Sahtekar Medyumlar

Dürüst Medyumlar ile Yalancı Medyumlar Nasıl Fark Edilir?

İnsanlar asırlardır çeşitli konularda medyumların yardımına ihtiyaç duymaktadır.  Çünkü medyumlar insanlara her konuda yardımcı olmakta, insanlara enerji ve bilgileriyle çözümler üretmektedir. Medyumlar; ihtiyaca göre iyi niyetli büyüler yapar, pozitif enerjileriyle insanların sorunlarına şifa olurlar. Medyumlardan hizmet alan ve aldığı hizmette olumlu sonuçlar elde eden insanlar ise bu deneyimleri paylaşarak medyumların kulaktan kulağa yayılmasını sağlamıştır. Bu pozitif yorumlar sayesinde medyumlar oldukça popülerleşmiş ve insanların taleplerinin gittikçe arttığı bir meslek dalı olmuştur. Medyumların insanlar arasında giderek popülerleşmesi ise bu işten para kazanmak isteyen yalancı medyumları piyasaya çıkarmıştır. Yalancı medyumların düşündüğü tek şey sadece bu işten para kazanmak olduğu için haliyle insanlara dürüst medyumlar kadar faydalı olamazlar. Bu yazımızda sizlere dürüst medyumlar ile yalancı medyumları nasıl anlarız sorusunu yanıtlayacağız.

Dürüst Medyumlar İle Yalancı Medyumları Nasıl Anlarız?

Yalancı medyumların paralarını alıp umutlarını çalan insanların sayısı günden güne artmaktadır. İnsanların bu yalancı medyumlarla yaşadıkları olumsuz deneyimler de olumlu, başarıya ulaşan tecrübeler gibi kulaktan kulağa yayılmıştır. Bu durum medyumlara karşı bir güvensizlik yaratmış, kurunun yanında yaşında yanmasına sebep olmuştur. Peki dürüst medyumlar ile yalancı medyumları nasıl anlarız?

Dürüst medyumlar, sizin ihtiyacınız olan konuyu yani sorununuzu dinleyerek ona uygun işlemler önermektedir. Yani, sizin sorununuzu çözmeyecek işlemler yapmayı teklif etmezler. Yapacakları işlemler için yüksek faturalar çıkarmaz, hakları olmayan paraları istemezler. Ancak yalancı medyumlar için durum farklıdır. Yalancı medyumlar yalnızca sizden alacakları parayı düşünürler. Sorununuza alakasız çözümler üretirler, ben bilirim havasına girerler. Basit işlemler için kabarık bir fatura çıkarırlar.

Dürüst medyumlar süslü laflar kullanarak sizi etkilemeye çalışmazlar. Ancak yalancı medyumlar sizi manipüle etmeye çalışırlar. Sizin yıllardır çözülmeyen sorununuz hakkında sizi manipüle ederek, basit işlemlerden oldukça yüksek rakamları sizden isterler ve yaptıkları duygusal sömürülerle istedikleri parayı alırlar. Ancak dürüst medyumlar size yapacakları işlemi, tesir süresini doğabilecek sonuçları hepsini bütün şeffaflığıyla anlatır. Sizin kararınızda etkili olmak için manipüle gibi yollara başvurmazlar.

Yalancı medyumların kullandığı bir taktik de insanları din üzerinden vurmaktır. Yani, yalancı medyumlar din üzerinden yine süslü cümlelerle gözünüzü boyarlar. Adeta din üzerinden şov gerçekleştirirler. Ancak dürüst medyumlar için durum oldukça farklıdır. Dürüst medyumlar size anlatacakları her şeyi medyumluğa ait terimlerle açıklarlar.

Yalancı medyumlar hata kabul etmezler. Sizin sorununuza çözüm olamayacaklarını bildikleri için hatayı hep sizde bulurlar ve sizi sürekli yeni işlemler yapmaya ikna etmeye çalışırlar. Fakat temelde yatan şey aynıdır. Onlar asla sizin sıkıntılarınıza şifa olamazlar. Bunun onlarda farkında oldukları için sınırları sürekli zorlayarak sizden her seferinde ekstra paralar koparmaya çalışırlar.

Dürüst medyumlar ile yalancı medyumları nasıl anlarız sorusunu sizler için yanıtladık. Bunu anlamanın bir yolu daha vardır. İnsanların medyumlarla yaşadıkları deneyimlerini paylaştıkları yorumları okumak.  Bu yorumlar sizlere oldukça etkili bir yol gösterici olacaktır. Olumlu veya olumsuz yorumları okuyarak dürüst ve yalancı medyumları ayırt edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, sizde başınızdan geçen tecrübeyi yorum olarak yazabilirsiniz.

Yorum yazmak veya yapılan yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Zerrin at

    Çok fazla deneyimim olmadığı için en başta büyü konusunda çok çekincelerim vardı. Ali Gürses hocaya işlem yaptırdım ben de. Evi terk eden eşimi geri bağlama için papaz büyüsü diye bir şey yaptırdım. Bir haftada işlem geldi, hocam tarif etti ne yapılır nasıl yapılır diye. Ben de kendisine güvenerek dediği herşeyi yaptım. Çok da düşündüğüm gibi karışık değilmiş yani ben hiç yapmamış olmama rağmen hocam tarif edince hemen anladım nasıl olacağını. Etkisi de güzel gibi şimdilik. Üç ay oldu üç aydır herşey istediğim yolda devam ediyor. Bozulmaz inşallah.

  • Reply Sonunda at

    Medyum Ali Gürses ile deneyimimi paylaşmak istiyorum. Kendisine eşim için bir papaz büyüsü yaptırdım. İki senelik evliyiz ancak bana yaptıkları ve davranışları sebebiyle bu ilişkinin yürümeyeceğine emindim. Ben de belki kimine göre doğru bir karar değildir ama bana göre doğru olduğu için ayrılma kararı aldım. Eşimin ailesinin çok sıkı ve katı olması sebebiyle ayrılamadık bir türlü. Dava açmak istediğimde tehdit edildim vesaire. Zor süreçlerdi. Allahtan çocuğumuz yok. Neyse işte en sonunda ali gürses hocaya denk geldim telefonu 05355906275 sosyal medya hesabı ilgimi çekti pek çok kişi memnun kalmış ben de denemeye karar verdim. Telefonda uzun uzun anlattım nasıl bir yol izleyebiliriz diye sordum bana papaz büyüsü tavsiye etti. Çalışma bana ulaştıktan sonra dediği gibi kullandım telefonda herşeyi detaylı tarif etti. Daha önce hiç denememiş bilgim olmamasına rağmen gayet kolay şekilde yapmayı başardım yani. Birinci hafta gibi ben tekrar eşime dillendirdim boşanmayı ani bir şekilde olur dedi. Kendisi de bu durumdan soğumuş bıkmış bir sürü laf etti tam istediğim gibi laflar çok şükür. Ailesi de kabul etti. Şimdi çok şükürki bu zulüm gibi evlilikten kurtuluyorum. Bu tür konudan muzdarip arkadaşlara tavsiye ederim medyumali.com Ali beyin sayfası az önce telini yazdım bilgi edinebilirsiniz…

  • Leave a Reply