Sahtekar Medyumlar

Güvenilir Medyumlar ve Sahtekar Medyumlar Kimdir?

Medyum hocaların çok sayıda farklı konuda insanlara destek oldukları, karmaşık işlemler yaparak yardım ettikleri bilinmektedir. Güvenilir medyumlar ve sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir bilindiği sürece, öte dünyaların tüm nimetlerinden yararlanmak, gaybın gücünü net olarak görmek mümkündür.

Manevi dünyalar aslında enerji ve ilim temelleri üzerine kuruludur. Bizler fiziksel bir alemde yaşıyor olsak da öte dünyaların bu güçlerinin üzerimizde ciddi etkileri olduğu bilinmektedir. Güvenilir medyumlar, bu etkileri anlamak ve kullanmak adına eğitimlerden geçmektedir. En basit çalışmanın bile onlarca farklı ilimde uzmanlık gerektirdiği bilinen bir konudur. Sahtekar medyumların aksine, gerçek hocaların bu eğitimler için çok uzun süreler boyunca hazırlık yaptıkları ve kendilerini geliştirdikleri bilinmektedir.

Her medyum hocanın eğitimi çok küçük yaşlardan itibaren başlamaktadır. Bu eğitimler sırasında havas ve ledün gibi kadim dönemlerden beri hayatımızda olan pek çok bilginin aktarıldığı söylenmektedir. Her biri el verme yoluyla aktarılan bu bilgilerin sadece gerçek ve güvenilir medyum hocalar tarafından kullanılabildiği bilinmektedir. Sıradan bir insanın böylesi bir bilgiye erişmesi mümkün değildir.

Güvenilir medyumlar ve sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir bilmek, maneviyat ile ilgili herhangi bir işlem yaptırmak isteyen herkesin mutlaka dikkat etmesi gereken konuların başında gelmektedir. Her ne kadar gaybın etkileri çok net ve güçlü olsa da bu etkiler yalnızca güvenilir medyum hocalar tarafından alınabilmektedir. Alanında uzman olmayan, kendini geliştirmeyen ve ilim bilgisi yeterli gelmeyen kişilerin böylesi çalışmalar yapabilmesi imkansızdır.

Sahtekar medyumlar, her işlemin kolay ve hızlı şekilde yapıldığını söylemektedir. Ancak gerçekte bu durum farklıdır. Her büyü çalışması için özel ilimlerle farklı işlemler yapılması, medyum hocaların büyük bir hazırlık sürecini tamamlaması gerekmektedir. Bu süreç olmadığı takdirde büyünün etkili olması imkansızdır. Güvenilir medyumlar, nesiller boyu aktarılan bilgiler sayesinde tüm bu işlemlerden etkili sonuçlar alabilmektedir.

Büyü Yapmak Uzmanlık Gerektirir

Güvenilir medyumlar büyü yapmak için havas ve ledün ilimlerini çalışmaktadır. Söz konusu bu iki ilim en antik dönemlerden beri hayatımızda var olan, bizlerin hayatını doğrudan etkilemiş ilimler olarak bilinmektedir.

Her büyünün temelinde bu iki ilimden aktif olarak yararlanılmaktadır. Sahtekar medyumlar tarafından anlaşılması mümkün olmayan bu özel bilgiler, üstat medyumlar tarafından kendi öğrencilerine el verme yoluyla aktarılmaktadır. El verme yöntemi sayesinde bilginin korunması, bozulmadan taşınması mümkün olmaktadır.

Güvenilir medyumlar, tüm büyülerinde kendi tecrübelerinden de yararlanır. Büyü işlemi her ne olursa olsun tecrübenin etkisi oldukça büyüktür. Tecrübesi yeterli gelmeyen bir medyum hocanın büyülerinin başarılı olma ihtimali yoktur. Bu nedenle medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken mutlaka tecrübeli hocalar tercih edilmelidir.

Her Manevi İşlem Fazlasıyla Hassastır

Güvenilir medyumlar, yapılan her türlü işlemin fazlasıyla hassas olduğunu, bu nedenle özenli şekilde tamamlanması gerektiğini belirtmektedir. Sahtekar medyumlar için bunun herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Sahte medyum hocalar, yaptıkları tüm çalışmaların kusursuz olduğunu söylemekte, kesin tutacağını belirtmektedir. Ancak, güvenilir medyumlar bazı çalışmaların imkansız olduğunu söylemekte, bu işlemleri en başta yapmayı kabul etmemektedir.

Güvenilir medyumlar ve sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir öğrendikten sonra her zaman için manevi dünyalardan en iyi şekilde yararlanmak mümkündür. İşinin uzmanı olan gerçek medyum hocalar, en zorlu hallerde bile bizlere gaybın gücünden yararlanma fırsatı sunmaktadır.

Medyumlar ile ilgili sizlerden sitemize ulaşan tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da merak ettiğiniz soruları sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply