman etme büyüsü yapı olarak diğer büyülere kıyasla daha karmaşık ve özel bir büyüdür. Bu büyüyü iyi şekilde kullanabilmek için mutlaka medyum hocanın tavsiyelerine uymak gerekir. Bu büyü yapılırken kullanılan enerjilerin türü de diğer büyülere göre çok farklıdır.

medyum şikayetleri

Pişman etme büyüsü, her zaman için en iyi tesiri göstermek üzere uygulanır. Bu uygulamalar sırasında, büyüyü yapan medyumların nefes gücünden her noktada yararlanılır. Medyumun nefesi ne kadar tesirli ise büyünün etkisi ve büyülenenin pişmanlığı o kadar yoğun olur.

Büyü yapılırken çok farklı çalışmalar ve yöntemler kullanılabilir. Okunacak dualar bile herkes için farklıdır. Pişman etme büyüsü yapacak olan medyum hocalar, enerji boyutlarında yaptıkları incelemeler sonucunda nasıl bir uygulamaya başlayacaklarını kararlaştırır. Bu araştırma yapılmadığı sürece hiçbir zaman etkin sonuçlar alınamayacaktır.

Pişman Etme Büyüsünün Etkisi Nasıl Artırılır?

Pişman etme büyüsü tek başına bile etkili bir çalışmadır. Doğru şekilde yapılması halinde, medyum hocaların her zaman istenen sonucu aldığı görülecektir. Ancak, kimi durumlarda bu etkinin daha yoğun şekilde ortaya çıkması talep edilebilir.

Böyle bir talebin olması halinde, medyum hocalar öncelikle büyünün yapılışını inceleyecektir. Daha sonra, bu büyüyü daha etkili kılabilecek herhangi bir yöntem olup olmadığını anlamak için enerjisel bazı uygulamalar yaparak gerekli bilgileri aktaracaktır. Pişman etme büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmaları konusunda erişilebilecek tüm bilgiler yalnızca o büyüyü yapan medyum hocalar tarafından verilebilir.

Büyü Yaptıran Kişiler de Bu Konuda Yardımcı Olabilir

Tıpkı pek çok diğer büyü uygulamasında olduğu gibi pişman etme büyüsünde de kişilerin yapacakları kimi çalışmalar ile büyünün daha etkili yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Hangi çalışmaların, ne şekilde bu büyüyü etkili kılacağını bilmek için kullanılan yöntemlerin net olarak belirlenmesi gerekmektedir.

Medyum hocalar, her büyüden en iyi tesiri alabilmeniz için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Pişman etme büyüsü yapan medyum hocalar da aynı şekilde hareket eder. Eğer bir büyüyü güçlendirmek için yapabileceğiniz bir şey varsa bunu söyler, yine aynı şekilde dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında detaylı açıklamalarda bulunur.

Sitemize sizden gelen, pişman etme büyüsü dahil tüm büyüler hakkında çalışma yapan medyumlarla ilgili yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Bunları okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Aysegul at

    Selamlar herkese bu yolda o kadar cok para kaptırdımki herhalde 30000i bulmustur sonradan fark ettim hepsi her ay isim degistiren insanlar hoca bile degiller 3000 aliyor sonra uzerinde buyu cikti sunu bozmak lazim onu gonderiyorum koruma cikti onu kapatmam lazim gibi bahanelerle hepsine en az 5000er lira kaptirdimki durumu da cok iyi olan bir insan degilim cocuklarim icin savasiyorum son olarak buradaki yorumlardan yola cıkarak medyum ali gürses ile irtibata geçtim hic umutlu olmasamda papaz buyusu islemine basladik en etkili ve hızlının o oldugunu okumustum verdigi 21 gunluk süre dün itibariyle doldu ve 5 ay once evi terkeden eşim kendisi benimle iletişime geçerek pişman oldugunu bulusmak istedigini soyledi 5 aydir mesajlarıma dahi donmuyordu Ali hocaya ne kadar tesekkur etsem az basta bu sitelerdeki yorumlar supheye dusurmustu ancak dogrulugunu kendim yasayarak tescilledim
    Ali beyin telefonu 05355906275 bu tur problemleriniz varsa kendisinden bilgi almanizi oneririmi

  • Reply funday at

    o kadar çok farklı medyum hocaya ulaşıp sonunda hiçbir sonuç alamadım ki artık bu işlere pek inancı kalmayan biri olarak son olarak arkadaş tavsiyesiyle ali hocada karar kıldım. verdiği sürede işlemi gönderdi ve talimatı iletti gece saati attığım maillere bile bıkmadan usanmadan döndü ilgilendi sürenin daha sonuna bile gelmeden sonuç olumlu oldu mucize gibi gerçekten… allah razı olsun kendisinden birkaç yere yazım yayınlanmadı yayınlayınki çok fazla dolandırılan var insanlar bu alanda işini düzgün yapan hocalarında olduğunu görsünler ali gürses beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com bu arada

  • Leave a Reply