Sahtekar Medyumlar

Medyum Edis

Medyumlar insanların isteklerine vesile olması amacıyla farklı büyülere başvurur. Bu büyülerin hepsinde kaynak manevi alemlerde var olan enerjilerdir. Medyum Edis de başka bir medyum da bu enerjileri kullanarak istenenin gerçekleşmesine vesile olur. Bağlama büyüsü gibi büyü çalışmalarında bu enerjiler yine manevi alemlerde var olan bağların güçlendirilmesi veya farklı bir hale dönüştürülmesi için kullanılır.

Medyum Edis’e çalışma yaptıranlar bu gibi büyülerin tutması için öncelikle medyum hocaların enerjilerini incelemesine izin vermek zorundadır. Medyumlar her büyüyü yapmadan önce büyü yaptıran kişinin durumunu tam olarak anlamak için bunu yapmalıdır. Aksi takdirde kişi için en uygun olan büyü yöntemi belirlenemeyecektir. Bu nedenle doğru medyumu seçmek çok önemlidir.

Gerçek medyumlar diğer insanları her koşulda memnun etmek için çalışır. Gerçek bir medyum hakkındaki şikayetler oldukça azken işinin ehli olmayan bir medyum hakkında çok fazla şikayet olabilir. Örnek vermek gerekirse Medyum Edis ile çalışmayı düşünen bir insan öncelikle Medyum Edis şikayetlerini incelemek zorundadır. Eğer şikayet yoksa bu durum medyumun güvenilir olduğu anlamına gelir. Sitemizde Medyum Edis ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Bağlama büyüsünde diğer büyülere kıyasla daha dikkatli olunması çok önemlidir. Bu büyüyü yapacak olan medyum eğer yanlış şekilde yaparsa istenen etki zaman içerisinde azalabilir. Mutlaka işinin ehli biriyle çalışılmasının gerekliliği bu yüzdendir. Medyum Edis’in bağlama büyüsü doğru yapılmaz ise birkaç hafta içinde etkisini yitirebilirken başka bir medyum tarafından yapılan çalışma ömür boyu aynı etki ile devam edebilir.

Her büyü kişiye özel yapılmak zorundadır. Bu durum farklı büyü çalışmalarının da kullanılabileceğini gösterir. Örneğin eğer enerjiniz ile uygunsa bağlama büyüsü yerine papaz büyüsü gibi çalışmalar kullanılabilir. İşinin ehli bir medyum istenen her çalışmayı birbiri yerine kullanabilir ve istediğiniz etkiye vesile olabilir. Medyum Edis de olsa başka bir medyum da olsa bu nedenle her büyü için iş ehline bırakılmalıdır.

Bağlama büyüsü sadece kişiler için değil aynı zamanda mekanlar için de yapılabilir. Bir insan bir eve veya başka bir yere bağlanabilir. Bu durumda daha farklı büyü yöntemleri tercih edilmek zorundadır. Tüm bunların kararını işi yapan medyum verecek ve en iyi etki için gereken yöntemi uygulayacaktır.

Sitemizde yer alan, gerçek insanlar tarafından paylaşılmış, Medyum Edis ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de çalıştığınız medyumlar hakkındaki görüşlerinizi paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

5 Yorum

 • Reply Kerim at

  MRB MEDYUM EMEL’DEN HİÇ MEMNUN KALMADIM KİMSEYE ÖNERMEM! AYIRMA BÜYÜSÜ YAPTIRMIŞTIM AMA NAFİLE! TUTMAMASI İLE İLGİLİ EN UFAK BİR YARDIMI OLMADI TEK BİR ŞEY BİLE DEMEDİ! UTANMADAN TELEFONLARIDA YÜZÜME KAPATIYOR! SAKIN ÇALIŞMAYIN!

 • Reply Şimay at

  Hayırlı günler,
  Medyum Kağan’a ilişkim için yıldızname yaptırdım. İki hafta içerisinde teslim etti.
  Yıldıznamenin içinde benim adım değil başka birilerinin adı olduğunu gördüm. Medyum Kağan’ı arayıp yanlış yıldızname gelmiş dedim.

  Bana dediği şey yeniden yapmamı istiyorsan tekrar para göndermen gerekli oldu. Yıldızname hatalı gelmiş diye defalarca söylememe rağmen bir türlü sesimi duyuramadım, hiç ilgilendirmedi.

  Kendisinin gözünü para hırsı bürümüş, ne dediğini ne de duyduğunu biliyor.

 • Reply Behçet at

  HAYIRLI GÜNLER MEDYUM ALİ HOCA İLE İLGİLİ MEMNUNİYETİMİ YAZMAK İSTİYORUM.

