Sahtekar Medyumlar

Antalya Medyum Hoca

Manevi alemlerle ilgili olan tüm büyü çalışmalarının arkasında çok karmaşık ilimler bulunur. Antalya medyum hocaları, daha çok küçük yaşlardan başlayarak bu ilimler hakkında bilgi edindikleri için bu çalışmaları kolayca yerine getirebilmektedir.

Gerçek medyum hocaların eğitimi nefes güçlerinin farklı ve güçlü olduğu anlaşılan ilk andan itibaren başlar. Gerek ailelerin yönlendirmesi gerekse medyum hocalar tarafından tespit edilen ve özel eğitimlere alınan kişiler gerçek birer medyum hoca olabilir.

Antalya medyum hocaları için de geçerli olan bu durum, medyumluk mesleğinin ne kadar zor yapılan ve ne kadar emek isteyen bir uğraş olduğunun en net göstergelerinden bir tanesidir. Medyum hocaların doğru şekilde büyü yapabilmesi için mutlaka yoğun bir eğitimden geçmiş olması ve tecrübe kazanması gerekir.

Her büyünün kendine göre hassas noktaları vardır. En basit görünen büyü çalışmasının bile başarıyla sonuçlanması için detaylı hesaplamalara ihtiyaç duyulur. Antalya medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocalar bu hesaplamaları yapmadan asla büyü çalışması gerçekleştiremez.

Hesaplamalar ise farklı ilimlerle yapılmaktadır. Bu ilimler kimi zaman sıradan insanların adını bile bilemeyeceği kadar gizli olabilir.

Havas ve Ledün İlimleri Büyü Yapımında Önemlidir

Antalya medyum hocaları, büyü yapacakları zaman çok zor ve karmaşık bilgiler içeren havas ve ledün gibi ilimleri kullanır. Tüm diğer medyum hocalar gibi, bu medyum hocalar da bu ilimler aracılığıyla nasıl bir büyü yapacaklarından emin olur.

Her insanın enerjisi farklıdır. Bu nedenle en ufak bir büyü için bile medyum hocaların farklı yöntemler kullanması gerekir. Kullanılan tüm yöntemler medyumlara eğitim süreçleri boyunca öğretilir. Öğrenilen yöntemlerin hangisinin kullanılacağını ise yalnızca zamanla edinilen tecrübe öğretebilir.

Antalya medyum hocaları, tıpkı tüm diğer medyum hocalar gibi farklı alanlarda kendilerini geliştirip tecrübe edinmiştir. Bu sayede, kendilerine gelen en karmaşık büyü çalışmalarından bile başarılı sonuçlar alabilmektedirler.

Medyumlar Büyü Yapabilmek İçin Çok Fazla Tecrübe Edinmelidir

Antalya medyum hocaları, hem eğitim süreçlerinde hem de zaman içerisinde kendilerine başvuran kişiler sayesinde elde ettikleri tecrübeleri tüm öte alem çalışmalarında kullanmaktadır. Eğer bu tecrübeler olmazsa, bir medyum hocanın bilgisi ve nefesi ne kadar kuvvetli olursa olsun istenen etkide sonuçlar alınamayacaktır.

Medyumluk işi gerek eğitim, gerek nefes gücü ve tecrübe açısından çok fazla çaba gerektirmektedir. Bu nedenle, işinin ehli olmayan bir kişinin kulaktan dolma bilgilerle evde büyü yapmayı denemesi doğru olmayacaktır. Büyü, her zaman için bu alanda bilgi sahibi olan profesyonel medyumlara bırakılmak zorundadır.

Eğer büyü yaptırmak istiyorsanız, diğer insanlardan gelen yorum ve şikayetleri okuyarak kimin iyi kimin dolandırıcı olduğu konusunda bilgi edinebilirsiniz. Sitemize gelen, daha önce medyumlarla çalışan kişiler tarafından yazılmış objektif yorumlar ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply esmer at

    yurtdışında yaşayanların sıkıntısını herkez bilir özellikle medyum bulmak burda çok zor ayrıca konu aşk sevgi falan olunca dolandırıcılar hemen dolar işareti gibi görmeye başlıyor insanı ben bundan çok çektim kaç defa para kaptırdım bir bilseniz… velhasıl bugüne kadar çalıştığım medyumlar içinden sadece ali gürses hocadan memnun kaldım. bu adam işini para için değil doğrudan yardımcı olmak için yapıyor derdini çözmeyi isteyerek çalışıyor o yüzden bundan sonra bir ihtiyacım olursa anında ali hocayla görüşeceğim başkasıyla konuşmadan onu arayacağım gayet güvenilir ve hakkıyla medyumluk yapan üç beş insandan biri allah razı olsun telefonu 5355906275 bir bilgi alınderim

  • Leave a Reply