Sahtekar Medyumlar

Hollanda Medyum Hoca – Hollanda’daki Medyumlar

İlk medeniyetlerde bile büyük öneme sahip olan medyumluk ilmi üzerinden yüzlerce, hatta binlerce yıl geçmiş olmasına rağmen ilk günkü önemi ile bugün dünyanın neredeyse her ülkesinde devam ettirilmekte. Türkiye’den Hollanda’ya kadar her yerde karşımıza çıkan medyum hocalar, bu ülkelerde kadim öğretilerin uygulamalarını takip etmekte, gerekli olan çalışmaları yaparak insanlara yardım etmektedir.

Bir medyum hocanın bir insana yardım edebilmesinin pek çok yolu bulunur. Örneğin, Hollanda medyum hocalarından birine başvurduğunuz zaman derdinize çare bulabilmek için vefk, muska ve buna benzer manevi uygulamalara başvurabilir. Yine aynı şekilde, medyum hoca daha farklı uygulamalar yaparak ihtiyaç duyduğunuz çözüme mutlak surette kavuşmanızı sağlayabilir.

Medyum hocalar her daim en iyi sonucu alabilmek için çalışırlar. Çalışmayı talep eden kişinin durumunu inceler, daha sonra uygun olan çalışmayı yapıp yapamayacağını belirler ve böylece uygulamaya geçer. Hollanda medyum hocaları da tıpkı dünyanın diğer noktalarında çalışmalarını yürüten medyumlar gibi aynı felsefe ile çalışmakta, insanlara yardım etmek için benzer değerler üzerinden yola çıkmaktadır.

Hollanda medyum hocalarından veya başka bir ülkede çalışanlardan olması fark etmeksizin, tüm medyum hocalar mutlak surette insanlığın iyiliği için çalışmalıdır. Üstat medyumlar tarafından hocalar yetiştirilirken her zaman vurgulanan bu değer masum olan hiç kimseye zarar verilmemesi gerektiğini öğütler. Çoğu medyum hoca da bu öğüte uyarak insanlara zarar verecek kara büyü gibi uygulamaları yapmayı red eder.

Medyumluk işi bir meslekten çok yaşam tarzıdır. Dünyanın her yerinde pek çok medyum hoca bu işe hayatını adamış, manevi ilimleri fiziki dünya ile buluşturan bir kapı olmayı kabul etmiştir. Kadim dönemlerin bu anlayışı bugüne kadar gerçek medyum hocalar aracılığıyla her daim devam etmiş, bundan sonra da aynı şekilde devam edecektir.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve siz de yorumlarınızla katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Asım at

    BEN DAHA ÖNCE MEDYUM HASANA BÜYÜ YAPTIRMIŞTIM BURADA OKUYUNCA BÜYÜNÜN MALZEMELER FALAN GELMESİ GEREKTİĞİNİ GÖRDÜM AMA BANA ÖYLE Bİ ŞEY GELMEDİ SADECE TELEFONDA YAPTIM DEDİ KAPATTI ETKİDE GÖRMEDİM ACABA BUYÜZDEN Mİ ETKİ GÖRÜLMEDİ KANDIRDIMI BENİ YAPTIM DİYE? BİLGİSİ OLAN HOCALARIM NOLUR YANIT VERİN

  • Leave a Reply