  VEFK YAPTIRDIM, BİR HAFTA İÇİNDE EVE GELDİ AMA BENİM İHMALİM YÜZÜNDEN KARGOM GERİ GİTTİ, MEDYUM ALİ HOCA TEK SÖZ SÖYLEMEDEN İLGİLENDİ VE KARGOMU TEKRAR GÖNDERDİ.

  AÇAR AÇMAZ ETKİSİNİ HİSSETTİM DESEM YALAN OLMAZ AMA BELKİ PSİKOLOJİK OLABİLİR DİYEREK YORUM YAPMADAN ÖNCE BEKLEDİM BİRAZ DAHA. KABUSLARIM VE İÇ SIKINTIM İÇİN YAPTIRMIŞTIM, MEDYUM ALİ HOCA’YI ÖNEREN KİŞİ BİR ARKADAŞIMDI. ONA İYİ GELDİĞİ İÇİN GÜVENDİM, İYİ Kİ DE GÜVENMİŞİM.

  İLK GÜNDEN İTİBAREN KABUSLARIM KESİLDİ, ESKİDEN ÇOK YOĞUN OLARAK YAŞADIĞIM İÇ SIKINTILARIM KAYBOLDU. ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN. ZOR DURUMDA OLANIN HALİNDEN ZOR DURUMDAKİLER ANLAR, BU YÜZDEN HERKESE ACİL ŞİFALAR DİLERİM, EĞER SIKINTINIZI ÇÖZEBİLMEK İÇİN GÜVENEBİLECEĞİNİZ MEDYUM HOCA ARIYORSANIZ MEDYUM ALİ GÜRSES’TEN ÇOK MEMNUN KALDIM VE ÖNERİRİM 05355906275 NUMARASI…

 • Reply Sonunda at

  Belki yargilayan olur ama kesinlikle oyle bir durum olmamasi lazim cunku derdini bilmediginiz surece insanlari yargilamak dogru degil kotu yorum yapan kendinedir
  Ben kuzenimle bir gonul iliskisi icine girmistim ailelerimiz istemiyordu ama bizim aramizdaki iliskiyi kimse anlayamadi en son karar kildik dedik ki biz bu isi bir hocaya danisalim dedim, arastirdik ikimiz de ali gürses hocayi bulduk medyumali.com sitesinden ulastim kendisine durumu soyledim bana uygun bir vefk hazirlayabilecegini belirtti ailelerden gizli sekilde bu vefk isini yaptirdim
  Vefk geldikten bir hafta gibi bir sure sonra siz ciddi misiniz diye annem gelip beni yoklamaya basladi onun ailesi de onu yoklamaya baslamis ne alakaysa derken aileler oturup gorustu birbirimize uygun oldugumuza karar verdiler ve birden bire hic beklenmedik sekilde bizim evlilik konusulmaya basladi cok garip bir his hep hayal ettigim seyi yasamis oldum iyi ki cesaret edip hocayla iletisime gecmisim bence boyle sikintilari olan herkes cesaretini toplayip bu isi hocalara birakmali ben cook memnun kaldim ve yaptirmadigim her dakika icin pismanim su an ali hocadan allah razi olsun…

 • Reply Aysima at

  Bugüne kadar pek çok kez vefk konusunda çalışma yaptırdım ama hiçbirinden istediğim sonucu alamamıştım. İlk defa bu konu ile ilgili gerçekten içime sinerek tavsiye yorumu yapıyorum.
  Öncelikle bana bu konuda destek olan Ali Gürses beye teşekkür ederim. Söylendiği kadar bilgili ve güvenilir biriymiş gerçekten.
  Kendisine aşk ile alakalı bir vefk işlemi yaptırdım. Bana çalışmaya başlamadan önce işlemi bir haftada bitireceğini ve etkilerinin 1 ile 40 gün arasında görüleceğini söyledi. Bunun dışında bazı sorularım vardı, hepsini en iyi şekilde cevapladı, böylece işleme başlamayı kabul ettim ben de.
  Tam dediği sürede geldi, daha sonra beklemeye başladım etkiler için. İlk hafta hiçbir şey olmadı, içime yine bir şüphe düşmeye başlamıştı ama 10. Günden itibaren yavaş yavaş etkisini görmeye başladım. En son 15 veya 16. Gün olması lazım hiç beklemediğim bir haber aldım. Onun üzerine tam istediğim şekilde etki ortaya çıkmaya başladı. Ali Gürses hoca bu konuda bana çok büyük yardımlarda bulundu. Kendisine özellikle teşekkür ediyorum ve vefk yaptıracaksanız kesinlikle bu hocayı tavsiye ederim.
  İnternet ortamında başka Ali isminde hocalar da olduğundan yanlış yönlendirmek istemem Ali beyin sitesi medyumali.com mail adresi medyumalibey@gmail.com genelde mailden iletişim kurduk.

 • Leave a Reply