Sahtekar Medyumlar

Aileyi Evliliğe İkna Büyüsü

Medyumların kullandıkları büyü yöntemleri değişken şekilde dünyamıza yansır. Pek çok farklı uygulama ile yapılabilen, aileyi evliliğe ikna büyüsü de dahil olmak üzere sayısız büyü çalışması bulunmaktadır. Tüm bu büyü çalışmalarının kaynağı aynı olsa bile kullanılan enerjiler birbirinden fazlasıyla farklıdır.

Bir medyum hoca çalışmaya başlamadan önce ilk olarak enerjilerin kişi için en uygununu belirlemek zorundadır. Bunu yaparken farklı ilimlerin bilgisi ve gücünden yararlanılır. Medyum hoca, bu konuda özellikle titiz davranmak zorundadır. Aileyi evliliğe ikna büyüsü gibi zor büyü çalışmalarında bu aşamanın eksiksiz olması kritik önem taşır.

Doğru büyü yöntemi belirlendikten sonra işleme farklı ilimlerin desteği ile devam edilir. Medyumlar, ilk olarak yaptıkları büyü çalışmasında Havas adı verilen özel bir ilimden yararlanır. Bu ilim ile birlikte çalışmanın enerjileri şekillenmeye başlar. Aileyi evliliğe ikna büyüsü de dahil olmak üzere, her türlü manevi uygulamada mutlaka Havas ilmi kullanılmak zorundadır. Bu ilmi bilmeyen bir medyumun büyü yapabilmesi gibi bir durum asla söz konusu olamayacaktır.

Elbette tek başına bu ilim de yeterli değildir. Bunun dışında başta Ledün olmak üzere, numerolojiden yerine göre astrolojiye kadar sayısız farklı ilim kullanılmak zorundadır. Bu konularda yeteri kadar bilgisi olan bir medyum hoca, aileyi evliliğe ikna büyüsü de dahil olmak üzere pek çok farklı büyüde başarılı sonuçlar alabilir. Büyüler hem ilim hem de enerji temelli düşünülmelidir.

Büyülerin Etkisi Kişiden Kişiye Değişkenlik Gösterir

Büyüler dünyamıza etki ederken, büyü yapılacak olan kişileri enerjileri de hesaba katılmak zorundadır. Büyüler, kişilerin enerjilerine tesir ederek sonuç verdiği için herkeste farklı belirtilerle ortaya çıkar.

Aileyi evliliğe ikna büyüsü gibi büyülerde belirtiler genellikle daha azdır. Kişiler, ilk olarak ikna edilecekleri konuda kendi kendilerine düşünmeye başlar. Daha sonrasında haksızlık yaptıklarını düşünerek evlenecek kişilere destek olur.

Bu süreç kimi zaman iç ses ile olurken kimi zaman rüyalarla da gerçekleşebilir. Aileyi evliliğe ikna büyüsü yapılınca ortaya çıkacak olan sonuçlar her zaman için farklılık gösterecektir. Bu konuyla alakalı en doğru ve detaylı bilgiyi sadece büyüyü yapan medyum hoca verebilir.

Büyülerin Tutma Süresi de Farklıdır

Aileyi evliliğe ikna büyüsü yapılırken kullanılan yöntem ve medyum hocanın tecrübesi büyünün ne kadar sürede tutacağına doğrudan etki edecektir. Eğer büyüyü yapan hoca güçlü bir nefese sahipse, elde edilecek sonuç da aynı ölçüde güçlü ve hızlı olacaktır.

Yine aynı şekilde, büyüde kullanılan yöntemler de fazlasıyla önemlidir. Büyücü medyumun kullandığı teknikler kimi zaman daha kısa zaman aralıklarında tesir gösterebilir. Aileyi evliliğe ikna büyüsü yaptıracağınız medyum hocadan bu konu ile ilgili fikir aldıktan sonra, durumunuzu belirterek büyünün daha hızlı tutması için yapılabilecek herhangi bir şey olup olmadığını öğrenebilmeniz mümkündür.

Sizlerden sitemize pek çok medyum yorum, şikayet ve öneri mesajı gelmektedir. Bunlara kolayca ulaşabilmek, kendi görüşlerinizi diğer insanlarla paylaşmak ya da aklınıza takılan soruları sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply