Sahtekar Medyumlar

İzmir Medyum Hoca – İzmir’deki Medyumlar

Türkiye, manevi ilimler konusunda adeta bir merkez niteliğinde. Manevi ilimler konusunda uzmanlaşan pek çok kişinin yaşadığı bu kadim topraklar daha ilk çağlardan bu yana bu işler için bir çekim noktası niteliğinde olmuştur. Ülkenin her bir yanında faaliyet gösteren medyumlara rastlıyor olmamız bunun en net kanıtlarından.

Her şehirde bir medyum bulmak mümkün olsa da bazı şehirlerde diğerlerine kıyasla çok daha başarılı medyumlara rastlayabiliyoruz. Örneğin, İzmir medyum hocaları çok sayıda büyü konusunda diğer şehirlere kıyasla daha farklı teknikler kullanarak daha başarılı ve hızlı sonuçlar alabiliyor.

İzmir medyum hocalarının bu şekilde öne çıkıyor olması şehrin coğrafi konumundan öte, burada yaşayan hocaların yapmış oldukları çalışmaların detaylarıyla alakalı. Burada yaşayan hocalar, farklı kültürlere ait büyüler konusunda uzmanlaşmaları ve büyük şehirde olmanın verdiği avantaj ile büyü malzemelerine daha rahat erişebilmesi sayesinde daha rahat çalışabilmektedir.

Elbette bu durum sadece İzmir medyum hocaları için geçerli değildir. Her şehrin kendine özgü avantajları ve dezavantajları bulunabilir. Gerçek bir medyum hoca tüm bu durumlara karşı kendini geliştirecek ve çalışmalarını şekillendirecektir. Örneğin, alakalı bir malzemenin az bulunduğu bir şehirde yaşayan hoca, o malzeme olmadan yapabileceği büyü alternatiflerini değerlendirecek, bunlar üzerine tecrübe kazanacaktır.

Manevi ilimler konusunda ilginin yüksek olduğu bir ülkede yaşıyor olmak büyük bir şans. Gaybın sonsuz enerjisinden en iyi şekilde yararlanmamızı sağlayan medyumlar, her gün kendilerine başvuran binlerce insanın hayatını etkilemeyi başarıyor. İzmir medyum hocaları gibi Türkiye’nin her şehrinde çalışan medyum hocalar sadece Türkiye’de yaşayanlara değil, farklı ülkelerden başvuranlara da yardımcı olarak ülke bilinirliğine de katkı sağlıyor.

Günümüzde medyumluk ve alakalı ilimler konusunda akla gelen ilk birkaç ülkeden biri olan Türkiye, çok eski yıllardan beri bu topraklarda yaşayan medyum hocaları sayesinde her geçen gün bu alanda daha fazla söz sahibi olmaya devam ediyor.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Ercan at

    HAYIRLI GECELER DİLERİM MEDYUM RABİA İLE İLGİLİ YORUM YAPMAK İSTİYORUM BU KİŞİYE PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM AMA BÜYÜ MALZEMELERİ ASLA ELİME ULAŞMADI MEDYUM RABİA YA ŞİMDİ DE ULAŞAMIYORUM ÇÜNKÜ DEVAMLI MEŞGUL ÇALIYOR TELEFONLARI YARDIMCI OLABİLECEK KİŞİLERDEN CEVAP BEKLİYORUM İYİ GECELER

  • Reply Raşit at

    Başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istedim sizinle uzun süreli olarak çalıştığım iş yerinde yapılan müdür değişikliği sebebiyle zor zamanlar geçirmeye başladım. Çalıştığım şirkete yıllarımı verdiğimden istifa dilekçemi verip anlamsız yere tazminat almadan ayrılmak istemediğimden müdürün üzerine oynamaya başladım adam geldiği günden itibaren yarattığı sorunlarla hem beni hemde şirkette çalışan diğer arkadaşlarımı zor duruma soktu en azından işten ayrılabilmesi adına bir çalışma yaptırabilmek adına hakkında okuduğun ve bir çok ülkede bu alanda aldığı bilgi birikimlerine güvendiğim Medyum Ali Gürses ile iletişime geçtim durumu anlattım saolsun bana çözüm yolu olarak gösterdiği papaz çalışması için bir takım şart ve koşullar olduğunu bu çalışmayı yaptırdığım takdirde %90 başarı oranı olduğunu belirtti telefon görüşmesinde aldığım verimden sonra vakit kaybedeceğim pek bir şey olmadığını düşündüğümden işlem için başlama kararımı kendisine bildirdim bana sunduğu gibi işlemi 1 hafta sonra elime ulaştırdı aynı zamanda gelişen olay döngüsü ile ilgili haberdar etmem gerektiğini dile getiridi işleme başladığım ilk hafta bir arkadaşım bu şartlarda çalışamayacağını söyleyip işten ayrılma kararı aldığını belirtti tabi bu işlem ile ilgili düşüncelerimi bir anda yerle bir ettide diye biliriz bu şart ve koşullarda işlemin bşarısız olcağını düşündüğümden kendisini çok sık arayıp sık boğaz ettim. Anlayışlı ve çözüm odaklı davranışını hiçbir zaman bozmadığını söyleyebilirim zaten arkadaşım istifa ettiğinden sonra olay döngüsü değişmeye başladı. Müdür şart koşulları bahane edip istifasını sununca büyük bir şok yaşadığımı nasıl böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımızda idrak edemedim. Şu an kurula istifa dilekçesi yansıdı sanıyorum başımızdan bir an önce gidecek gibi duruyor. İşlemin 4 haftasında bu denli bir gelişme gerçekten beklemiyordum diyebilirim . Size olan vefa borcumu bir nebze ödeyebilme fırsatını bulabildiğinden ötürü çok memnunum Saolun varolun.

  • Leave a Reply