Sahtekar Medyumlar

Medyum Miraç Kaya

Dünyanın her yerinde aynı şekilde etkiye sahip olan gaybi alemler medyumların almış oldukları eğitimler sayesinde kullanılabilmektedir. Büyü yapmak isteyen, Medyum Miraç Kaya da dahil olmak üzere tüm medyum hocalar mutlaka yoğun bir eğitim sürecinden geçmelidir. Elbette bu eğitim süreci her isteyene verilmemekte, sadece nefes gücü kuvvetli insanlar tarafından yapılabilmektedir. Bir kişi medyum olmak istese bile nefes gücü yetersiz ise bu eğitimi alamayacaktır.

Medyum Miraç Kaya gibi tüm medyumlar bu eğitimleri sırasında türlü farklı büyü yöntemi öğrenirler. İkna büyüsü gibi zor büyü yöntemleri zaman içerisinde elde edilen tecrübe ile çok daha etkili olur. Tüm büyülerde medyumun tecrübesi önemli olsa da ikna büyüsü gibi çalışmalarda bu durum çok daha önemlidir. İkna edilecek olan kişilerin enerjileri doğru şekilde incelenmek zorunda olduğu için medyum hoca seçiminde dikkatli olmak gereklidir. Medyum Miraç Kaya şikayetleri ve yorumlarını okuyarak bu medyum hakkında yeterli bilgiyi elde etmek mümkündür. Sadece bu için değil, hangi medyumların güvenilir olduğunu anlamak için diğer insanların görüşlerinden yararlanmak en doğrusu olacaktır. Sitemizde sadece Medyum Miraç Kaya değil tüm medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

İkna büyüsü gibi büyülerde medyum seçiminin önemli olmasının temel sebebi her konuya ayrı bir tekniğin uygulanması gerektiğidir. Bir kişi için yapılan ikna büyüsü ile başka biri için yapılan asla aynı olmaz. Hatta kimi zaman büyünün malzemeleri bile değişebilir. Bu nedenle Medyum Miraç’a çalışma yaptıranlar ile başka medyumlarla çalışanların yaşadığı deneyim daha farklı olmaktadır.

Gerçek bir medyum bulduğunuz sürece ikna büyüsü fazlasıyla kolaydır. Nefes gücü yeterli olan bir medyum bir günde etki yaratabilirken başka bir medyumun büyüsü daha uzun süre alabilir. Medyum Miraç Kaya veya herhangi bir başka medyumun olması fark etmeksizin mutlaka nefes gücü yüksek bir hoca ile çalışılmalıdır.

İkna büyüsünün birden fazla türü bulunur. Medyum, kendisine danışan kişinin ihtiyaçlarına göre uygun bir büyü belirleyecektir. Bununla birlikte medyumlar papaz büyüsü gibi daha farklı büyü yöntemlerini de ikna amacı ile kullanabilmektedir. Örneğin Medyum Miraç Kaya ikna büyüsü için klasik yöntemleri kullanırken başka bir hoca papaz büyüsü gibi karmaşık büyü türlerini kullanarak ikna çalışması yapabilmektedir.

Sitemizde yer alan, Medyum Miraç Kaya ve diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de daha önce çalıştığınız medyumlar hakkında yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply ertem at

    nişanlım beni terk ettiğinde vefk yaptırdım.. geçen sene oldu bu olay yeni yorum yazmak aklıma geliyor kusura bakmayın.. 24 yaşındayım şu an.. geçen sene gün almıştık evlenmek için terk etti gitti.. ailesi araya girmiş sonradan öğrendim.. ailesinin baskısıyla gitmiş.. ben geri getirme vefki yaptırmıştım.. kendine de söyledim artık geri geldikten ve ilişkimiz yoluna girdikten sonra.. yine medyum ali gürsese yaptırmıştım vefki.. ali beyin telefonu 05355906275. bana dediki aniden kafamda bi şeyler değişti senden uzak olamayacağımı anladım.. sevgim arttı duramadım ailem ne derse desin seninle olmak istedim.. bunların neden olduğunu o da anlayamamıştı vefkin gücüymüş meğerse.. nefesi güçlü hocalar çok iyi iş yapıyor emin olun.. kötü sıkıntılı durumda olanlar Allahtan umut kesilmez unutmayın…

  • Reply Merve at

    Internetten buldum isnini medyum cafer diye tanitip 2600 tl parami aldi.parayi aldiktan sonra 12 gun islem diye anlastik gün geldi tutmayinca bir 6 gun daha islem yapicam ben kendim fazla para istemicem dedi.ben zaten telefonlara fazla çikmamasindan şüphe edince işlemin bitmesine yakin.daha sonra geri dönüş yapmadi şerefsiz..aldigin para boğazinda dursun çoluğun çocuğundan cikarsin rabbim.

  • Leave a Reply