Sahtekar Medyumlar

Eşimde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü, günümüzün yavaş yavaş gerçekleri arasına giren manevi bir oluşumdur. İnsanlar etraflarında büyü ile ilgili izler ve işaretler görmeye başladıklarında ona daha çok inanmaktadır. Hatta genellikle evli çiftler eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır konusunda araştırma yapmaktadırlar. Hayatın içerisine bu kadar girmiş olan büyü işlemlerini fark etmekte aslında oldukça kolaydır.

Büyünün izlerini fark etmek için aslında yapmanız gereken şeyler çok basittir. Bunlar:

  • Gözlem

İyi bir gözlemci rahat bir şekilde büyüden izler görebilir. İnsanların birden değişen tavırları, ani sinirlenmeleri vb. şeyler artık büyü etkisi ile ortaya çıkmaktadır. Büyü o kadar yaygınlaşmıştır ki psikolojik olayların ötesine geçmiş ve insanların aklını çelmeye başlamıştır.

Gözlem yaparken bir insanın büyüden önceki halini de bilmelisiniz. Aradaki farkı rahat bir şekilde görebileceğiniz bu tutum çerçevesinde kısa süre içerisinde büyüyü fark ederek onu nasıl bozacağını dahi düşünmeye başlayabilirsiniz.

  • Kanıt

Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunda kanıtlar bularak bu soruları giderebilirsiniz. Kanıt olarak bahsettiğimiz şeyler hayvanların belirli parçaları, Arapça yazılı kağıtlar, muska vb. şeylerdir. Evinizin belirli yerlerine gizlenen bu büyülü nesneleri bularak büyünün varlığını kanıtlama şansına sahip olabilirsiniz.

Evlere saklanılan bu eşyalar genellikle yatak odasına konmaktadır. Ancak bazı zamanlarda saksıların içerisinde konulduğu ve etkisini daha uzun süre boyunca gösterdiği de bilinmektedir. Bu nedenle kanıt ile ilgili bir araştırma yaparken her iki yeri de didik didik etmeniz de fayda bulunmaktadır.

  • Medyumlar

Medyumlar, sizleri büyü konusunda yönlendiren kişilerdir. Büyünün olup olmadığını en iyi onlar bilir. Bazen kanıt olarak bulunan şeyler sizlere büyü yapılmaya çalışıldığını ancak bunda başarı sağlanamadığını gösterir. Bunu ise en iyi şekilde medyumlar fark edecektir.

Medyumlar, büyüyü kimi zaman metafiziksel enerjileri kullanarak hissederler kimi zaman ise Gayb alemlerindeki varlıklardan yardım alarak anlarlar. Her şekilde anlaşılabilen büyü ile ilgili olarak sizlerde tetikte olmalı ve en ufak bir şeyde dahi medyuma danışmaktan çekinmemelisiniz.

Eşimde Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Büyü yukarıda belirtilen 3 faktörden sonra artık onun varlığından emin olmak mümkündür. Ancak bu durumda büyüyü nasıl bozacağınız konusu ortaya çıkmaktadır. Eğer ki şüphelerinizde haklı iseniz o zaman büyü konusunda uzman bir medyum bulmanız gerekmektedir.

İnternet geliştikçe herkes bu ortamlarda görüşlerini rahat bir şekilde ifade etmeye başlamıştır. Medyumlar hakkında da pek çok görüş dolaşmaktadır. Ancak bunun için güvenilir bir web sitesi bulmak ve orada tarafsız bir şekilde yayınlanan yorumlara ulaşmak gerekir. Eşimde büyü olup olmadığı konusunda araştırma yapmak ve güvenilir bir medyumu bulmak için bu tür yorumlar dikkatlice incelenmelidir.

Web sitemizde medyumlar için yazılmış olan yorum vardır. Tarafsız bir şekilde yayınlanan yorumlar ile sizlere yardımcı olabilecek medyumu kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Yorumların bulunduğu sayfaya erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply