Sahtekar Medyumlar

Bağlama Büyüsü Nedir?

Büyüler manevi dünyadan fiziki dünyaya tesir gösteren, oldukça karmaşık ve bir o kadar etkili uygulamalar olarak bilinmektedir. Pek çok medyum tarafından, bağlama büyüsü gibi isimlerle anılan onlarca farklı büyü uygulaması nesillerdir yapılmaktadır. Her biri oldukça özel enerjiler içeren ve farklı amaçlar için yapılan bu büyü çalışmaları, insanların hayatlarını düzene sokmak konusunda önemli rol oynamaktadır.

Bağlama büyüsü gibi büyü çalışmaları, kişilerin sosyal ve özel yaşantılarında yaşadıkları problemlerin üstesinden gelmelerini sağlar. Bu problemlerden kurtulmak, hayatlarını istedikleri gibi düzene sokmak isteyen kişiler, medyum hocalara başvurarak büyü yaptırmaktadır.

Manevi dünyanın böylesi sonsuz bir güce sahip olduğunun farkında olan insanlar, tarihin her döneminde bağlama büyüsü de dahil olmak üzere sayısız büyüye başvurmuş ve bunları hayatlarına dahil etmiştir. Yapılan onlarca farklı büyü uygulaması ile birlikte, medyumluk mesleği çok daha iyi tanınmış, dünyanın her yerinde bilinir hale gelmiştir.

Bugün, medyum hocalar dünyanın her yerinden, her kültüründen kişiye büyü yoluyla yardım vesilesi olmaktadır. Bu büyüler arasında, özel hayatta çok önemli yeri olan bağlama büyüsü de yer alır. Bağlama büyüsü, geçmişte de günümüzde de en çok yapılan büyüler arasında gösterilmektedir.

Bağlama Büyüsü Tehlikeli Midir?

Bağlama büyüsü gibi büyü çalışmalarının herhangi bir tehlikesi bulunmaz. Bu büyüler, manevi alemlerde var olan hayırlı enerjiler ile yapılır. Büyüyü yapan medyum hoca, hiçbir zaman kötü enerjileri bu tarz uygulamalara bulaştırmaz.

Medyum hocaların yaptıkları büyü çalışmalarında kullandıkları tüm yöntemler hayırlı ve güvenli enerjileri içerir. Gerçek medyumlar, hiçbir zaman insanların şerrine olan kara büyüleri yapmayı tercih etmemektedir. Bağlama büyüsü, kara büyü olmadığı gibi yalnızca hayırlı amaçlarla yapılan, tesirli bir büyü uygulamasıdır.

Sadece bağlama büyüsü değil, herhangi bir büyünün tehlikeli olması söz konusu değildir. Ayırma büyüsü gibi büyülerde bile kimseye zarar verebilecek herhangi bir enerji bulunmaz. Tüm bu büyülerde yalnızca istenen sonucu vermek için kullanılan, zararsız ve iyi enerjiler tercih edilir.

Bağlama Büyüsünün Zararı Var Mı?

Medyum hocalar tarafından yapılan, üstat medyumlardan alınan eğitimler neticesinde öğrenilen bağlama büyüsü hiçbir şekilde zarar doğuran bir uygulama değildir. Medyumlar, bu çalışmaları yaparken her zaman hayırlı amaçlarla yapar.

Büyülerin zarar vermesi veya tehlike yaratması sadece kulaktan dolma bilgilerle işlem yapılmaya çalışılması halinde mümkün olur. Gerçek medyum hocalar, eğitimli ve bilgili oldukları için böyle bir risk taşımaz. Ancak, internetten veya başka kaynaklardan edindiğiniz bilgiler ile bağlama büyüsü yapmayı denemeniz, yanlış sonuçlar doğurabilir.

Gerçek medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken sitemize sizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz. Bağlama büyüsü yapan medyumlar da dahil olmak üzere, tüm medyum hocalar hakkında sizden gelen yorum ve şikayetleri ana sayfada topluyoruz. Okumak, dilerseniz kendi görüşlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Yasemin at

  Mrb arkadaşlar
  Kaç zamandır aklımda yorum yazmak var ama telaşeden bir türlü yazamadım. İki çocuklu ve ayrılık yaşamış bir kadın olarak benim durumumda olanlar psikolojimi az çok anlayabilir. Çok zorlu bir durum gerçekten.
  Ben de bu tür sitelerden defalarca medyum arayıp birkaç kez dolandırıldıktan sonra en son Ali hocada karar kıldım. Mail adresi medyumalibey@gmail.com genelde mailden iletişim kurduk… Medyum Ali Gürses benim için papaz büyüsünü tavsiye etti. Süre olarak bir haftada tamamlandı büyü. 1-21 gün arasında da tutacağını belirtti. Benim büyüyü yaptırma amacım ayrılan eşimin tekrar eskisi gibi bana aşık olmasıydı. 1 – 21 gün arasında etki göreceğimi söylemişti. Açıkcası ilk 10 gün kadar bir şey olmadı. Bunun üzerine medyum ali hocayı arayayım diye düşündüm ama yine bekledim.
  16. günde eşim elinde çiçekle kapıya geldi. Resmen hayal görüyorum sandım, sabah çocukları okula gönderdikten sonra kapı çaldı, kesin bir şey unuttular derken eşim geldi. Şimdi tekrar birleşmeyi düşünüyoruz, beni hep el üstünde tutuyor, resmen adamın karakteri istediğim gibi değişti.

 • Reply mucize at

  burada yazan bır yorumdan sonra alı gurses hoca ıle tanısma fırsatım oldu hocamın bana olan yaklasımı zaten daha ılk andan ıcıme sınmıstı ama daha fazla arastırdıktan sonra emın oldum
  kısmet acma ıslemı yaptırdım ama ben buyu ıstemedıgım ıcın vefk yaptırarak bu etkıyı aldım
  vefkımı hazırlaması bır hafta kadar vakıt aldı ozellıkle ıstedıgım bazı konular vardı o yuzden hocayı zaten darladım bırazcık ama hıc kotu soz etmeden dedıklerımı dınledı
  ıslemı yaptıktan sonra bana 1 – 40 gun arası beklemem gerektıgını soyledı o sure kısıye gore degısıyormus kımınde bırıncı gun kımınde 40. gun oldugunu soyledı benım sonuc aldıgım gunler bır hafta sonrasıydı
  nasıl gelıstı ben de bılmıyorum gercekten hayal gıbı bır durumdu ama tam ıstedıgım gıbı bırı hayatıma gırdı tanıstık konustuk derken sımdı sevgılıyız ve seneye nısanlanmayı dusunuyoruz

 • Leave a Reply