Sahtekar Medyumlar

Hatay Büyü Bozan Hocalar

Hatay büyü bozan hocalar sayesinde insanlar kendilerine yapılmış olan büyüleri bozarak rahat bir nefes almaktadır. Büyüler etki ettiği takdirde kişilerin hayatını kötü yönde etkilemektedir. Hayatında sorun eksik olmayan, iç sıkıntısı çeken, inandığı ve güvendiği her şeyden uzaklaşan ve evinde çeşitli cisimlerle karşılaşan insanlar kendilerine yapılmış büyünün olduğunu fark etmektedir. Bu durum sonucunda da gerçek hoca arayışına girip büyüleri bozdurmaya çalışmaktadır.

Hocalar Büyüleri Nasıl Bozar?

Büyünün pek çok türü bulunmaktadır. Bazı büyüler kolay çözülebildiği gibi bazılarının çözülmesi imkânsıza yakındır. Hocaların büyüyü bozabilmesi için öncelikle kişiye yapılan büyünün olması gerekmektedir. Bazı dolandırıcılar kişiye yapılan büyü olmadığı hâlde büyüyü bozduğunu söyleyip para koparmaya çalışmaktadır. Bu tür dolandırıcılara itibar etmemek için Hatay büyü bozan hocalar konusu iyice araştırılmalıdır.

Hocalar büyüyü bozarken çeşitli dualardan ve eşyalardan yararlanmaktadır. Eski büyü kitaplarına sahip olan hocalar her büyünün nasıl çözüldüğünü ve yapıldığını detaylı şekilde öğrenmektedir fakat dinlerde de büyülerin bozulması ve tesir etmemesi için çeşitli dualar indirilmiştir. Hocalar ilimlerine göre bu ritüelleri uygulayarak büyüleri bozmaktadır. Her büyünün bozulması farklı şekillerde gerçekleşmektedir. Bazen de hocalar; büyü etkisinde olan kişiye bazı görevler vererek kendilerinin çözmesini sağlamaktadır. Büyülerin bozulması için edilen dualar hocanın nefesinin kuvvetine göre de tesir edebilmektedir. Bazı büyüler ise kara büyü adı verilen sihirlerden yapılmıştır. Bu tür büyülerin çözülmesi de anlaşılması da çok zordur. Kara büyüler; büyüyü yaptıran kişiye de dönebilmektedir. Bu duruma geri dönüş şoku ismi verilmektedir. Büyünün etkisi ve karması çok kuvvetlidir. Yaptıran kişiler bunun bilincinde olarak yaptırmalıdır.

Hatay’da Büyü Bozan Hoca Nasıl Bulunur?

Büyü etkisinde olduğunu fark eden insanlar, Hatay büyü bozan hocalar ile büyülerini bozabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken konu da gerçek bir hoca ile çalışmak konusudur. Kendini hoca ve medyum diye tanıtan pek çok insan dolandırıcı çıkmaktadır. Dini bilgilerle donatılmış gibi kendilerini tanıtıp insanların bam teline dokunmaktadır. Hâl böyle olunca da insanlar dolandırıcılara güvenip maddi ve manevi kayıplara uğramaktadır.

Son dönemlerde artan sosyal medya kültürü ile insanlar sosyal medyada çok takipçisi olan hoca ve medyumların gerçek olduğunu sanmaktadır. Sosyal medyada insanlar kendilerini oldukları kişi dışında çok rahat tanıtabilmektedir. Gerçekten güvenmeden ve referans bulunmadan kendini medyum, şifacı ve hoca olarak tanıtan hiç kimseye güvenmemek gerekmektedir. Gerçek hocalar ilim ve irfan sahibi; nefesi kuvvetli, kanalları açık, yer ile gök bağlantısını kalbi ile kurabilen özel insanlardır. Bu tür hocaların nefesi kuvvetli olduğu gibi bilgileri de çoktur. Bu durum da büyülerin bozulmasını sağlamaktadır.

Hatay’da en çok şu ilçelerden medyum aratılmaktadır:

Altınözü
Antakya‎
Arsuz
Belen‎
Defne
Dörtyol‎
Erzin‎
Hassa‎
İskenderun‎
Kırıkhan
Kumlu
Payas
Reyhanlı‎
Samandağ‎
Yayladağı‎

Hatay büyü bozan hocalar konusunu araştıran insanlar nasıl gerçek hocayı bulup iletişim kuracaklarını merak etmektedir. Hatay bölgesinde büyü bozan hocaları bulmak ve güvenilir olduğundan emin olmak için sitemiz kurulmuştur.

Sitede daha önce hocalarla çalışmış insanlar yorum ve şikayetlerini dile getirmektedir. Siz de buraya tıklayarak daha önce yapılan yorumları okuyup referans alabilirsiniz veyahut çalıştığınız hocalardan bahsedip insanları yönlendirebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply