Sahtekar Medyumlar

Güncel ve Tarafsız Medyum Yorumları Neden Önemlidir?

Güncel ve tarafsız medyum yorumları nereden okunur sorusu son zamanlarda herkes tarafından sorulmaktadır. Büyü, sihir, tılsım gibi işlemler yaptıran insanların sayısı arttıkça sektöre olan ilgiyi fark eden dolandırıcılarda sektörde boy göstermeye başlamıştır. Bu noktadan sonra insanlarda güvenilir medyum arayışlarında deneyimli kişilerin görüş ve yorumlarını merak etmeye başlamışlardır.

Medyumlar, genel olarak insanların manevi anlamda ihtiyaçlarını karşılarlar. Aşk, kariyer ve sosyal hayatlarına direkt olarak etki edebilen medyumlar, bu alanda yaptıkları çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekmişlerdir. En güvenilir medyumu bulmak için yorumlara bakmak durumunda kalan insanlar ise ancak bu şekilde kendilerini araştırıp buldukları medyuma teslim ederler. Uhrevi alemlere yolculuk yaparak oradan aldıkları güçler ile birlikte uygulamalarında başarı sağlarlar.

Medyumlar Hakkında Yapılan Yorumlar Neden Önemlidir?

Güncel ve tarafsız medyum yorumları nereden okunur sorusu itibari ile gündeme gelen medyum sektöründe insanlar güvenilir bir medyum bulmak için yorumları araştırırlar. Yorumların önemi:

 • İnsanlar, medyumlar hakkında elde ettiği tecrübeyi yorumlarda belirtirler.
 • Medyumların yaptığı işlemlerin başarılı olup olmadığı yorumlarda net bir şekilde görülür.
 • Medyumlara yapılan yorumların okunması ile ciddi bir zaman tasarrufu sağlanır. Yüzlerce piyasada dolaşan medyum arasında güvenilir olanı bulmak için aksi halde hepsini tek tek denemek gerebilirdi. Ancak bir medyum hakkındaki düşünceleri okuyarak ortalama 10 dakika içerisinde onun hakkında bir fikre sahip olmak mümkündür.

Yorumların bu denli önemli olduğunu bilen kişiler ve medyumlar bunlar için pek çok farklı işlem yaparlar. Mesela yorumlar muhakkak tarafsız yayın yapan bir yerden okunmalıdır. Aksi halde medyumun kendi sayfasına yapılan yorumların okunması, medyum hakkında gerçekçi fikirlerin alınmasının önüne geçer.

Güncel ve tarafsız medyum yorumları nereden okunur diye baktığımızda karşımıza şu adresler çıkar:

 • Web Siteleri

Web sitelerine yazılan içeriklerin altına insanlar bol miktarda yorum yazmaktadır. Yazılan yorumlar ile birlikte medyumlar hakkında fikir edinmek mümkündür. Ancak web sitesinin tarafsız olması burada öncelikli bir durumdur.

 • Sosyal Mecralar

Sosyal medya platformlarında oluşturulan sayfa ve gruplarda da herkes farklı bir medyumdan bahseder. Kimileri reklam yapmak için yorum atarken kimileri ise gerçekten bir medyum hakkında deneyimlerini paylaşır. Bunu yazılan yorumları okuduğunuzda net bir şekilde görebilirsiniz.

 • Forumlar

Forum ve sözlük sitelerinde genel olarak her konu konuşulur. Medyumlar hakkında da zaman zaman konuların açıldığı görülür. Dolayısı ile güncel ve tarafsız medyumları yorumları nereden okunur sorusunun cevaplarından bir tanesi de forumlar olarak öne çıkar. Sadece medyum konularına ilişkin olarak hizmet veren forumlar dahi bulunmaktadır. Bu forumlarda aradığınız yorumları da bulabilirsiniz.

Sitemizde de sizler tarafından yazılan ve tarafsız bir şekilde yayınlanan pek çok yorum bulunmaktadır. Bu yorumlara bakarak aradığınız güvenilir medyum hakkında pek çok detay öğrenebilirsiniz. Yorumları okumak ve varsa tecrübelerinizi yazmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Oasis at

  Mutsuz yuvayı yaşamayan bilemez o yüzden burada çok fazla yargılayan olacaktır diye düşünüyorum. Yine de benim sıkıntılı durumumda çözüm bulduğum yolu anlatacağım ki insanlar yararlanabilsin. İsveç’te yaşıyorum. Eski eşimle birlikte buraya üç sene önce geldik. Burada bir düzen kurdum, çok memnunum her şeyden. İşim gücüm yerinde, Türkiye’ye de borç harç meseleleri yüzünden dönme gibi bir imkanım yok. Eşimin ailesi çok muhafazakar ve bizim Türkiye’ye dönmemiz istiyor. Eşim normalde benim dediklerimi yapan ve bana sadık bir kadın olmasına rağmen ailesinin de ısrarıyla dönmek konusunda o da kafa karıştırmaya başladı. Bir seneden uzun bir süre boyunca bu şekilde dırdır ve sürekli kavgayla geçti günlerimiz. En sonunda artık dayanılamaz bir noktaya geldi durum. Sürekli kavgadan normal konuşamaz hale geldik resmen. Ayrılmak istediğimi söylediğimde çok ters tepkiyle karşılaştım, ailesine yetiştirmiş hemen. Ailesi binbir türlü tehditlerle ayrılmamıza izin vermedi. Medyum ali gürses e papaz büyüsü yaptırdım. Kendi eşimi kendimden soğutmak amacıylaydı. Bir haftada kargoyla gönderdi, derdimi hiç yargılamadan sorgulamadan dinleyerek yardımcı olma gayretiyle çalıştı. Çok şükür yaptığı iş de sorunumu çözmeyi başardı. 6-7 gün geçtikten sonra işlemden eşim kendisi de ayrılmanın doğru olacağını söyledi, ilk uçakla Türkiye’ye döndü. Resmi işleri de bitirdik, şimdi herkes kendi yoluna bakıyor. Ailesinden duyduğum tehditleri buraya yazsam gerçekten ucuz kurtulmuşsun dersiniz. Öyle bir durumdan sıyrıldım yani. İçiniz rahat olsun Ali bey konusunda işinin ehli ve gizliliğe önem veren bir insan…

  • Reply Ercan at

   Ali hocayla nasıl iletişime geçebiliriz?

  Leave a Reply